Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis? najpierw zaczekam z szacunkiem dla was, czy brak szacunku dla mnie ze strony Camilovesky zostanie poprawnie ukarany.

 

To bardzo ważne, czy forum tutaj stosuje podwójne standardy, czy może każdy jest traktowany zgodnie z regulaminem.

 

Bo jak po kimś jechać, to jesteście pierwsi, ale jak samemu trzeba dostać w japę, to żaden nie chce.

Edytowane przez azamoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym się wylogować i kontynuować oszustwo jak... potem nagrać filmik i zostać youtuberem...

 

Czasem warto przyznać się do gafy.

 

Gdybym był babą typu border jeszcze z liścia za kłamstwo bym dał. 

 

Chciałeś je brać na poczucie humoru np? Pokazałeś „swoje” wysokie smv to czego oczekiwałeś?

 

Typowy Gamoń Style!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azamoy Nie napisałem, że jesteś potworem tylko zasugerowałem, że wyciągnąłeś błedne wnioski i nic nie udowodnił ten eksperyment bo normalna reakcja to wyjście i tak też było. Nie ma się co obrażać jak panienka na zasadzie "nie było cię tam więc nie wiesz jak było" tylko zastanowić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko zapewniam cię, że eksperyment był znacznie szerszy i zakrojony na znacznie szerszą skalę, a był prowadzony zgodnie z zasadami dedukcji, także jego błędność nie może zostać podważona.

 

Jeżeli nie znasz całości eksperymentu - to zalecam milczenie w jego temacie, bo możesz wyjść na głupka udzielając się na temat, o którym nic nie wiesz.

 

Jak będziesz po 19 latach przemyśleń na temat kobiet i kilku latach eksperymentów na nich, to będziemy mogli dalej porozmawiać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przeczytać taki podręcznik: Kobietopedie a nie myśleć i tracić 19 lat trzabylo pomyśleć nad rakiem szyjki macicy czy cos wtedy bił bym BRAWO!

 

Juz się pogrążyłeś!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, azamoy napisał:

Bo jak po kimś jechać, to jesteście pierwsi, ale jak samemu trzeba dostać w japę, to żaden nie chce.

Nikt po Tobie nie jedzie, tylko nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale chłopaki we wpisach pokazali Ci niedorzeczność Twojego eksperymentu, co jest prawdą a Ty się obrażasz. O co? 

Naprawdę nie wiem o co można się obrażać w takiej sytuacji, przyjmij to na klatę, bo nie znam tu nikogo na forum a zwłaszcza z tych osób, które to komentowały, by komuś źle życzyły.

Nie popisałeś się tym stwierdzeniem i na pewno nie przysporzy Ci ono sympatii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? przeczytaj sobie co pisze zuckerfrei i odnieś się do tego. Nie jest to wcale obrażanie, prawda? To są właśnie wasze podwójne standardy.

 

Nic nie przyjmuję na klatę, bo nic nie wiecie o eksperymencie, a już go podważacie, oceniacie i obrażacie jego autora.

Tak ma wyglądać to forum?

 

Nie wiem kto się na kogo ma obrażać, ale chyba jak po mnie jedzie Camilovesky i zuckerfrei, to chyba mam prawo ich zablokować, prawda? No wybacz ale jak ktoś mnie traktuje źle, to uważam że jest śmieciem i tak będzie traktowany.

 

Nie liczę nigdzie na sympatię, wśród Polaków sympatię można mieć jak się rozdaje kasę, i tylko na moment rozdawania.

Serio myślisz że nie znam tego narodu? Wszyscy jesteście tacy sami, pazerni na kasę i zachwyty nad wami ale jak trzeba coś przemyśleć, rozwiązać problem albo zaangażować się w coś i zrozumieć drugą stronę to nawet ostatni nie jesteście.

 

Dla mnie ważna jest prawda. To co jest napisane w Kobietopedii wszystko wiedziałem około 7-9 lat temu. Jak chcecie rozwinąć własne myślenie, to je rozwijajcie, a nie zostajecie przy jednej książce jak katolik przy Biblii.

To nic wam nie da jak nie będziecie eksperymentować, obserwować, przemyślać i brać udział. Ta praca nigdy się nie kończy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Camilovesky napisał:

No spierdolenie pokazał autor eksperymentu, który niczego nie dowiódł poza tym, że sam jest przegrywem. Zachowałeś się gorzej, niż laski, które mi obiecały a okazały się niesłowne, bo to co zrobiłeś to jawne oszustwo...

Zachowanie @azamoy było oszustwem, ale nie powinieneś na niego bluzgać, zwłaszcza że sam niedawno publicznie mściłeś się za pomocą forum na kobiecie, która nie chciała się z Tobą spotkać. 

 

@azamoy bluzgi karamy, chociaż przyznam że w tym przypadku zrobiłem to z ciężkim sercem. A wiesz dlaczego? Bo nie tylko oszukałeś tę dziewczynę, ale naraziłeś ją na stratę czasu, może się szykowała na randkę, malowała, fryzjer, ciuchy - i wszystko na nic, bo ją OKŁAMAŁEŚ i naraziłeś na koszty, a do tego wyrażasz zdziwienie że wyszła. Dziwi że tego nie rozumiesz, masz trochę sumienia chociaż?

 

A powinienieś dostać z otwartej, bo tak się kur.. nie robi, to znaczy żaden uczciwy, normalny mężczyzna tak nie robi. Oszukiwanie zdjęciami to jedno, ale wyłudzenie spotkania to już przeginka.

