Skocz do zawartości

Złapali naszego człowieka!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z naszych agentów w grupie specjalnej SSAK Ameryka, został złapany na gorącym uczynku - ale nie lękajcie się Bracia, mamy jeszcze wielu naszych na każdym kontynencie, i nadal prowadzimy misję czynienia ziemi nam poddaną. Bądźmy czujni, wróg nie śpi!

 

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zapladnial-pacjentki-uzywajac-wlasnej-spermy-jest-ojcem-20-d,nId,2480061

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Użył własnego nasienia przy ok. 50 zabiegach, bo jak twierdzi, chciał pomóc kobietom.

&

Cytat

Jak pisze "The Sun", lekarz ginekolog może być ojcem 20 dzieci swoich pacjentek.

50 zabiegów = 20 dzieci, celność poniżej 50% :( (zakładając, że 1 dziecko na kobietę)



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli około 20 facetów teraz, będzie polowało na pana doktorka.

Trochę słaby interes, o rozwalonych rodzinach nawet nie wspomnę.

Wygra jak zwykle tylko zapłodniona pani, w końcu ma dziecko z lekarzem i może alimenty wpadną.

Ale sprawa wymaga poświęceń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny z gościa i tak już ma sporo lat na karku co mu mogą zrobić a zrobił więcej niż nie jeden mężczyzna.

Raczej 99% kolesi marzy po cichu aby zapłodnić jak najwięcej panienek bez konsekwencji, Bzykać i zapładniać.

Może to chamskie się wydać co niektórym ale taka to natura.

 

Moja jedna z chorych fantazji które się nigdy nie ziszczą to taka żeby z każdej nacji z każdego miejsca na globie wybrać sobie najładniejszą sarenkę i stworzyć sobie swój własny harem.

Po jednej z każdej nacji no może z białej rasy to trzy bym wziął. Blondynę, Brunetę i Rudą no może jakieś inne odcienie, Murzynki, Arabki, Azjatki, Latynoski ajj !! jestem chory :D:D:D:D:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie alimentów bo dzieci są już dorosłe, a prawo nie działa wstecz(tzn nie istnieją zaległe alimenty). Nie będzie odpowiadał karnie bo nie ma zapisu dotyczącego takiego czynu(może załapie się pod oszustwo). Btw Ci co go chwalą w ogóle czytali tekst? Koleś zniszczył życie wielu facetom(w rodzicielstwie chodzi o przekazanie swoich genów, a nie chowanie dzieciaka komu innemu) i prócz kasy nic na tym nie zyskał, nie ma żadnej wzmianki o tym że zaruchał, co zresztą byłoby niemożliwe, te kobiety również zostały oszukane(były pewne że to sperma ich mężów, a nie starego brzydkiego doktora). @Hrabia Monte Christo nie wiem co fajnego może być w wstrzyknięciu swojej spermy nieświadomej kobiecie. To samo zachowanie kobiet jest na forum szkalowane, a gdy zrobił to facet to nagle niektórych to bawi...

 

Ps fetysz faktycznie chory skoro chciałbyś mieć murzynkę błeee

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku jeśli nie mogli mieć potomstwa i oddał swoje nasienie to nie widzę w tym nic złego, Jeśli mąż "ofiary" miał jakąś szanse mieć dziecko to z moralnego punktu widzenia jest to nie na miejscu, Choć patrząc pod kierunkiem natury to bez medycyny jako słabsze ogniwo po prostu całkiem możliwe że nie mógłby mieć dziecka i partnerka instynktownie mogłaby i tak zdziałać je na lewo.

Jesteśmy istotami "rozumnymi" i to od nas zależy czy ulegamy zwierzęcym pokusom czy nie, Sam dążę w kierunku sfery duchowej ale swoich zwierzęcych potrzeb jak prokreacja się nie wyrzekam i nie udaje że ich nie ma bo nie jestem święty.

