Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem panowie, że z tymi kobietami to jedna wielka ściema jest, nie raz słyszałem jak to po 30 spadają im wymagania itd., a tak szczerze to nie wiem czy tylko polki tak mają czy takie czasy są po prostu, ale wszystkie oczekują nie wiadomo czego wiecznie coś nie pasuje im w facetach, zastanawiam się kto je w dzisiejszych czasach wyrywa i kto potrafi sprostać tym ich wymaganiom. :/ Nie to, że się żale, ale wszędzie tylko się kreują na wielkie biznes łomen i są naj, a facetów w Polsce bogatych i przystojnych to nie ma, nie da się tego słuchać. Od najmłodszych lat młodzi są bombardowani tym, że są gorsi a one on nastolatek księżniczki i im się wszystko co najlepsze należy, szkoda gadać wystarczy poczytać właśnie opisy na tych portalach, czy stara czy młoda wymagania z kosmosu, no ale widocznie tak się cenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ale zrobiliście skupisko różnych tematów w temacie.

 

Co do samego opisu tej samicy to muszę przyznać że wymagania życiowe nie wymyślane tylko takie czego naprawdę ona chce a czy te jej wymogi są adekwatne do tego co sama sobą reprezentuje? Tego nie wiem nie znam jej. 

Jeśli chodzi o samą fizyczność to napotykałem w życiu takie kobiety co z buzi nie bardzo ale dbały o siebie chodziły na siłownie figurka strzała a te tyłeczki mniam....... można gryźć na kucaka :D

 i wam powiem że miały to "coś" bo w połączeniu z mega pozytywnym charakterem chciało się je brać na dłuższy nawet etap.

Choć ja sam osobiście w pierwszej kolejności patrzę na twarz, Zależy z której strony mi się kobieta napatoczy :P

 

Jeśli chodzi o wiek moja jest młodsza ode mnie o osiem lat i myślę że ta różnica jest jak najlepsza maksymalnie do dychy różnicy.

Chociaż mogą być też i inne większe "wyjątki" wiekowe, Wystarczy nad sobą pracować, Jak już to nie raz klepałem odżywiać się, Zajmować się ciekawymi rzeczami spotykać z wartościowymi ludźmi aby jak najwięcej uśmiechu na ryjku było a jak najmniej smutków i stresu to wtedy będziecie mieli tą energię która się przebija na innych a co za tym idzie będziecie się czuć wiecznie młodo i wyglądać dłuuużej jak koguciki. 

 

Co do polek to nie wiem jak teraz z nimi w Polsce ale podejrzewam że podobnie jak tu w dojczach im się nieźle w głowach przewraca a byłem w związku z hiszpanką gdzie niby też z zachodu i jakoś taka bardziej życiowa była (no i na pewno bardziej ognista ;) póki nie wdała się jej chorobliwa zazdrość do łepetyny ale to już inny temat.

Aktualnie jestem z dziewczyną z kazachstanu, Dziadkowe z chin pochodzą i wam powiem że zachowanie, te jej oddanie i lojalność są naprawdę widoczne nawet w takich małych detalach jak to że zawsze musi w towarzystwie usiąść koło mnie, obojętnie czy się jakoś nie poprzestawiało bo wiadomo jak to na imprezach bywa to zawsze musi obok jak nie ma miejsca to zawsze na kolankach bądź gdy gdzieś wychodzimy to zawsze czeka nie leci pierwsza czy ostatnia, Nawet była pewna sytuacja że nie wydała mnie przez moją głupotę a wiele ryzykowała a miała trochę rzeczy do stracenia.

Zawsze wpatrzona we mnie jak w obrazek jak coś opowiadam to jeszcze bardziej pomimo związku ponad już dwa lata to póki co nic się nie wychładza, Czas przyniesie i pokaże wszystko.

Po wielu doświadczeniach nadal mam w głowie bariery i pilnowanie siebie pod względem emocjonalnym ale widzę że jeśli chodzi o tą kulturę i wychowanie to naprawdę diametralna różnica, porównując polki czy inne zachodnie kobiety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Patrykk277 napisał:

czy stara czy młoda wymagania z kosmosu, no ale widocznie tak się cenią.

 

One same siebie wzajemnie się tak nakręcają. Wiele razy czytałem jak pisały do siebie np na FB - "jesteś wartościowa, musisz się cenić" dołączałem się do dyskusji zadając pytanie wprost - a czym polega wasza/twoja wartość i dlaczego masz sie cenić, co masz do zaoferowania oprócz ładnej buzi i krągłej pupy? Czyli czegoś co można mieć za 100 zł?