 

Nie czujesz żadnego wstydu, zażenowania? Za kogo nas w sumie uważasz, że chwalisz się oszustwem? Myślisz że będziemy Ci tu klaskać, że zrobiłeś w huja dziewczynę? Chyba pomyliłeś fora, tu są uczciwi ludzie a nie frustraci i mizogini.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały nie czuję wstydu ani zażenowania. Naukowe eksperymenty są uzasadnione ze swojej natury. Nigdy nie powinny być traktowane jako źródło zysku, tylko informacji.

 

Na razie was poznaje, więc poza tym, że już widzę, że jesteście przeciętnymi, złośliwymi polaczkami, to wiele więcej nie widzę.

 

I tobie powiem tak samo: nie znasz całości eksperymentu - nie oceniaj go. Nie znasz wszystkich okoliczności, a czepiasz się zwykłego testu. Prawie mi cię szkoda jak tej laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Cię obraziłem? Cytaty proszę o cytaty?

 

Chlopie po 19 latach to napisz książkę otwórz forum będziesz lepszy od Stulejmana to ja @Tomko idziemy do Ciebie i bedzemy kujonkami klasowymi i bedzemi całować Cię po pupci! Jak w standupie Rafała Paczesia - zaczynam rozumieć. Spawdz na yt i się wyluzuj! 

 

 

Piszesz o tym eksperymencie jakbyś odkrył świetego grala... No podziel się tak abym zaczerwienił się ze swojej głupoty i zostań youtuberem... zrobiłeś qupe i tyle.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, azamoy napisał:

to był eksperyment, oczekiwałem zbieżności laski z ogólnym postępowaniem kobiet w Polsce i laska potwierdziła, że wszystkie Polki są takie same i są spierdolone.

To brzmi jak dopasowanie wniosków dowodowych do założonej tezy.

Chcesz być traktowany poważnie, zachowuj się poważnie.

Przedstawiłeś fragment wniosków ze swojego "eksperymentu", więc nie ciskaj się, że komentowany jest fragment.

 

Załóż topic, przedstaw całość, otwórz dyskusję. Bo na razie jest słabo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały dziewczyna zachowała się poza przedstawionym przeze mnie scenariuszem bardzo chamsko i wulgarnie oraz naciągając mnie na koszty które znacznie przewyższyły jej koszty tego spotkania. Zarówno finansowe, jak i organizacyjne. A poszło jedynie o wygląd.

 

Czy powinna mnie przeprosić? Czy powinna mi zwrócić moje koszty?

 

Panowie, serio, jak chcecie szukać prawdy o laskach, to nie możecie zapominać o tym, jak laski traktują facetów, jak sobie na nich eksperymentują pomimo braku takiej zgody ze strony facetów, jak ich naciągają, obrażają, są wobec nich chamskie, wulgarne, bezlitosne, jak ciągną maksimum alimentów, jak utrudniają normalny kontakt z dzieckiem, jak odrzucają 80% facetów pisząc im w pierwszej swojej wiadomości, że ci są śmieciami itd itp.

 

Bo jeżeli o tych rzeczach zapominacie, to traktujecie każdą kolejną nową laskę jako oneitis i dajecie się ciągle nabierać na te same manipulacje i akcje które te laski odpierdalają. Inaczej mówiąc nie nabieracie doświadczenia w głębi siebie, ego, żeby potem uniknąć złych zachowań ze strony każdej nowej laski. I one się na tym nic nie nauczą, a was zapewne wciągną w założenie rodziny poprzez wpadkę.

 

Scenariusze całe życie są te same. Trzeba umieć wyjść poza schematy. Ale nie w odpierdalaniu szajsu dla kobiet, tylko właściwym uregulowaniu stosunków z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały wreszcie dobre, normalne pytanie na miejscu.

 

Chciała dużą kawę na specjalnym mleku i w specjalnej formie. Koszt: 25 PLN.

 

Poza tym moje paliwo, czas za który normalnie biorę wysoką stawkę, a powinienem być w pracy itd.

 

No bo przecież koszty miała tylko laska prawda? Moje koszty się nie liczą. Ja o sobie mogę tylko zapomnieć. Liczy się tylko laska, jej potrzeby i zdanie i koszty, a moje wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azamoy Ja już nic z tego nie rozumiem, wyszła trzaskając drzwiami, a teraz czytam że zamówiła kawę? 

 

I jakie Twoje koszty? Człowieku, Ty ją OSZUKAŁEŚ! Oczekiwała modela, przyszedłeś Ty. Chciałbyś umówić się z modelką, a przyszłaby 150kg łysa grubaska? I co z jej kosztami przyjazdu dźwigiem?

 

Ja pierdolę...

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, azamoy said:

tulejman Wspaniały dziewczyna zachowała się poza przedstawionym przeze mnie scenariuszem bardzo chamsko i wulgarnie oraz naciągając mnie na koszty które znacznie przewyższyły jej koszty tego spotkania. Zarówno finansowe, jak i organizacyjne. A poszło jedynie o wygląd

O tym jest całe to forum jak to działa? Ty w ogóle byłeś w jakimś stałym związku dłużej niż 3 lata?

Trafil się teoretyk co Nie może zrozumieć ze kobieta umówiła z modelem a nie z nim. Po czym takim reszta już się nie liczy Ty ją oszukałeś!!!! Reszta? Jaka reszta?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały prawie dobrze ci idzie. Prawie dobre pytania dobrane do tematu.

 

Najpierw zaakceptowała fakt mojego wyglądu po krótkiej rozmowie, po czym rozkazała mi zamówienie sobie dokładnie wybranej kawy, po czym w drodze do stolika z kawą powiedziała że się rozmyśliła i wyszła.

 

Laski oszukują na codzień w co najmniej 95% kwestii - do nich nie masz o to pretensji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.