Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

@azamoy Ludzie w stresie i zdziwieniu nie takie rzeczy robią - była w szoku, zapytałeś co pije to o coś poprosiła, a za chwilę przyszła refleksja że ją zrobiłeś w huja i nawiała. Ja bym się zachował tak samo.

 

Oszukałeś - skłamałeś - i próbujesz mi wmówić że jest ok, bo kobiety też oszukują. To może kogoś zabij, przecież jest sporo morderców na świecie...

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

- miałeś konto ze zdjęciem modela, z którym się umówiła ta Pani (bo nie z Tobą, z tym ze zdjęcia)

- pojechałeś na to spotkanie, ona również

- dziewczyna przychodzi na ustalone miejsce i ma mindfuck, bo zamiast modela widzi Kowalskiego (bez obrazy, obrazuję ogólnie)

- proponujesz kawę, ona być może pod wpływem chęci odegrania się zamawia możliwie najdroższą opcję i nawiewa

- dziwisz się, że uciekła

Serio? Ja nie wiem co Ty piszesz tak szczerze mówiąc i nie odpowiedziałeś na moje pytanie wcześniej, co byś zrobił, gdybyś umówił się z modelką a na jej miejsce przyszła by jakaś zwykła Grażyna? Czy to nie jest oszustwo? Jest oszustwo. Krótka piłka. Oszukałeś kogoś a potem się dziwisz, że ona zrobiła awanturę i wyszła? Haha.

Dobry jesteś, bez kitu i pewnie znów nawyzywasz Braci od zawistnych Polaków ale tak naprawdę to Ty się popisałeś swoją głupotą, bo na własne życzenie, przewidując co się może stać, umówiłeś się z kobietą, która oczekiwała modela. :lol: 

Rozumiem, że jakbyś poszedł do salonu po Porsche i zapłacił 100k a wyciągneli by jakiegoś rupiecia to byś był zadowolony i się zachwycał? :>

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, azamoy napisał:

Laski oszukują na codzień w co najmniej 95% kwestii - do nich nie masz o to pretensji?

Paliwem tego forum są właśnie manipulacje jakich dopuszczają się ludzie (głównie kobiety - ale cóż, to męskie forum) i na ich tle omawiane są sposoby rozpoznania manipulacji i metody reakcji na nie.

 

Ja osobiście mam pretensje do każdego osobnika sięgającego po manipulację. Nie zależnie od płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu chłopaki. Koleś nic żadnej refleksji. Jakby chciał to od razu napisałby cały przebieg "eksperymentu" i to co dokładnie się wydarzyło podczas spotkania, a ten broni się że nie wiemy wszystkiego i późnej wyjeżdża w trakcie dyskusji, że coś tam jeszcze się stało innego. A może teraz manipuluje i podciąga to pod "swoją prawdę". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, azamoy napisał:

Na razie was poznaje, więc poza tym, że już widzę, że jesteście przeciętnymi, złośliwymi polaczkami, to wiele więcej nie widzę.

Napisał zakompleksiony, pełny zawiści człowiek, odreagowujący swoje niepowodzenia eksperymentami na kobietach.
Już za samo nazwanie Nas ,,polaczkami" powinien być BAN - czemu jeszcze to nie nastąpiło?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

I jakie Twoje koszty? Człowieku, Ty ją OSZUKAŁEŚ! Oczekiwała modela, przyszedłeś Ty. Chciałbyś umówić się z modelką, a przyszłaby 150kg łysa grubaska? I co z jej kosztami przyjazdu dźwigiem?

 

Hahahahahaha, Marek rozjebał tym tekstem.

 

Czy tylko ja widzę prowokację?

Przemknął mi przed oczami tekst 

Godzinę temu, azamoy napisał:

@Stulejman Wspaniały nie czuję wstydu ani zażenowania. Naukowe eksperymenty są uzasadnione ze swojej natury. Nigdy nie powinny być traktowane jako źródło zysku, tylko informacji.

 

Na razie was poznaje, więc poza tym, że już widzę, że jesteście przeciętnymi, złośliwymi polaczkami, to wiele więcej nie widzę.

 

I tobie powiem tak samo: nie znasz całości eksperymentu - nie oceniaj go. Nie znasz wszystkich okoliczności, a czepiasz się zwykłego testu. Prawie mi cię szkoda jak tej laski.