Piszesz jak biały rycerz i tak jak pisałem wyżej w przypadku gdy jednak zranił kogoś a w tym przypadku dzieci i rodziców to jest to nie dobre lecz gdy i tak ich nie mogli mieć a starali się poprzez ten właśnie sposób to wręcz zrobił im przysługę z korzyścią dla siebie, Nie zranił więc jest ok.

 

Na tym polega to człowieczeństwo aby dążyć do jak najlepszej wersji siebie a rozumiejąc siebie i widząc w sobie swoje wady, możemy wiele osiągnąć w życiu na każdej płaszczyźnie życia.

 

Co do czarnoskórych, To czasami są naprawdę atrakcyjne, Widocznie mało świata zwiedziłeś aby się przyzwyczaić i obeznać z tematem. Ograniczasz się a w swoim gronie  mnożąc się tylko zwiększasz szanse że trafisz na nie ten "Gen" i dziecko może mieć w przyszłości problemy.

 

Ja mam nacjonalistyczne poglądy ale jestem oświecony pod względem wielu rzeczy i nie zamykam się tylko i wyłącznie na jedną doktrynę, Czy to murzyn czy ciapaty jeśli widzę że z głębi serca kocha kraj w którym się urodził i robi dla niego wiele to nie mam nic do gościa, Nie mam też nic do ludzi co odwiedzają nasz kraj i mają szacunek do tego co u nas jest bo tak samo jak ja pojadę do ich domu to będę ich szanował i ich tradycję i kulturę i tego samego wymagam od nich.

Pomimo że kocham miejsce w którym się urodziłem marzę też o lepszym świecie i pomimo że walczę w nim i dążę do lepszego bytu wytrwale bo niestety taki mamy system to nie zamykam się na to aby zmieniać świat a świat zaczynam naprawiać już od własnego ogródka, Własnego siebie oraz bliższego otoczenia.

 

Projekt Venus futurysty pana Jaque Fresco i wszystkie inne filmy z tym związane  jak zeitgeist adendum są lepszą koncepcją i szansą dla tego świata, Bo narastają podziały, Na my, wy, oni przez co dochodzi do wojen i rzezi, Na ten temat mógłbym wiele napisać o z pedaleniu europejczyków - wycięciu jaj, sprowadzaniu islamistów aby się tu mnożyli, propagowaniu feminizmu i "nowoczesności" wpiszcie w google sztuka nowoczesna to też jest przykład odmóżdżania ludzi a głupimi ludźmi, fanatycznymi, głupimi ludźmi łatwiej sterować.

 

 

Myśl - Bądź Twardy i Otwarty a świat dobre rozda Ci te karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 30.12.2017 at 1:36 AM, Hrabia Monte Christo said:

Co do czarnoskórych, To czasami są naprawdę atrakcyjne, Widocznie mało świata zwiedziłeś aby się przyzwyczaić i obeznać z tematem. Ograniczasz się a w swoim gronie  mnożąc się tylko zwiększasz szanse że trafisz na nie ten "Gen" i dziecko może mieć w przyszłości problemy

Masz rację - czasami są. Niektórzy zwiedzili sporo i mają zdanie podobne do Satoshiego Kanazawy, który rozważył dlaczego murzynki są mniej atrakcyjne od białych kobiet. Nie jestem rasistą ale wyrosłem z politycznej poprawności, także w sprawie tzw. "różnych genów". Najatrakcyjniejsza jest uśredniona twarz - to całkowite przeciwieństwo poglądu, że najbardziej atrakcyjne są inne geny, tak naprawdę najbardziej atrakcyjne ewolucyjnie są takie same geny. Ten mit o różnych genach to tylko tyle - mit. Gdyby nie kazirodztwo to by się ludzie z rodzeństwem parzyli. To jest tak naprawdę czynnik ograniczający bliskość pokrewieństwa jakie akceptują nasze mechanizmy rozwojowe i rozrodcze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.