Skocz do zawartości

Kobieta brzydką jest?


Rekomendowane odpowiedzi

,,Słowo samochód utrwaliło się w języku polskim jeszcze w czasach II Rzeczypospolitej, kiedy to zostało wybrane, w drodze konkursu, na słowo określające automobil. Termin samochód pochodzi od słów sam i chód, a więc określa pojazd samodzielnie się poruszający, czyli z własnym napędem. Spośród innych, branych pod uwagę słów, można wspomnieć określenie samojedź.''

 

Wikipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można uznać że 80%ludzi jest nieatrakcyjnych i facetów i kobiet. Kobiety po prostu to maskują więc wydaje się że większość kobiet jest nawet ok. Problem jest taki że te kobiety które są atrakcyjne bez makijażu(tak są takie, sam znam kilka), przegrywają w tłumie wytapetowanych księżniczek. Zauważyłem że dziewczyny które mają wysokie SMV(8/10) bez makijażu albo zostają 10/10, albo wpadają w kompleksy przez wymalowane koleżaneczki(które bez tapety są 3-5/10) i kolorowe magazyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, seven napisał:

Spokojnie można uznać że 80%ludzi jest nieatrakcyjnych i facetów i kobiet. Kobiety po prostu to maskują więc wydaje się że większość kobiet jest nawet ok.

 

+ faceci są średnio mniej wymagający co do wyglądu kobiet, w 2-gą stronę nie jest tak kolorowo.

Np. kiedyś było badanie z udziałem tindera, gdzie panie oceniły 80% mężczyzn jako wyglądających poniżej średniej, co nie jest szczególnie szokujące. :P  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seven mam podobnie, dlatego napisałem "średnio", a nie "zawsze" -  chciałem tylko wskazać widoczną tendencję.

;)

 

Wyobraź sobie wizualny męski odpowiednik Marty Linkiewicz i powiedz, czy taki facet mógłby się  tak jak ona bez limitu r***ać jak za ojczyznę i zaliczać czekoladki po koncertach, gdyby nie rekompensował

wyglądu pieniędzmi albo statusem.:lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam bez przesady, ostatnio na tinderze spotkałem się z laską 8/10, a na żywo 4/10 :D Chociaż dodatkowo była niedożywiona, więc w sumie można by na 2 zejść...

 

Po tym spotkaniu uświadomiłem sobie, że aparaty ortodontyczne w sumie takie zajebiste nie są (z punktu doboru partnera, który go nosi), bo to jak operacja plastyczna na większą skale, myślisz sobie że masz fajną zgrabną laskę, a tak na prawdę 5 lat temu wyglądała jak mutant z twarzy. Chcesz mieć takie dzieci?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety w tych czasach mają lepiej:

-mają naturalną manipulację,

-mają większe prawa i przywileje

-mają makijaże.

 

Sam makijaż jest narzędziem manipulacji, bo sprytna 7/10 może nagle stać 9/10, jeśli zrobi zdjęcie w dobrym świetle, kadrze i włosach.

Problem dla nas facetów zaczyna się, kiedy takiej umalowanej 6/10 ubzdura się że w makijażu (takim ostrym nie lekkim) wydaje się że jest 8/10, to jej wbudowana hipergamia skutecznie jej wyłączy zainteresowanie facetami równej jej i 7, czy nawet 8/10. No ale słowo klucz WYDAJE JEJ SIĘ. I taka kończy z kotkami (lub rycerzem).

 

Niestety, sam jestem świadkiem, jest bardzo mało ŁADNYCH dziewczyn z MAŁYM makijażem. A te wybierają bogatych i wyglądających 10/10.

 

Facet 5,6/10 raczej nie zdobędzie takiej naturalnej 7-9/10 bez solidnego treningu i kasy....

I między innymi dlatego coraz więcej facetów (w tym i ja) ma w dupie związki.

Nikt nie chce inwestować w paszteta (to samo robią kobiety).