Co kurwa?:blink:

 

Przedstaw ten swój szeroko zakrojony eksperyment zamiast wkurwiać ludzi na forum pisaniem bzdur. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, azamoy napisał:

Jeżeli nie znasz całości eksperymentu - to zalecam milczenie w jego temacie, bo możesz wyjść na głupka udzielając się na temat, o którym nic nie wiesz.

 

Jak będziesz po 19 latach przemyśleń na temat kobiet i kilku latach eksperymentów na nich, to będziemy mogli dalej porozmawiać.

Panie i panowie - mamy tu myśliciela, znawcę płci pięknej, nowego szeryfa, filantropa i badacza. Także bracia - wszystkie pytania i problemy z kobietami kierować do kolegi. Tyle lat badań i przemyśleń, taka wiedza, takie doświadczenia - tym trzeba się dzielić!

A ja taki nieuczesany przed laptopem. Przepraszam, nie chcę wyjść na głupka komentując twój ciekawy eksperyment z podmianką zdjęcia na fotę modela. Już nie będę komentował. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, azamoy napisał:

I tobie powiem tak samo: nie znasz całości eksperymentu - nie oceniaj go. Nie znasz wszystkich okoliczności, a czepiasz się zwykłego testu

Więc rozwiń o co chodziło Ci z tym testowaniem lasek bo podałeś tylko 1 fakt, że zdjęcie nie były Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się godzien decydowania o losie takiego badacza, który 19 lat zgłębiał kobiety i eksperymentował na nich, mój zaściankowy, polski umysł nie jest w stanie tego pojąć.

24 minuty temu, Tomko napisał:

Przepraszam, nie chcę wyjść na głupka komentując twój ciekawy eksperyment z podmianką zdjęcia na fotę modela. Już nie będę komentował. 

Rozumiem Cię Bracie @Tomko, czy sądzisz, że 19 lat badań jest wystarczającym dowodem aby wszyscy Bracia z forum złożyli się na nie i by ten mądry, inteligentny człowiek mógł je kontynuuować? Tak sobie liczę, koszty dużych kaw, dojazdu, opłacenia jego dniówki z pracy - mniej więcej po 100 zł na łebka od każdego z nas i może kontynuować swe badania.

Kto popiera ten pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Gość 19 lat myśli i eksperymentuje a ty chcesz tak po prostu podciąć mu skrzydła i nas pozbawić takiej wiedzy? Trochę pokory Marek, trochę pokory! :) 

Rozbawiło mnie to wszystko. 

- E, polaczki. Zrobiłem eksperymenta. Podmieniłem zdjęcia na modela, laska przyszła, parsknęła i wyszła. I jeszcze kawę zamówiła i na koszty mnie naraziła!
- I jakie wnioski?
- Że kobiety są spierdolone. Te co wyszły. A ta co została to spoko. 
- Chujowe wnioski.
- Eksperyment był dużo bardziej rozległy! Nie było cię tam to nie gadaj!
- No to jakie jeszcze wnioski z tego eksperymentu były?
- Nie znacie się na kobietach.
- A idź pan wchuj z takim zachowaniem. Najpierw w konia zrobił kobietę, potem ona się odegrała a ten do tego tezy dorabia. 
- Bo one wszystkie som przebiegłe!

A ja mam gdzieś co to za eksperyment i co dalej się działo. Nic mnie tak nie wkurwia, jak brak pokory u ludzi, którzy są w jakimś miejscu krótko i mówią innym, że "jak będziesz /coś tam/ tyle lat co ja, to pogadamy". Strasznie irytujący typ ludzi. 
 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Myślę, że jakieś granty na te badania się należą. Tak z pół bańki lekko. Ja bym pobierał opłatę z góry na eksperyment. Pytasz laski: ej chcesz uczestniczyć w moim eksperymencie? Ona już mokra z podekscytowania, 100 zł wpisowe i jazda. Przychodzi laska do knajpy odwalona, a tam zamiast @azamoy jakiś kaszalot 120kg z włosami w nosie. Laska wychodzi zła. 70zł na wynajęcie Stefana hydraulika z włosami w nosie, 20zł na kawę, 10zł profit dla kolegi badacza. I biznes się kręci!

