Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Życie jakie jest, każdy widzi; czasem więc jest tak, że gdy piękne Panie które kochamy nas nie chcą, to z potrzeby niekoniecznie serca zbliżamy się do Pań ogólnie nie grzeszących urodą. Grube, brzydkie, z wadami... Żeby zacząć temat, przyznam się tu przed wami bracia, że "z braku laku" kopulowałem z dwa razy ode mnie większą Panią. Ponieważ bała się przed randką problemów z żołądkiem i pierdzenia, nic nie jadła pół dnia, więc strasznie cuchnęło jej z ust (ciała ketonowe). Myślałem że zwymiotuję i "wymiękłem". Totalna porażka - nawet nie mogłem w nią wejść do końca, bo sprężynowałem na smalcu. Było mi wstyd, nie chciałem zrobić jej przykrości, więc pozwoliłem by mi zrobiła laskę z połykiem, i spieprzyłem stamtąd. Pisała smsy że się zakochała... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Życie jakie jest, każdy widzi; czasem więc jest tak, że gdy piękne Panie które kochamy nas nie chcą, to z potrzeby niekoniecznie serca zbliżamy się do Pań ogólnie nie grzeszących urodą. Grube, brzydkie, z wadami... Żeby zacząć temat, przyznam się tu przed wami bracia, że "z braku laku" kopulowałem z dwa razy ode mnie większą Panią. Ponieważ bała się przed randką problemów z żołądkiem i pierdzenia, nic nie jadła pół dnia, więc strasznie cuchnęło jej z ust (ciała ketonowe). Myślałem że zwymiotuję i "wymiękłem". Totalna porażka - nawet nie mogłem w nią wejść do końca, bo sprężynowałem na smalcu. Było mi wstyd, nie chciałem zrobić jej przykrości, więc pozwoliłem by mi zrobiła laskę z połykiem, i spieprzyłem stamtąd. Pisała smsy że się zakochała... 

Zakochała się, ponieważ trafiłeś przez żołądek do jej serca...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak spotykalem sie pewna dziewczyna(poznalem ja przez internet) Mieszka ok40 km odemnie.Pierwsze spotakanie w aucie ale bez zadnych pieszczot ,natomiast kolejne juz hardkor .Dziewczyna nie grzeszy uroda i cialem ,aczkolwiek widac bylo ze cienka w te tematy na poczatku.Nie wiem czemu ale nie chciala sie bzykac ,ograniczala sie do ciagniecia fujarki...Poczatki w jej wykonaniu byly fatalne,zaczeiala zebami az bolalo...Pozniej sie poprawiala, byl polyk i spust na klatke i hiszpan :)))) Ogolnie bylo fajnie :) Niestety nie przetrwalo proby czasu hahahah :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poznany w necie pasztecik pasztecikiem miał nie być.

Na fotkach wyglądała nawet przyzwoicie. Rzeczywistość

zaskoczyła mnie po raz kolejny.

 

Na szczęście "kruszynka" przygotowała się na spotkanie i

miała alkohol. Rano cichutko czmychnąłem i tyle mnie widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, aż mam myśli, żeby pojechać do takiej jednej i się po prostu spuścić. Ale nie jest właśnie jakaś super piękna, poza tym nie odzywałem się tyle czasu i tak nagle miałbym się odezwać tylko po to i potem znowu urwać kontakt... ah smutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary,a jakie Ty masz obiekcje ? One nie mają litośći wykorzystując facetów według potrzeb (darmowe podwózki,imprezy) łapanie na dziecko. Tutaj nie ma miejsca na litość. Przy okazji uważam że seks jest dla każdego ,byle o siebie dbał, jak i przy tej okazji zapraszam do mojej grupy na facebooku o tej samej nazwie. Narazie 33 osoby,nieco kobiet i rośniemy w siłę.  Swego czasu poznałem dziewczynę ,o pewnym stopniu niepełnosprawnośći jak się pozniej dowiedziałem,polegającej na tym że nie mogła chodzić. Jakież było moje zdziwienie gdy rozmowy zeszły na tematy erotyczne co skończyło się zaproszeniem mnie do siebie i miłą kopulacją.Pozniej ta dziewczyna z racji trudnej sytuacji umawiała się z facetami za pieniądze. Do czego zmierzam ,świat ludzie nie są idealni , ale jeśli chodzi o seks to facet,kobieta z brzuszkiem czy bez , penis 5 cm czy 25 orgazm masz ten sam, więc jeśli kobieta dba o higienę ja bym nie widział przeciwskazań. Zawsze możesz zamknąć oczy i wyobrazić sobie inną  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marku, jesteś niepoprawnym wyzyskiwaczem baleronów. Nie martw się ja też taki jestem. Jednakże baleron to też człowiek. Co też facet nie zrobi aby się zaspokoić. Ciekawe czy kobiety też potrafią pójść za frico do łóżka z brzydalem, dla zaspokojenia się.

 


Życie jakie jest, każdy widzi; czasem więc jest tak, że gdy piękne Panie które kochamy nas nie chcą, to z potrzeby niekoniecznie serca zbliżamy się do Pań ogólnie nie grzeszących urodą. Grube, brzydkie, z wadami... Żeby zacząć temat, przyznam się tu przed wami bracia, że "z braku laku" kopulowałem z dwa razy ode mnie większą Panią. Ponieważ bała się przed randką problemów z żołądkiem i pierdzenia, nic nie jadła pół dnia, więc strasznie cuchnęło jej z ust (ciała ketonowe). Myślałem że zwymiotuję i "wymiękłem". Totalna porażka - nawet nie mogłem w nią wejść do końca, bo sprężynowałem na smalcu. Było mi wstyd, nie chciałem zrobić jej przykrości, więc pozwoliłem by mi zrobiła laskę z połykiem, i spieprzyłem stamtąd. Pisała smsy że się zakochała... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo tego wszystkiego dała mi bardzo dużo czułości, której chyba potrzebowałem, głaskała, kiziała, przytulała i mówiła, że wie, że i tak ja znowu urwę kontakt, ale cieszy się chwilą, że teraz z nią jestem. W każdym razie mam trochę poczucie winy, że ją wykorzystałem, no ale jak napisał poprzednik, życie jest jakie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie dałbym rady zruchać paszteta...po prostu lufa by sie nie naprężyła...wiem z doswiadczenia :D  pierwsza mysl to...spierdalać jak najdalej...a seks to ostatnia rzecz która przy pasztecie przyszłaby mi do głowy. W koncowych warunkach miękka faja i ewentualnie oral albo od tyłu i szybko uciekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestescie moimi negatywnymi bohaterami... Jak daliscie rade 'zgluszyc swinie'? Nie wiem - seks jest ogolnie przeceniany - ja mam czesto problemy by sie spuscic w laskach ktore sa na poziomie 7 v 8... Poza tym - co po takim 'wystepie' z samoocena? Co zrobicie gdy bedziecie miec 40 lat tak jak ja i bedziecie chcieli zaatakowac laske o polowe mlodsza? Trzeba sie szanowac!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.