Skocz do zawartości

Korytarze humanitarne, czy PIS wpuści imigrantów tylnymi drzwiami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to było na forum ale wpadło mi w oko coś takiego :

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-korytarze-humanitarne-msz-czeka-na-rekomendacje-beaty-kempy,nId,2482863

 

Może jestem przewrażliwiony ale coś mi tu śmierdzi. Jeśli się uruchomi taki korytarz powietrzny w celu sprowadzania tu muslimów "na leczenie" to kto to zweryfikuje czy są chorzy czy nie. Dodatkowym minusem przyjęcia takich "gości" będzie to że w myśl prawa unijnego będą na stałe przypisani do państwa które ich przyjęło. 

Co o tym sądzicie, bo mi to wygląda na próbę sprowadzenia tu muslimów pod pozorem pomocy medycznej. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMO też miało nie być...

1066 miała być zniesiona...

Przymus szczepionkowy...

Wcale mnie nie zdziwi jak  u nas zaraz beżowo się zrobi. znów dałem się nabrać, ale nauka nie idzie w las

 

Jak zwykle ładna kiełbaska wyborcza okazuje się zmieloną padliną, w jakimś celu Szydło zmienili a tu już kornelek z mateuszkiem sa  za.

Bardzo brzydko to śmierdzi.

 

Ciul trzeba chyba będzie o azyl Łukaszenkę prosić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Już wcześniej Kościół Katolicki chciał nam te korytarze „humanitarne” zafundować.

2. Nawet jak przyjadą , to co? 

Zobaczą jaka bieda , że socjalu praktycznie niema , przekonają jak trudno się żyje w naszym kraju albo zwyczajnie dostaną wp***dol od sebixów i po kłopocie migracyjnym.

 

 

btw. @jaro670 - nick adekwatny ?

Edytowane przez OldBernard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, OldBernard napisał:

1. Już wcześniej Kościół Katolicki chciał nam te korytarze „humanitarne” zafundować.

2. Nawet jak przyjadą , to co? 

Zobaczą jaka bieda , że socjalu praktycznie niema , przekonają jak trudno się żyje w naszym kraju albo zwyczajnie dostaną wp***dol od sebixów i po kłopocie migracyjnym.

Nie byłbym takim optymistom.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z @OldBernard nas nie stac na cały ten socjal dla "uchodźców" na unijną modłę skrojony. Pamiętam, jakies półtora roku temu, w Rzeczpospolitej był o tym artykuł. Polska przyjęła na próbę garstkę takich osób, najwyżej pół tysiąca ich było i po kilku tygodniach okazało się, że wszyscy udali się dalej na zachód, do Niemiec;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, OldBernard napisał:

Zobaczą jaka bieda , że socjalu praktycznie niema , przekonają jak trudno się żyje w naszym kraju albo zwyczajnie dostaną wp***dol od sebixów i po kłopocie migracyjnym.

 

 

btw. @jaro670 - nick adekwatny ?

 

Jak natłuką 15 dziecioków x pińcet plus to już im się będzie opłacało tu zostać.

 

btw. @jaro670 zazdraszczasz ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłonkę sobie znaleźli, jak nic. I jak kolega wyżej jestem zdania, że może być tak, iż w Polsce będą mieszkali na unijnych socialach, wtedy to będą mieli dobrze. Kurde, czy naprawdę biały człowiek jest na wymarciu ? Na prawdę komuś bardzo zależy, żeby rozbić Europę, pomieszać to wszytko tak, aby za 50 lat w europie było śniado ? Jakich my czasów dożyliśmy ? Nie można być dumnym ze swojego pochodzenia, nie można być dumny ze swojego koloru skóry, bo zostaniesz nazwany rasistą. Smutne. Ja jeszcze rozumiem mieszanie się ras na w miarę równym poziomie, ale żeby tak pchać wszędzie tych muslimów. To jest dziwne. Czemu nie podrzucają innych wyznań, ludzi, którzy potrafią się zasymilować ze społecznością, w której mieszkają ? No i kucza czemu musimy akceptować za wszelką cenę te spierdzielone grnder-multi-kulti ?

Jestem Słowianinem, jestem biały, jestem katolikiem, jestem z tego dumny ! Czyli jestem nacjonalistą, faszystą, i rasistą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, typiarz napisał:

Czyli jestem nacjonalistą, faszystą, i rasistą :D

Ja również jestem nacjonalistą i dobrze mi z tym.

 

Przy okazji trzeba co nieco naprawić pojęcia.

Co to jest nacjonalizm ? Bo kojarzony jest z czymś bardzo złym.

 

Otóz definicja nacjonalizmu jest taka:

"Nacjonalizm to pogląd, ktory stwierdza, że każda wspólnota etniczna ma prawo do zorganizowania się w państwo". Koniec definicji.

 

I proszę sobie teraz popatrzeć na świat. Co w tym złego, że takie etniczne wspólnoty jak na przykład Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy, Włosi, Polacy, Czesi - mają swoje państwa ?

Widzą Bracia coś w tym nie halo ?

Bo ja nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.