Odpowiedzi były bez ładu i składu po czym następowały stwierdzenia ich standardowe, że one są kobietami dlatego są wartościowe i rodzą a facet to jest nic bo nie rodzi.

 

Odpowiadałem im, że urodzenie nie jest niczym szczególnym - miliardy kobiet rodzi, nawet meliniara zapijaczona potrafi urodzić. potem były epitety itd itp.

 

Jak już doświadczyłem - same nei wiedzą dlaczego mają sie cenić i dlaczego mają być "wartosciowe".

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 wymagania oczywiście mogą mieć, zobacz sobie pierwsze kilka profili z wszelakich medii społecznościowych jedna kopiuje od drugiej (tak są inne od wszystkich B) ) niewiele przemyślą co napisały, a raczej skopiowały.

Parcie na związek oczywiście ma każda, ale jak już wiek powyżej 30-32 lat (mam wrażenie że kobiety w większych miastach około 28 roku życia już mają zużyty organizm, brak dbania o zdrowie i bezustanne branie hormonów) to jest nie tylko parcie, ale wyścig.

Zawsze uśmiecham się gdy poznam nową kobietę około 30-stki i delikatnie  podpytują co robie, gdzie pracuję itp. ;) czy też wypytują przez wspólnych znajomych. Nie przeszkadza mi to po prostu wiem o co chodzi, a że mają wymagania mocno przewyższające ich wiek i aktualne SMV, trudno przespały swój czas, otoczenie i dzisiejsze "wyzwolenie" kobiet zrobiło swoje.

 

Możemy tu tylko opisywać schematy, żeby ktoś mniej obyty nie złapał się w to bagno (sporo chłopaków jst ogarniętych zawodowo, ale postępować z kobietami nie umieją).

Nie ma co tu się specjalnie rozwodzić nad tematem, ani zbytnio emocjonalnie podchodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam i swoje 3 grosze. Byłem z kilkoma paniami z S i zwykle chętne były te poniżej mojego SMV. Z jedną nawet byłem jak na mnie bardzo długo no ale ja wymagający jestem więc i ta odpadła.

 

Kilka razy zablokowano mi konto na tym portalu i kilku innych ale dzięki temu wiem mniej więcej jakie kobiety są w środku. Nawet nie wiecie ile inwektyw potrafi rzucić mi kobieta widząc tylko moje zdjęcie...

 

Badałem kobiety metodą prób i błędów, z każdą inaczej. Z niektórymi w ogóle nie dało się normalnie porozmawiać, tak jak np. tutaj na forum się rozmawia. Czyli tak jak teraz piszę. Im panna ładniejsza tym szybciej mnie olewała/blokowała/wyzywała itd.

 

To jest zadziwiające ile jadu w Polkach siedzi. Nie wiem czy panny skądinąd są też takie ale wiedząc że wszystkie Polki są takie same (tylko jedną znam która się wyróżniła ale to szczególny przypadek), to zagranicą chyba też są identyczne jak nasze.

 

Portale te są do robienia kasy na naiwniakach. Kiedyś doładowałem sobie konto chyba za 50 PLN a dzień później już miałem blokadę. Niestety laski robią tak że wyzywają, a potem zgłaszają ciebie i ty masz blokadę konta, a one szczęśliwie szukają sobie następnego.

 

Jeżeli szukacie wartości u kobiet, to ich nie znajdziecie. Kobiety lubią być niedookreślone, bo to im daje możliwość większej elastyczności (jak to o feministkach się mówi, chcą władzy bez odpowiedzialności). Nabycie jakichkolwiek cech kobiecie z majątkiem poniżej 1 mln nie opłaca się. To fajnie widać po żonie Trumpa, strasznie się babeczka męczyła jak się wypowiadała na temat męża i jego kandydatury. Może z kilka wartości ma ale raczej niewiele.

 

Teraz jestem tylko na tinderze i nawet zamieściłem swoje prawdziwe zdjęcia ale niestety nie mam żadnych nowych par (tzn. mam stare z poprzednich zdjęć ale laski albo nie odpowiadają albo mnie usuwają). Ciekawy eksperyment zrobiłem bo wkleiłem zdjęcie modela i tak sobie z laskami gadałem. Dwie mi uciekły ze spotkania ze słowami "wyglądasz inaczej niż na zdjęciu... rozmyśliłam się". Także warto mieć swoje prawdziwe zdjęcia, tylko trzeba też mieć cierpliwość że kobietę znajdziecie w wieku 40 lat najwcześniej. Dlatego warto wiązać się w bardzo młodym wieku z laskami które nam naprawdę bardzo mocno podchodzą. Potem pozostaje przyzwyczajenie i jak nie ma zdrad to jest fajna relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjęcia to spoko nawet jak dla mnie... z tym ze musiałbym zobaczyć cały jej look. Tu chyba będzie pies pogrzebany bo wyglada na bezguście.

