Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Niesamowicie dobry prezent, który każdy z nas może dać Markowi? Zobacz jaki!

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł brzmi clickbaitowo, a jednak clickbaitem nie jest bo treść tematu jest taka jak w tytule :D i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę :P  To się nazywa porządna reklama :lol:

Spytacie "Mosze co jest tym super prezentem, który możemy dać Markowi? :o", a ja wam powiem: Dbanie o to co piszecie na forum.

Tak, tak moi drodzy to jest bardzo dobry prezent, gdyż dzięki dbałości o to co piszecie na forum Marek będzie miał mniej roboty z poprawianiem błędów, zamykaniem i usuwaniem treści, które niszczą wizerunek forum, nadawaniem ostrzeżeń i banów dla niepokornych użytkowników ;) W ten sposób pomożecie także moderacji.

Swój czas, który wcześniej był nieodwracalnie tracony na poprawianie zdań czy karanie za złe zachowanie Marek będzie mógł spożytkować na rozwój forum jak sama nazwa tego działu wskazuje :D 

Skorzysta na tym Marek, moderacja i także Wy :D 

Przestrzegając regulaminu, trzymając się credo forum, dbając o ortografię, interpunkcję, czytelność tekstu oraz będąc kulturalnym, miłym, pomocnym i pisząc przemyślane rzeczy tak, aby nie było trzeba ich potem poprawiać NIE dostajecie ostrzeżeń czy w skrajnych przypadkach bana. To takie proste i jakże pomocne!

To wszystko się zazębia. Marek zyskuje na tym czas. Moderacja ma mniej roboty. Wy nie dostajecie kar i Forum szybciej się rozwija :D  

Marek ma dziś urodziny, więc mam nadzieje, że z tej okazji weźmiecie sobie te słowa do serca ;) i razem przyczynimy się do lepszego rozwoju ku chwale forum ! :D 

• Like 7
  • Dzięki 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę :P

Kurr.. znaleźli se gówniarze zabawe! 

xt3a5kfysgzu.jpg

Popieram całą akcję swoim gojowskim serduszkiem :D 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze zwracam na to uwagę, gwoli przypomnienia zapraszam tu wszystkich nowych i nie tylko 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Panther
      Cześć

Na początek zanim zacznę mała prośba - ten temat nie ma nic wspólnego z moją osobą. Jest on opisem przykrego precedensu który już od dłuższego czasu obserwuje na forum. Dlatego proszę was - bez osobistych wycieczek. Omówmy ideologię a nie wytykajmy się palcami. Sam nigdy nie poszedłem do łóżka z kobietą kiedy byłem w związku z inną. Mam nadzieję że to wystarczy żebyśmy prowadzili tutaj dyskusje a nie pisali niczego w stylu ,,TY tak piszesz bo pewnie...". 

Jednocześnie proszę aby temat nie przerodził się w dyskusje o moralności ani tym bardziej czy zdrada jest dobra czy zła. Jest już wiele takich tematów, a ten chciałbym poświęcić bardziej w większym stopniu opinii ludzi z forum na dany temat a konkretnie o reakcji na historie o zdradzie a nie o istocie zdrady samej w sobie. Mogę na was liczyć że nie będzie offtop-ów?   

Do tematu zainspirował mnie znany trener podrywu Paweł G. którego ok 5 lat temu byłem uczniem oraz dogłębna lektura forum. Temat niejako sprostowany przez @Marek Kotoński w jednej audycji, ale pomimo tego jest wiele głosów na forum że nie wystarczyło to. Niemniej bardzo dziękuję Marku za tę świetną audycję. Ja dużo z niej wyniosłem.

Przejdźmy zatem do rzeczy. W niemalże każdym temacie w którym pojawia się kobieca zdrada pojawia się jeden lub więcej komentarzy w stylu: 

,,Nie Wolno/Nie można winić kobiety za zdradę. Taka jest jej natura". 

Co zgadza się z mechanizmen hipergamii - jeśli kobieta spotka samca o wyższym smv i ma do niego dostęp naturą jej jest pójść z nim do łóżka i nie przejmować się że aktualnie oficjalnie jest z innym. Zatem rzeczywiście jest taka natura. Naturę można ujarzmić do pewnego niewielkiego stopnia, jednak jak dobrze wiemy kultura i obyczaje w których żyjemy tworzą środowisko dla kobiet w którym nie tylko nie muszą ale i nie mają żadnych zagrożeń z powodu żadnych zachamowań i uleganiu swojej naturze w całości bez najmniejszego nawet oporu. 

