Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Napisała do mnie kobieta z portalu randkowego. przeczytałem jej opis, który wklejam ponizej w częsci wymagań wobec faceta. Ma ona 35 lat bez dzieci - deklarowana pozycja zawodowa - "zarząd/dyrektor" - czyli desperatka szukająca dawcy nasienia, którego wykopie jak spełni swoją rolę.

 

 

Odpowiedziałem jej tak - i tak dobrze, że odpowiedziałem bo z reguły już nie odpowiadam jak mi coś nie pasuje.

 

 

" Hej. miło że napisałaś, dziękuję. Jednak jest jeden problem. Nie mam wysokiej pozycji zawodowej. Pozdrawiam." 

 

 

Jakie byłyby Wasze propozycje odpowiedzi?

 

Jej nick: 

schmeti

 

Jej opis wymagań wobec faceta.

 

Inspirujący, dominujący, wygadany (byle mądrze), świadomy swoich atutów, ale nie zarozumiały. Kiedy trzeba - poukładany. Kiedy można - spontaniczny i "odjechany" na maksa. Z wysoką pozycją zawodową (wypracowaną, nie podarowaną) i ciekawą pasją. Otwarty na nowe - nieznane. Umiejący się odnaleźć tak samo na bankiecie, jak i w tradycyjnej, wiejskiej chałupie. Stawiający wysoko poprzeczkę, tak sobie, jak i innym.
***
Potrafiący dostrzec w kobiecie ... najpierw jej głowę, a dopiero potem tyłek, itp. itd. Tak, wiem, odciąga uwagę, itp. itd również. Postaraj się ;)
***
Koniecznie bez żadnych dziwnych "wiks", fobii, fochów oraz zacięcia do pouczania wszystkich wokół, a zwłaszcza mnie (zwieję szybciej niż się pojawiłam).
***
Nie wierzę w monogamię - na początku znajomości ;) Więc przynajmniej NIE KŁAM. Docelowo - tak, oczekuję oraz tak - odwzajemniam.
***
Wygląd ma znaczenie. Zapach również (tak, wiem, powtarzam się).
***
Twój wiek: 37 - 48.
***
Podobieństwa się przyciągają. Przynajmniej u mnie i nie zamierzam tego zmieniać.
***
Oczekiwania - tak, wszystkie na raz. Wszystko albo nic. Nie inaczej :)

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jak ta Pani wygląda.

Widać jest kumata, dobrze zarabia i piastuje wysokie stanowisko.
Po co jej jakiś golas?

Przecież napisała jasno i wyraźnie jakie ma wymagania.

Chyba dla każdego z nas jest oczywiste, że szuka takiego z wyższej półki.
Szuka kogoś kto jest z lej ligi.

Sam tak szukam. 
Nie rozmawiam z grubaskami, brzydalami, bez wykształcenia, smutnych życiem, przytłocznych obowiązkami paniami.

Dobrze, że napisałeś o swojej pozycji zawodowej.
Pewnie odpisze, że to dla niej nie jest istotne aż tak bardzo bo liczy się serce :D:D:D

PS. Nie mam już kont na portalach badoo, tinder ani S.

Ładne Panie takie które mi odpowiadają fizycznie i intelektualnie niestety mają ogromne branie.
Pewnie trudno im się opędzić od napalonych alfów :D

Edytowane przez Łapinski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chwalić to i ja wrzucę coś od siebie. Napisała sama do mnie pewna pani z Wawy lat 39 (całkiem zdrowy milf), której opis skopiowałem poniżej:

 

Wzrost:
172
Budowa ciała:
szczupła
Stan cywilny:
panna
Dzieci:
nie mam
Chce dzieci:
nie wiem
Wykształcenie:
podyplomowe
Zawód:
zarząd / dyrektor
Wyznanie:
ateista
Znak zodiaku:
rak
Papierosy:
obojętny
Alkohol:
lubię tylko okazjonalnie
Szukam:
mężczyzn, miłości, przyjaciół

O mnie

Wszyscy mówią ładna kobieta. Pytają dlaczego znalazłam się na sympatii, a jednak jestem tutaj. Nie mam parcia aby znaleźć faceta na już. Zobaczę co czas przyniesie. Jeśli masz ochotę na inteligentną rozmowę w moim towarzystwie to zapraszam serdecznie potencjalnego kandydata. Czekam, ciekawe czy znajdzie się.
 

Mój wymarzony partner

Nie ma idealnych facetów i kobiet. Każdy z nas ma jakieś wyobrażenie ale je szybko weryfikuje, więc darujcie sobie i nie wmawiajcie, że jesteście wspaniali i wszystko co tylko wam przyjdzie do głowy
 
A oto treść listu, który otrzymałem od niej :

 

"Co powiedziałbyś na gorącą, intensywną i pieprzną znajomość? Mam nadzieję, że mi nie odmówisz i będzie to początek czegoś naprawdę fajnego .