Lepiej spędzać czas na hobby i samorozwoju.

(i na divy jak ma się mocną chcicę)

Dajmy brzydkim genom umrzeć....

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Dajmy brzydkim genom umrzeć....

Nie da rady. Matrix do spółki z rekombinacją genetyczną zadbają o to, żeby i ich nie zabrakło.

Jakoś po takim długim czasie ewolucji i tak wciąż najwięcej jest ludzi głupich lub/i "brzydkich". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki lekki offtop. Dlaczego matka natura tworzy organizmy brzydkie (niedoskonałe)? Miliony lat ewolucji i nadal są brzydale. O co mi chodzi? Chodzi mi że matka natura stworzyła mechanizm że piękne pożąda pięknego, a brzydkie także chce pięknego, ALE NIKT NIE CHCE BRZYDKIEGO.

Ja się pytam, po co matka natura tworzy egzemplarze niedoskonałe (brzydota, głupota, skłonności do tycia, nałogów, choroby) przecież ewolucja już dawno powinna wytępić te wady, a tym czasie pojawia się coraz więcej takich osób z wadami. Powinien być zakaz rozmnażania się osób niedoskonałych (co jednak prowadzi do hitleryzmu, który moralnie jest wielkim złem), społeczeństwo by skorzystało, gdyż na świecie zostali by sami ludzie piękni i zdrowi.

 

Ale niestety, kosztem brzydkiej jednostki. Obecnie patola (skłonność do przemocy, siła, alkoholizm, choroby psychiczne) rozmnaża się na potęgę a ich potomstwo pożre ,,inteligentne" potomstwo miażdżąc liczbowo tych drugich. Z logiką można by powiedzieć, że matka natura jest pieprzoną hipokrytką, bo tworzy jednostki niedoskonałe, jednocześnie wymuszając na nich dążenie do kopulacji z doskonałymi, którzy na brzydkich nawet nie spojrzą.

 

Żeby chociaż te jednostki brzydkie były aseksualne, a tu matka natura oczywiście robi na opak przez co osoby nieatrakcyjne mają przesrane w życiu osobistym i zawodowym.

 

Ale dzięki tym obserwacjom można jawnie powiedzieć, że ewolucja jest bzdurą, bo gdyby była prawdą, to już dawno wszyscy bylibyśmy idealni, zdrowi. Minęło kilka milionów lat, a my jakoś idealni nie staliśmy...

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Ale dzięki tym obserwacjom można jawnie powiedzieć, że ewolucja jest bzdurą, bo gdyby była prawdą, to już dawno wszyscy bylibyśmy idealni, zdrowi. Minęło kilka milionów lat, a my jakoś idealni nie staliśmy...

Czy ty w ogóle przeczytałeś to co napisałeś?

 

Ludzi brzydkich i niedoskonałych jest sporo, bo tacy się rozmnażają. Wiele defektów ludzie odziedziczają po rodzicach i nie trudno się zorientować, że jak rodzice są ładni, to i dzieci brzydkie nie wychodzą. A ponieważ więcej dzieci rodzi się u tych biedniejszych i brzydszych rodzin, to efekt jest jaki jest.

 

Monogamia doprowadza do sytuacji, że każdy bez względu na to jakie ma geny powinien się rozmnożyć. A to doprowadza do rozprzestrzeniania "słabych" genów. Mówi o tym hipoteza snastu - im wieksza selekcja, tym lepsze jakościowo osobniki się rodzą. Dlatego gdyby pozwolić się rozmnażać tylko atrakcyjnym ludziom, to wprawdzie istniałoby ryzyko zawężenia puli genowej i wzrostu deformacji genetycznych, ale generalnie - ilość jednostek słabych i brzydkich w ciągu 3 pokoleń zmalałaby drastycznie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Może taki lekki offtop. Dlaczego matka natura tworzy organizmy brzydkie (niedoskonałe)? Miliony lat ewolucji i nadal są brzydale. O co mi chodzi? Chodzi mi że matka natura stworzyła mechanizm że piękne pożąda pięknego, a brzydkie także chce pięknego, ALE NIKT NIE CHCE BRZYDKIEGO.