 

Jak te wymagania maja się do życia codziennego? Ano na stronie www i przez www chce rozdawać w karty... prywatnie w realu może się bzykać często nawet z kolegami z pracy, tez ma potrzeby ale gdy przez www ktoś by się pojawił do bzykanek wcześniejszych z kolegami lub jakiś wyskoków się nie przyzna.

 

Kto jak kto ale ja nie jestem taka!

 

Zapamietaj sobie to kolego!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, że nie jestem jakoś bardzo bogaty.
Nie mam zarobków powyżej 10k netto.
Mam spokój z materialistkami :)
Najgorsze jest to, że nawet te średniaki mają tak wyjebane ego przez to całe towarzystwo biało rycerskie na portalach, że trudno cokolwiek tam zrobić.
 

4 godziny temu, azamoy napisał:

To jest zadziwiające ile jadu w Polkach siedzi.

To nie jad ale programowanie pro unijne i liberalne.
Od 2004 roku kiedy weszliśmy do UE coś się zmieniło.
Dopłaty unijne, powstawanie nowych firm, mnożenie się nowych biznesmanów, pojawienie się w Polsce nowej klasy bogackich, w TV i internecie wszędzie mówią o tym, że możesz wszystko wystarczy chcieć i móc. Więc wymagania co do facetów też się zmieniły. 
Panie pojechały za granicę i widzą, że nie muszą być z biednym zakompleksionym Polakiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, azamoy napisał:

Czyli tak jak teraz piszę. Im panna ładniejsza tym szybciej mnie olewała/blokowała/wyzywała itd.

Potwierdzam. Tak samo miałem. Ale akurat z wyzwiskami NIGDY sie  w mojej karierze portalowej nie spotkałem... ^_^

W jakis sposób musisz je prowokować chyba. No bo tak bez powodu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azamoy  To nieładnie że oszukiwałeś kobiety, co Ty w ogóle sobie myślałeś? Że wstawisz zdjęcie modela a przyjdziesz jako Ty i co, dziewczyna z Tobą będzie? Kur.. to nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne. Nigdy nie miałbym tyle tupetu, żeby tak oszukiwać.

 

I dlatego się nie dziwię, że Cię tak wyzywały - kobiety rzadko wyzywają, a jestem brzydalem i dawno temu byłem brzydalem bez kasy, bez dokonań itd.

 

I co Ty piszesz? Brać od razu kobietę za młodu? 

 

Kolejny troll? :>

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Potwierdzam. Tak samo miałem. Ale akurat z wyzwiskami NIGDY sie  w mojej karierze portalowej nie spotkałem... ^_^

W jakis sposób musisz je prowokować chyba. No bo tak bez powodu???

Jednej lasce napisałem tylko "cześć", a po chwili miałem od niej litanię wulgaryzmów skierowanych w moją stronę. To była jakaś desperatko-frustratka po 40-stce. Nie wiem co za laska, jak konsultowałem jej zachowanie, to znajomy psycholog stwierdził że jest po prostu pierdolnięta (autentyczna choroba psychiczna).

 

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@azamoy  To nieładnie że oszukiwałeś kobiety, co Ty w ogóle sobie myślałeś? Że wstawisz zdjęcie modela a przyjdziesz jako Ty i co, dziewczyna z Tobą będzie? Kur.. to nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne. Nigdy nie miałbym tyle tupetu, żeby tak oszukiwać.

 

I dlatego się nie dziwię, że Cię tak wyzywały - kobiety rzadko wyzywają, a jestem brzydalem i dawno temu byłem brzydalem bez kasy, bez dokonań itd.

 

I co Ty piszesz? Brać od razu kobietę za młodu? 

 

Kolejny troll? :>

Byłem zmuszony do wstawienia zdjęcia modela, bo nie miałem żadnych par, to był eksperyment. Ale nie uważasz, że laska chociaż powinna zostać na spotkaniu tak jak się umówiła, a nie odpierdalać akcje? No na samym początku odwrót i jebnięcie drzwiami to nie bardzo o nich świadczy. A świadczy na pewno, że lecą tylko na wygląd i są powierzchowne, dlatego nikogo nie mogą sobie znaleźć.