Hanna

PS Przeprowadzam się w najbliższym czasie służbowo do Katowic i zostaję na kolejne ponad 4 lata. Liczę, że będzie to fantastycznie spędzony czas! Gotowy 8bd4295fae2d1da2de75d0932ee804bd.png?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie się poprzewracało.

Wzięła by takiego Mietka Hydraulika zamiast wydziwiać.

Taki to wszędzie się znajdzie. I w wiejskiej chałupie i na bankiecie. A jak mu nie będzie pasować to wszystko rozpierniczy, taki on jest ten Mietek. Wymiatacz.

Pachnie też dobrze, smarem i papierochami.

 

Słusznie pisze @Camilovesky, na kiego grzyba facetowi spełniającemu jej wymaganie baba po trzydziestce.

Co innego np. ja. Z taką to bym się pochajtał a potem w Bieszczady, zwierzątka też coś muszą jeść.

comment_BkFbkEPtbGO12nYJoSIM7Q9wY1yMAIpo

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa to wy @rarek2 i @StonekZiemniaczany niezłe jebaki musicie być. Hehe ze same piszą! Stonek pewno wysłała więcej takich wiadomości, a to nie zgadza się z opisem. Hihi!

 

Tam będzie niezły kocioł.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rarek2 napisał:

Kłamałem - czekam  czy odpisze i pokaże jak wielka jest jej desperacja.

 

Możesz też podrzucić jak coś moją kandydaturę. "Walnięty aż miło, narkomano-alkoholik z kiepsko płatną pracą, zainteresowanie; pirotechnika i międzynarodowy terroryzm". Całą resztą wymyślisz.

Możesz też dodać coś o dziwnych tikach ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, Łapinski napisał:

Nie wiemy jak ta Pani wygląda.

Nie mam konta na S ale nie problem tą Panią znaleźć :)

Drobna brunetka w czerwonym kubraczku z dziwnie zaczesanymi włosami.

1 minutę temu, rarek2 napisał:

Kłamałem - czekam  czy odpisze i pokaże jak wielka jest jej desperacja

Wygląda na styl korpo więc albo nie odpisze albo rzeczywiście pokaże desperację :) bo już się naruchała

na spotkaniach integracyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei ja miałem w opisie na sympatii: "komunikatywny asperger" no i na spotkaniu mówiłem, że jestem autystyczny i jestem bankrutem oraz spłacam zadłużenie za moją nieudaną działalność a obecnie pracuję w rodzinnej firmie. I czaj motyw, że nawet nie sprawdziła kim są aspergery, ani nawet moje zadłużenie jej nie przeszkadzało - normalna kobieta by się zastanowiła, a ta była ostro zdesperowana. Rok starsza ode mnie, rocznik 88. Co ciekawe pracowało w korpo, które znajduje się dosłownie razem ze schodkami jak by zeszła do mojego biura to ze 200 kroków/metrów? I jej się przyjść nie chciało!

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie napisała! Szczerze, na temat, bez zbędnego pierniczenia. Od razu widać, że Pani wie, czego chce i w przeciwieństwie do innych nie ściemnia, że szuka uduchowionego poety po to, żeby następnie rozpaczać, że ma uduchowionego poetę.

 

Skoro odpisałeś, że nie masz wysokiej pozycji zawodowej, mogła napisać wprost, że jest to rzecz wtórna wobec wysokich przychodów i czy takowe posiadasz.

 

Ogólnie podoba mi się to, co Pani napisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zażądała, i jak znajdzie to jej - a jak nie, pozostanie obniżyć drastycznie wymagania i cierpieć całe życie, że jej się życie "nie ułożyło". Ale jak wy ją znajdujecie, szukałem na sympatii i nie ma opcji szukania po nicku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rarek2 napisał:

Jakie byłyby Wasze propozycje odpowiedzi?

A czego od tej znajomości oczekujesz?

 

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Jednak jest jeden problem. Nie mam wysokiej pozycji zawodowej.

 

Godzinę temu, rarek2 napisał:

Nie wierzę w monogamię - na początku znajomości ;) Więc przynajmniej NIE KŁAM. Docelowo - tak, oczekuję oraz tak - odwzajemniam.

 

Być może jesteś brany pod uwagę jedynie jako kandydat do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zuckerfrei napisał:

@samiec_twój_wróg mi też sie próba ale ilu jest takich męższczyzn? Z 7% i z tych siedmiu musiałby zgodzić sie na jej wiek itd. Tylko tacy faceci to sie świadomie bawią w młodsze cipki.

Być może, ale zwróć uwagę na to, że podała szeroki zakres wieku faceta - bodajże do 48? Dla faceta przed 50, powiedzmy rozwodnika, szukającego inteligentnej kobiety a nie cipki, taka babka może być interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.