Natomiast sprawa wygląda zgoła inaczej jeśli jest mowa o męskiej zdradzie. Wtedy na forum znacznie więcej jest bezpośredniej krytyki wobec mężczyzny. Być może coś mi umknęło ale nie spotkałem się jeszcze z 

,,To nie jest jego wina tylko natury która dała mu potężny popęd seksualny nad którym trudno zapanować."

Zapewne zamiast tego pojawiłyby się opinie że ,,za słabo on nad swoją naturą panował", ,,powinien być bardziej ascetą", powinien xxxxxxxxxxx

Co ciekawe w przeciwieństwie do kobiet obwinianie, oczernianie, opieprzanie mężczyzny za jego ,,naturę" już bardzo pokrywa się z aktualną mainstreamową, medialną opinią. Jednak tam podwójny standard w przekazach poza tym forum jest dla naszej społeczności oczywisty. 

Skąd zatem te komentarze? Przecież analogicznie do natury kobiety która kieruje się hipergamią - zdobyciem zasobów najlepszego samca, natura mężczyzny polega (natura, nie wychowanie) na zapłodnieniu swoimi genami jak największej ilości samic po to aby zapewnić jak największą szansę na przekazanie swoich genów. 

Czemu więc krytykujemy mężczyzn bardziej za ten czyn, podczas gdy kobiety wybielamy każdym możliwym sposobem? Tak robią media, mainstream, instytucje edukacyjne ale dlaczego to forum też musi iść z tym zakłamanym prądem. 

Proszę was - to jest podwójny standard, od którego niewiele miejsc w internecie jest wolnych. Uczyńmy nasze forum jednym z nich. Nie dajmy się gynocentryzmowi bracia.  

• Przez MoszeKortuxy
      https://apynews.pl/zwariowany-marcin-dzien-dobry-tvn

Zwariowany Marcin to hit YouTube'a w ostatnim czasie. 14-letni YouTuber z okolic Żagania może pochwalić się wielkim przyrostem subskrypcji i ogromem sympatii od widzów. Dzisiaj wystąpił w popularnym programie śniadaniowym. 

Zwariowany Marcin zyskał popularność tak naprawdę dzięki swojej charyzmie i dojrzałemu wypowiadaniu się, nawet jeśli są to błahe tematy. Na jego kanale znajdują się typowe formaty znane z innych kanałów, jednak Marcin ma w sobie to coś, co przyciąga widzów. 

Zwykłe Q&A, które jest najpopularniejszym filmem na jego kanale, zostało obejrzane ponad 700 tysięcy razy! 

Takiego wyniku pozazdrości niejeden dojrzały YouTuber, a Marcin ma zaledwie 14 lat! Tutaj zobaczycie jego występ w Dzień Dobry TVN, a  już 28 marca będzie można go zobaczyć w Pytaniu Na Śniadanie w TVP 2. 

Dawno nie było na YouTube takiego objawienia i postaci, którą bezkompromisowo polubiliby wszyscy. Mamy nadzieję, że Marcin poradzi sobie z rosnącą popularnością i wyzwaniami, jakie zostaną przed nim postawione.
    • Przez KrolowAleksandra
      Regulamin ośmielił mnie, by się przywitać. Trafiłam tu oczywiście poprzez słuchanie audycji Pana Kotońskiego... w zasadzie jestem uzależniona od jego głosu, codziennie zasypiam ze słowami, które wypowiada. Z wieloma opiniami, na różne tematy, poruszane w audycjach się zgadzam, generalnie przypada mi do gustu forma przekazu i czarny humor założyciela forum. Co do forum, zastanawia mnie, czy rzeczywiście istnieje tu taka wspólnota i panuje pokój wsród Braci i Sióstr. 
      Pozdrawiam serdecznie! 
    • Przez Bruxa
      Załóżmy, że istnieje ktoś, kto ma więcej pieniędzy, siły woli, lepsze ciało (wyrzeźbione) i jest równie szlachetny jak Marek Kotoński, na swojej stronie też porusza wiele mądrych tematów, nie jest politycznie poprawny itd. - ale głosi przeciwne główne tezy do Marka, czyli że nie można być szczęśliwym samemu, że pieniądze dają szczęście itp.

No i komu tu wierzyć?

Jak sprawdzić kto ma rację?

Marek robi audycję "Kobieta (ani auto i pieniądze) szczęścia nie da", a potem ma "zwycięskie wizje", że stoi ubrany w drogie ciuchy i tankuje drogi samochód. Czyli ma pieniądze, za nie auto, które ma przyciągać kobietę/y. Skąd u niego te wizje, skoro to szczęścia rzekomo nie daje? Nie trolluję i nie hejtuję, po prostu zastanawiam się kto ma rację, bo po prostu nie wiem jak to sprawdzić i czy słuchając się jego rad pójdę dobrą drogą.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.