Ja się pytam, po co matka natura tworzy egzemplarze niedoskonałe (brzydota, głupota, skłonności do tycia, nałogów, choroby) przecież ewolucja już dawno powinna wytępić te wady, a tym czasie pojawia się coraz więcej takich osób z wadami. Powinien być zakaz rozmnażania się osób niedoskonałych (co jednak prowadzi do hitleryzmu, który moralnie jest wielkim złem), społeczeństwo by skorzystało, gdyż na świecie zostali by sami ludzie piękni i zdrowi.

Bo matka natura nie wie co jest dobre, ma miejsce loteria genowa i to co dobre przeżywa, kreując organizmy coraz lepsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynkarz płakał jak nakładał hahha xD

Dla mnie kobiet która sie maluje ma po prostu coś do ukrycia i w moich oczach nie jest brana pod uwagę. Lekki makijaż ok spoko ale ja preferuje bardziej naturalne, bez większych zabiegów upiększających. Niestety takie kobiety rzadko się spotyka w prawdziwym życiu a spotykając swoje byłe które właśnie z takich zaczęły szaleć z make upem utwierdziło mnie w przekonaniu o pozytywnej decyzji, czyli zakończeniu relacji

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mayki napisał:

 

Ludzi brzydkich i niedoskonałych jest sporo, bo tacy się rozmnażają. Wiele defektów ludzie odziedziczają po rodzicach i nie trudno się zorientować, że jak rodzice są ładni, to i dzieci brzydkie nie wychodzą. A ponieważ więcej dzieci rodzi się u tych biedniejszych i brzydszych rodzin, to efekt jest jaki jest.

 

No właśnie pisałem, że można by było zlikwidować te słabe geny poprzez niedopuszczanie do rozmnażania dla brzydali.

 

6 godzin temu, Mayki napisał:

 

Monogamia doprowadza do sytuacji, że każdy bez względu na to jakie ma geny powinien się rozmnożyć. 

Że co? Czyli chcesz mi powiedzieć, że laska gruba z wadami genetycznymi powinna się rozmnażać? Monogamia tak naprawdę nie istnieje z powodu puszczania się kobiet (szczególności młodych) na lewo i prawo z badboyami.

Potem wychodzi taka sytuacja, że 1 badboy jest nieświadomym ojcem wielu dzieci wielu kobiet. Co 10 facet często wychowuje nieswoje dziecko. Ten fakt już sam przeczy o funkcjonowaniu monogamii. Z poligamią jest śmieszna sprawa: niby jest w większości krajów nielegalna, a jest i tak uprawiana, bo człowiek jest takim biologicznym robotem (szczególności człowiek nieświadomy swojej natury)

6 godzin temu, Mayki napisał:

 

Mówi o tym hipoteza snastu - im wieksza selekcja, tym lepsze jakościowo osobniki się rodzą. Dlatego gdyby pozwolić się rozmnażać tylko atrakcyjnym ludziom, to wprawdzie istniałoby ryzyko zawężenia puli genowej i wzrostu deformacji genetycznych, ale generalnie - ilość jednostek słabych i brzydkich w ciągu 3 pokoleń zmalałaby drastycznie. 

Oczywiście że pula genowa musiałaby by się zmiejszyć, ale z ryzykiem deformacji genetycznych przesadzasz, gdyż zakładając że najpiękniejsi są tylko 20 % ludzi całego świata, to nadal mamy ponad 1 451 200 000 unikalnych jednostek o różnych rasach, kształtach twarzy i innych cechach. Bardzo niska szansa na deformacje.

No i żeby hipotetyczny plan zadziałał, to musiałby być absolutny zakaz narkotyków, alkoholu, fajek i innych szkodliwych rzeczy, aby kobiety w ciąży nie mogły ,,zepsuć" płodu..... 

