Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, PewnySiebie napisał:

To ciekawe jakie wymagania miałaby ta sama kobieta w wieku 20-24 lat :D Boję się pomyśleć.

Akurat wtedy mogła mieć zupełnie inne i dużo niższe. Wystarczy, że weszła w związek z facetem, który pół życia spędza grając na konsoli, a drugie pół pijąc piwo przed kompem oglądając seriale, żeby zaczęła wymagać więcej. A mało takich mężczyzn teraz jest?

Edytowane przez samiec_twój_wróg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ze dużo bo wystarczy iść na diskotjeku i masz seks.To o co faceci mają się starać, emeryturka, puszczalskie laseczki, 2000 zł i ma się wakacje w Hiszpani gdzie też są puszczalskie laseczki. Hedonizm, faceci dzisiaj nie chcą mieć rodzin a , ze dupeczki  dają puszczalskie laseczki na diskotjeku za darmo. To po co się starać. 

 

Laski co na portalach mają takie wymagania dają d...y za talerz zupy alkoholowej na diskotjeku. Pani Bogu świeczkę na portalu randkowy, diabłu ogarek na diskotjeku.

Edytowane przez Donovan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strażak Dzięki za fotosa, usunąłem żeby problemów nie było. 

 

No jak dla mnie to ona jest 3/4 na 10, nic specjalnego, zwykła szara myszka. Czaszka jakby męska, za zdrowa raczej nie jest, rzadkie włosy... Wymagania konkretnie przesadzone :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Strażak Dzięki za fotosa, usunąłem żeby problemów nie było. 

 

No jak dla mnie to ona jest 3/4 na 10, nic specjalnego, zwykła szara myszka. Czaszka jakby męska, za zdrowa raczej nie jest, rzadkie włosy... Wymagania konkretnie przesadzone :unsure:

Twoja ładniejsza? Pochwal się :-)

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój jakiś zaczes na lata 80te, zero kobiecości, seksapilu i takie wymagania? Idzie to w bardzo złą stronę, przeciętne kobiety mają sprane mózgi serialami, insragramami i bajkami o high life rodem z serialu dynastia i w końcu, żaden facet nie bedzie chciał sie wchodzić w związki i rozmnażać i może to nastąpić szybciej niż myślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, samiec_twój_wróg napisał:

Ocenianie wyglądu kobiety z pozycji anonima, który wygląda nie wiadomo jak, jest megasłabe.

Dlaczego?

Ktoś kto umieszcza zdjęcie w sieci bądź wyraża zgodę na jego umieszczenie ma lub powinien mieć świadomość, że będzie oglądany przez wielu - również tych co się nie przedstawią.

Edytowane przez Normalny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, samiec_twój_wróg napisał:

Twoja ładniejsza? Pochwal się :-)

Retoryka klasy: "nie jesteś kobietą to się na ich temat nie wypowiadaj".

 

2 godziny temu, samiec_twój_wróg napisał:

Ocenianie wyglądu kobiety z pozycji anonima, który wygląda nie wiadomo jak, jest megasłabe. 

Dlaczego mamy to przyjąć jako aksjomat? Może jakieś uzasadnienie? Próbuję to sobie przełożyć na język prostego modelu - nie wolno mi oceniać czy mi się jakiś samochód podoba jeśli sam nie pokażę mu jak wyglądam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Normalny napisał:

Dlaczego?

Ktoś kto umieszcza zdjęcie w sieci bądź wyraża zgodę na jego umieszczenie ma lub powinien mieć świadomość, że będzie oglądany przez wielu - również tych co się nie przedstawią.

 

Ale zdjęcie nie zostało wrzucone na forum braciasamcy w celu oceny, tylko na portal S., dla zarejestrowanych tam użytkowników. Kłapanie tutaj dziobem z anonima jest zwykłym tchórzostwem i brakiem klasy

 Czy ta Pani oceniała któregoś z was? Mielibyście odwagę powiedzieć jej to w oczy? Każdy ma prawo zachowywać się jak tania plotkara, ale czy to męskie zachowanie? Czy tak się zachowuje prawdziwy samiec? Jak uważasz?

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w google, nie trzeba mieć konta na S żeby ją obejrzeć, więc jest całkiem publiczna.

Poza tym, nie mam problemu z tym, że jestem brzydalem. Panie mogą mi nawet dawać w ciemno -1/10 i najlepiej jeśli od razu poczynią takie założenie, nawet bez patrzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, samiec_twój_wróg napisał:

ale czy to męskie zachowanie?

Po pierwsze nikt dziobem nie kłapie. Po drugie jak oglądam fotkę np. na FB jakiejś kobiety to nie muszę jej informować, że to robiłem. Również jak wjedzie sie na stronę główną S to też są równe zdjęcia Pań (również tej) tylko do obejrzenia profilu trzeba się logować.

 

Co do cytatu...nie męskie to jest ślub z intercyzą :lol: jak już sobie jaja robimy.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej widziałem już wpis @samiec_twój_wróg i pozwoliłem sobie nie komentować ale widzę, że dodał dużo "wartościowych" komentarzy :D 

58 minut temu, samiec_twój_wróg napisał:

Twoja ładniejsza? Pochwal się :-)

Ale co to za zwrot? Dorosła kobieta umieszcza swoje zdjęcie w internecie, w którym jak wiadomo - nic nie ginie. Musi się liczyć z tym, że będzie oceniana i zresztą na tym polega funkcjonowanie portali randkowych, że OCENIASZ samicę/samca czy Ci się podoba czy nie z automatu i wtedy działasz lub nie. To jest bardzo logiczne, nie wiem jaki jest sens się oburzać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem na skrzynkę moderatorską wiadomość od @samiec_twój_wróg:

 

Hahahaha :-)

Prawda boli, Mareczku? 
:-) :-) :-)
 
 
Czy ktoś może wytłumaczyć tej osobie/Pani, że regulamin forum zabrania cytowania wypowiedzi na jednej stronie w całości? Bo sam/sama widocznie nie ma dwóch minut na lekturę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Hahahaha :-)

Prawda boli, Mareczku? 
:-) :-) :-)

3588446.jpg

Ahahah, jaka zaaaabaaawa.. jeee.. i jeszcze piaskiem obrzucić i psikawką szczelić! Juuuhu! Jupi je! Ale jestem zabawowa/y iksdekurde! 

PS. Ile trollu masz lat?

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na słownictwo użyte przez @samiec_twój_wróg:

 

Kłapanie tutaj dziobem ... zwykłym tchórzostwem ... brakiem klasy ... mielibyście odwagę powiedzieć jej to w oczy ... tania plotkara ...czy to męskie zachowanie itd.

 

Pańcia nie wytrzymała, serduszko otworzyła i posypało się słowotwórstwo :).

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.