 

Nie wyzywały mnie z powodu zdjęcia modela i jego weryfikacji, to zupełnie oddzielna sprawa. Jak mnie już zobaczyły to szybki odwrót i usunięcie pary. Natomiast wyzywały mnie zupełnie inne panny jak miałem swoje zdjęcie. Po prostu gość normalnie dla nich wyglądający to śmieć, tylko tak mogę tłumaczyć takie zachowanie.

 

Oczywiście że brać za młodu, bo potem jest tragedia. Jak za młodu sobie weźmiesz, a planem jest założenie rodziny, to najlepiej każdy na tym wyjdzie. Nie ma zdrad, relacja jest trwała itd. Mam przykłady takich w rodzinie i wśród znajomych. A nie wiem tylko jak z tym SMV około 40-stki dla faceta, bo nie dotarłem do tego wieku ale zaczynam wątpić czy facet w takim wieku jest atrakcyjny dla Polek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Garrett napisał:

No wiesz, my na portalach randkowych tez patrzymy głównie na wygląd :P

Temat wałkowany przeze mnie latami. To że facet patrzy na wygląd laski, to zrozumiałe, chciałby najlepsze geny, zdrowe dzieci itd. Jest to uzasadnione. Ale nie występuje tutaj zasada wzajemności, że dla laski też ma to być najważniejsze, a często jedyny wyznacznik dobrania sobie faceta. Ukrainki np. bardziej są zainteresowane wykształceniem faceta, pozycją społeczną, majątkiem, zarabianą kasą - one się z tym nie kryją. A gość jak wygląda ma któreś z kolei znaczenie dla nich. W ogóle laski zza granicy nie patrzą tak na wygląd jak Polki. Tylko u nas jest takie spierdolenie w tej kwestii i dlatego Polki ciągle mówią że nie ma dobrych facetów, bo liczy się dla nich tylko wygląd, chciałyby jakiegoś pięknisia a pięknisie je tylko przelecą i zostawią. Dlatego tak narzekają na mężczyzn, ale narzekają tak naprawdę tylko na tych ślicznych wykorzystywaczy, bo beta czy inne stuleje nie są tacy że przelecą i zostawią. Po prostu wzięta próba nie determinuje wszystkich. I tu jest błąd lasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wbiłem na badoo. Nie mam wysokiego smv(wygląd) napisała do mnie lekko pulchniutka. Śmigam motorkiem, zdjęcie z palmą. Zaczęła świrować bym ją przewiózł bo ona nigdy nie jeździła. No cóż zażartowałem, żeby mi upiekła Murzynka takie ciasto bardzo lubię. Wiecie co nastąpiło? Że chce z niej zrobić kurę domową jak jej poprzedni facet i ogólnie mam się GONIĆ. Oczywiście panna 20lat brak pracy, wykształcenia, prawa jazdy.Szkoda mi tylko tych desperatów którzy będą się o nią bić na tym portalu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalach randkowych kobiety główną uwagę zwracają na wygląd. Są tak zafiksowane na tym punkcie, że nawet odwiedzenie ich profilu wywołuje atak wściekłości. Zdarzyło mi się kiedyś zostać słownie zaatakowanym za to że oglądnąłem profil wyższej ode mnie o 10 cm kobiety. Co ciekawsze dotyczy to kobiet w wieku 30+ często z dziećmi kiedy już powinna się pojawiać pewna refleksja. Dla faceta nawet nawet trochę mniej przystojnego niż przeciętna portal randkowy to gigantyczna strata czasu chyba że lubi naprawdę mało atrakcyjne kobiety. W moim przypadku było to parę super puszystych panienek i dodatkowo chorych psychicznie. Widocznie jestem wyjątkowo wybredny i nie spotkałem się z nimi. 

Dla pewnej grupy kobiet portal randkowy to sposób na życie. Niektóre przesiadują po kilkanaście godzin dziennie od 10 lat. Plagą są takie, które właśnie zakończyły związek i szukają dowartościowania. Można z nimi pisać długimi tygodniami czy miesiącami a i tak nie ma szans na spotkanie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał:

@CzarnyR

Poinformowała Cię, że ma chęć na "przygodę", a Ty jej z ciastem wyjeżdżasz?

Ciasto, obiad, może i dodatkowy deser, za duże masz wymagania dla dzisiejszych księżniczek ona jest inna, jak obiad to w restauracji i z kwiatami.

Poważnie one nawet nie kontrolują co kłapią, emocje wszystko na pokaz, jaka ja jestem inna itp.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.