A ile wniosków można wyciągnąć! Na przykład, że kobiety nie lubią hydraulików. Albo, że nie lubią włosów w nosie i są zjebane. Że lecą na wygląd bo przychodzą a tu zamiast modela - spocony hydraulik (bez obrazy dla zawodu). 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomko napisał:

A ile wniosków można wyciągnąć! Na przykład, że kobiety nie lubią hydraulików. Albo, że nie lubią włosów w nosie i są zjebane. Że lecą na wygląd bo przychodzą a tu zamiast modela - spocony hydraulik (bez obrazy dla zawodu). 

Wiadomo, trzeba być zjebanym, żeby nie lubić włosów w nosie a o niespodziance z podmianką modela na hydraulika nie wspomnę. W końcu on by tylko łapał za kolanka. 

I ogólnie moim zdaniem, to kobiety się powinny cieszyć jak ma miejsce taka niespodzianka jak w eksperymencie, zawsze tak mówią, że mężczyźni ich nie zaskakują a tu proszę jaki pomysłowy kolega i zajęło mu to tylko 19 lat, czaicie?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Kto chce bana dla @azamoy? Wasza wola, spełnię ją.

 

Nie chcę nic sugerować, ale obawiam się, że po opublikowaniu jego badań cały tutejszy paradygmat może runąć jak domek z kart, a ostatni taki 

przełom w nauce był za czasów kopernika i jego teorii heliocentrycznej. :o 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wstawiłem na profil zdjęcie modela. Oczywiście od razu zacząłem dostawać propozycje spotkań. Kobietom nie przeszkadzało, że jestem mało zabawny w/g ich standardów. Nawet specjalnie przynudzałem żeby je zniechęcić. Kilka odrzuciłem ze względu na wygląd i zrobiłem to w taki sposób żeby poczuły to samo co czuje mało przystojny facet. Pozostałe poinformowałem o tym, że pewne elementy zostały zmienione i muszą się liczyć z niespodzianką. O dziwo tylko mniej jak połowa zrezygnowała ze spotkania. Z pozostałymi spotkałem się i jakoś nie wypominały mi specjalnie tej drobnej mistyfikacji. Nie wynikła z tego żadna dłuższa znajomość lecz jasno dowodzi to, że nawet sztuczne wzbudzenie w kobietach emocji za pomocą manipulacji budzi u nich zainteresowanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak napisał to @wapas, a jakim nowym guru chciał tu być niejaki @azamoy tak typa odebrałem - zjadł wszytkie rozumy i chce tu nauczać Nas od nowa. Nigga Please! 

 

 

Czy ban? Absolutnie nie - bardziej jestem za przedstawieniem jego wyników badań.

i aby mi odpowiedział gdzie mu ubliżałem? Te 19 lat mnie intryguje, a z drugiej strony typ wyglada na takiego co nawet w związku nie był. 

 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie będzie bana skoro nie chcecie, ale jestem przerażony, już po mnie... ten gość zmieni wszystko, oświeci innych i z czego będę żył? Czy moje książki podzielą los Sławkoego bestsellera i spłoną w lesie? No i po forum, przyszli mądrzejsi...

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja... nie wiem ale się wypowiem ;)
Nie przesadzajmy, przesłuchałem audycję dzisiejszą. Czy myślicie że każda laska na randkę zakłada nowe ciuchy, nowe gacie? Albo idzie do fryzjera, kosmetyczki, makijażystki czy stylistki? Otóż nie. Czasem dziewczyna z biegu przychodzi na taką randkę, czasem po pracy, czasem nawet w przerwie w pracy się umawiamy ;) To logiczne. O przyjeździe taksówką na spotkanie to już wspominał nie będę.

Owszem, niezaprzeczalnym jest fakt że ktoś kto pokazuje cudze zdjęcie popełnia oszustwo, ale takich kłamstewek, oszustw szanowne panie serwują nam nie raz dużo więcej.

Dla mnie to jest marnowanie czyjegoś czasu, energii i zapału. Dziewczyna po takich akcjach może się stać bardziej nieufna do normalnych i uczciwych facetów.

Wiadomo że oszukiwać można wszędzie i każdego ale do czego to doprowadzi nas wszystkich? Kłamstwo na krótkie nogi i chociażby z szacunku do czyjejś osoby, płci męskiej oraz szacunku do tego że ktoś też może mieć uczucia, tak zachować się nie powinno! I tu nie chodzi o to czy kawa kogoś kosztowała 5 zł czy 25 zł... Szanujmy i oczekujmy szacunku od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.