Skocz do zawartości

Płytki emocjonalnie gówniarz! Pusty! Żałosny! Kobiety nie wolno bić nawet kwiatkiem!


Rekomendowane odpowiedzi

No lala leci na ciebie z łapami to załóż jej dzwignie na nadgarstek i przeciagnij po ziemi :D

 

Co do dźwigni, to bym się obawiał, czy nie dozna jakiegoś urazu.

 

Natomiast zastanawiam się, czy bardziej przemawiającym do rozsądku od uderzenia nie byłoby "zdobycie dosiadu". Tyle że znowu prowadząca do tego technika zapaśnicza, wykonana na dużo słabszej osobie, mogła by być groźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne nakierowanie na odpowiedni tok myslenia zawsze pomaga. No i przerwanie procesu. Ona dostaje szału pizdy a ty ubierasz sombrero i odpalasz achtunga w salonie a potem spiewasz diskopolo wystukujac łyzeczkami jakis rytm na stole. Po takim przerwaniu procesu stała by wryta%-) (opisałem hardkor który by zadziałał)


Po za tym podczas kłótni baba czepia sie kazdego twojego słowa wiec używając odpowiednich słów do których ona sie nie przyczepi juz jest uzywaniem nlp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombrero nie ale mam duzy słomiany podziabany kapelusz.równie wieśniacko wyglada co sombrero i całkowicie nie pasuje do kontekstu kłótni więc już by schemat rozjebał,ąchtung to petarda hukowa.wystrzał i odrazu miała by baba przerwanie procesu kłótni wraz z procesami fizjologicznymi.na bank zamarła by w bezruchu.pewnie nawet i w bezdechu.a całe spiewanie diskopolo rozpierdoliło by blachy bo po szoku za chuj by akcja nie pasowała do zamierzonego pastwienia sie psychicznego.

odjebałem podobna akcje jak mi kryminalni na chate wpadli ale to był total lajt a zły policjant wymiekł.dobry nie miał nic do doddania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombrero nie ale mam duzy słomiany podziabany kapelusz.równie wieśniacko wyglada co sombrero i całkowicie nie pasuje do kontekstu kłótni więc już by schemat rozjebał,ąchtung to petarda hukowa.wystrzał i odrazu miała by baba przerwanie procesu kłótni wraz z procesami fizjologicznymi.na bank zamarła by w bezruchu.pewnie nawet i w bezdechu.a całe spiewanie diskopolo rozpierdoliło by blachy bo po szoku za chuj by akcja nie pasowała do zamierzonego pastwienia sie psychicznego.

odjebałem podobna akcje jak mi kryminalni na chate wpadli ale to był total lajt a zły policjant wymiekł.dobry nie miał nic do doddania

 

Ciekawe :-D Mam nadzieje ze nigdy nie bede mial powodu by taka akcje wyprobowac...

 

No i moj kapelusz juz sie dawno rozpadl i zostal wyrzucony a petard nie mam :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sombrero i petarda to opisałem całkowity hardkor.oczywiście do wykonania :D co ja tego kiedys nie zrobie? :D taki zart sytuacyjny

Wiec wyobraź sobie że szlafrokiem kieta i paroma hasłami + zachowaniami zmieniłem cały bieg i tok rozumowania kolesia który na codzień chodzi z klamką i ma do czynienia z róznym przekrojem ludzi którzy oczywiscie z góry zamordowali papierza i sa winni za wszystkie przestepstwa.Taka jest moc psychologii i nlp

w normalnej rozmowie wyskocz nagle z hasłem cciiiiiiii(ze ma byc cisza tak jak w szkole)i przyłóż palec wskazujacy do swoich ust.To zobaczysz bezruch swojego rozmówcy a w jego klepkach sie ustuka przerwanie procesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sombrero i petarda to opisałem całkowity hardkor.oczywiście do wykonania :D co ja tego kiedys nie zrobie? :D taki zart sytuacyjny

Wiec wyobraź sobie że szlafrokiem kieta i paroma hasłami + zachowaniami zmieniłem cały bieg i tok rozumowania kolesia który na codzień chodzi z klamką i ma do czynienia z róznym przekrojem ludzi którzy oczywiscie z góry zamordowali papierza i sa winni za wszystkie przestepstwa.Taka jest moc psychologii i nlp

w normalnej rozmowie wyskocz nagle z hasłem cciiiiiiii(ze ma byc cisza tak jak w szkole)i przyłóż palec wskazujacy do swoich ust.To zobaczysz bezruch swojego rozmówcy a w jego klepkach sie ustuka przerwanie procesu

 

Jasne - tak sie sklada ze mam za soba kilkanascie lat tzw. 'public speaking' dla bardzo wymagajacych odbiorcow - robilem to zawodowo i wiem o czym mowisz i jak mozna ludzmi zamanipulowac (oczywiscie do pewnego stopnia) - jednak na ile to ma cos wspolnego z NLP to juz sa spekulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nlp to tylko lingwistyczne nakierowanie rozumowania na odpowiedni tor.

Prosty przykład spytaj sie baby "to kiedy sie spotykamy?"nakierowanie ze sie spotykamy tylko kiedy oczywiście bedzie wymówka albo jakies ale

pozorny wybór"spotykamy sie dziś czy jutro?" to takie podstawy o których szerzej nie chce mi sie meczyc kota.Dalej jakies spekulacje?

czy mozesz sie spotkac zemną jutro? :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja tak, przywalilbym jej. Bardziej z powodu psychologicznego niz by zrobic jej krzywde. I mnie to nic nie obchodzi ze krzywda, ze sie nie bije. Ma zrozumiec swoj blad! I tyle w temacie.

Kiedys bylo to nie do pomyslenia... ale czlowiek sie zmienia. I nie czul bym wyrzutow, bo nie warto. Szacunek musi byc.

Panowie, kobiety wywalczyły sobie równe prawa. Równe (większe) prawa, to większa odpowiedzialność za swoje czyny. Ja nie odpuszczam, jakby mnie jakaś huknęła to bym je...ł, ale tylko z otwartej, i z lewej. Prawej swojej, sam się boję.  :D T. 

Niech te lachociągi wreszcie zrozumieją, że życie to nie jest ciąg imprez i wiecznego prawienia pustych komplementów. T

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygodnego życia na koszt faceta.

I właśnie dlatego konieczny jest Jihad rozumiany jako zdobycie przez mężczyzn tych samych praw jakie mają kobiety czyli przykładowo życia na ich koszt i full serwisu względem innych rzeczy.

No i oskarżeń względem gwałtu. To musowo.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.