 

proszę o połączenie:

5 godzin temu, marios27 napisał:

Tynkarz płakał jak nakładał hahha xD

Dla mnie kobiet która sie maluje ma po prostu coś do ukrycia i w moich oczach nie jest brana pod uwagę. Lekki makijaż ok spoko ale ja preferuje bardziej naturalne, bez większych zabiegów upiększających. Niestety takie kobiety rzadko się spotyka w prawdziwym życiu a spotykając swoje byłe które właśnie z takich zaczęły szaleć z make upem utwierdziło mnie w przekonaniu o pozytywnej decyzji, czyli zakończeniu relacji

I to jest dobre podejście, w ten sposób unikniesz rozczarowań wyglądem, i atencyjnych królewn. Ale niestety, media i moda skutecznie promują agresywny make up, czy silikonowe usta (kto to kur** wymyślił?!) włosy sztucznie rozjaśniane także dopełniają swojej roboty. Ciężko spotkać w tych czasach piękne i mądre laski, które sprzeciwiają się tym trendom (bo to je wyklucza z towarzystwa, a one tego nie lubią). A jeśli nawet taką znajdziesz, to żeby taką uwieść, to sam musisz być 10/10 i trzymać ramę (i najlepiej być bogatym) , bo takie laski obecnie są najbardziej poszukiwane wśród facetów.....

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 11:34, Maurycy napisał:

Niestety to prawda, laski bez makijażu wyglądają o wiele gorzej. 

 

1485768971_emm8nb_600.jpg

 

 

 

Rozbawiłeś mnie tym zaraz wsadzę to na fejsa i zobaczę reakcje oburzonych dam ^^^

 

 

 

 

Edycja:

 

Cytat

 

Oczywiście że pula genowa musiałaby by się zmiejszyć, ale z ryzykiem deformacji genetycznych przesadzasz, gdyż zakładając że najpiękniejsi są tylko 20 % ludzi całego świata, to nadal mamy ponad 1 451 200 000 unikalnych jednostek o różnych rasach, kształtach twarzy i innych cechach. Bardzo niska szansa na deformacje.

No i żeby hipotetyczny plan zadziałał, to musiałby być absolutny zakaz narkotyków, alkoholu, fajek i innych szkodliwych rzeczy, aby kobiety w ciąży nie mogły ,,zepsuć" płodu..... 

 

Mężczyźni też muszą dbać o siebie aby dawać jak najlepszej jakości spermę.

Edytowane przez Hrabia Monte Christo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z demotów to nawet w makijażu widać, że nie atrakcyjna.

 

A co do naturalności to przeciez rzadko kiedy widzę żeby, któraś nie miała makijażu.

Permanentny makijaż brwi ombre, do tego przedłużane rzęsy, podkład i laska wygląda cały czas tak samo dzień/ noc, chyba, że ma cerę zepsutą ale to laserowo można.

Naturalność to rzadkość. Nawet jak laska mówi, że się nie maluje to na pewno coś ma zrobione. Henne brwi/ rzęs- cokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide-zrobic-sobie-make-up_2017-05-12_10-4

W dniu 30.12.2017 o 01:23, Dworzanin_Herzoga napisał:

+ faceci są średnio mniej wymagający co do wyglądu kobiet, w 2-gą stronę nie jest tak kolorowo.

Otóż to, Bracie :D 

W dniu 30.12.2017 o 10:41, radeq napisał:

Eeee tam bez przesady, ostatnio na tinderze spotkałem się z laską 8/10, a na żywo 4/10 :D Chociaż dodatkowo była niedożywiona, więc w sumie można by na 2 zejść...

Widać przynajmniej, że jest konsekwentna :D Dzieli się na pół zmieniając środowisko z wirtualnego na naturalne, ciekawe co by było jakby zmieniła na basenowe :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.