Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

temat brzmi z braku laku, a nie wyruchałem paszteta ;)  pasztet = rzygać, z braku laku, ogólnie na nie, ale popatrzyłes na uda i Ci się zachciało ;)

 

No moze i temat brzmi 'z braku laku' ale pozniej Marek pisze ze bzykal kobiete dwa razy wieksza od niego - inni dokladaja swoje - dla mnie to walenie 'walenia' lub paszteta. Nigdy takich akcji nie odstawialem bo mam poczucie wlasnej wartosci i moge byc ponad moje potrzeby seksualne jesli nie mam kogos z kim zaspakajanie ich sprawialoby mi przyjemnosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie moimi negatywnymi bohaterami... Jak daliscie rade 'zgluszyc swinie'? Nie wiem - seks jest ogolnie przeceniany - ja mam czesto problemy by sie spuscic w laskach ktore sa na poziomie 7 v 8... Poza tym - co po takim 'wystepie' z samoocena? Co zrobicie gdy bedziecie miec 40 lat tak jak ja i bedziecie chcieli zaatakowac laske o polowe mlodsza? Trzeba sie szanowac!

 

No dobra - ale podejdźmy do sprawy z drugiej strony.Życie pokazuje, że pomiędzy urodą panny a jakością seksu nie zawsze zachodzi korelacja. I zdarza się, że kobieta mniej urodziwa jest prawdziwym demonem, wyuzdaną kurweką bez żadnych zachamowań a piękna łania w łóżku okazuje się zwykłą kłodą, która jeszcze wybrzydza "to nie, tamto nie". To co w takim przypadku jest szanowaniem się? Biorę ładną sztukę ale będę miał chujowy seks czy biorę troszkę mniej urodziwą rozpustnicę i mam zajebisty seks (czyli de facto to czego od kobiety oczekuję)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ale podejdźmy do sprawy z drugiej strony.Życie pokazuje, że pomiędzy urodą panny a jakością seksu nie zawsze zachodzi korelacja. I zdarza się, że kobieta mniej urodziwa jest prawdziwym demonem, wyuzdaną kurweką bez żadnych zachamowań a piękna łania w łóżku okazuje się zwykłą kłodą, która jeszcze wybrzydza "to nie, tamto nie". To co w takim przypadku jest szanowaniem się? Biorę ładną sztukę ale będę miał chujowy seks czy biorę troszkę mniej urodziwą rozpustnicę i mam zajebisty seks (czyli de facto to czego od kobiety oczekuję)?

 

To inna kwestia z ktora nie sposob sie nie zgodzic (czesto ladne laski maja narcystyczne podejscie) - szczerze mowiac gdy napotykam taka 'dretwa' laske to jest 'Next' i metoda prob i bledow dochodzi sie do jakiegos poziomu - ale to nie powod by uderzac w pasztet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.