Skocz do zawartości

Odpowiedzi Ojca Pio


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Nie znalazłem w lupce tego tematu, choć dałbym głowe,że ktoś kiedyś o tym wspominał. Do rzeczy! Mam pytanie do forumowiczów, co sądzą o Materiale z TagenTV - w roli głownej Sławek, który twierdzi, że 

rozmawiał z ojcem Pio, poprzez "użyczenie ciała" starszej kobiety. Całość ma już 14 części, rozmowy zahaczają o tematy mocno alternatywne i zakazane. Wspomina też o roli kościoła. Wedlug was, agent służb Watykanu, sprytny manipulator czy 

może ten, który chce naprowadzić na właściwą drogę? 

czekam na opinie :)  poniżej link do pierwszej części.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zmienić swój światopogląd tylko dlatego, że ktoś twierdzi, że rozmawiał z duchem zmarłej osoby. Czy manipulator? Zobaczymy, czy będzie chciał pieniądze za np ,,wstawiennictwo". Czy agent? Nie sądzę, jest to za mało mainstreamowe. A i sami księża raczej nie będą zachęcać do słuchania, bo to channeling, czyli coś nieakceptowalnego przez KK. Czemu akurat przez ciało tej kobiety, a nie kogoś innego? Może jest bardziej podatna na tego typu zjawiska itp., może wcześniej eksperymentowała z wywoływaniem duchów i spirytyzmem. Ciężko rozwiązać takie równanie, w którym jest tak wiele niewiadomych.

 

Reasumując, chuj wie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wszystkie 14 części... W paru miejscach, gdy mogą zacząć się niewygodne pytania, zasłania się zakazem mówienia. 

 

Niby mówi tajemnicach, ale to jest chaotyczne... Nie trzyma jednego tematu a skacze po różnych. 

 

Ciężko się słucha i ton mówienia co najmniej depresyjny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arox z lasu napisał:

Słuchałem wszystkie 14 części... W paru miejscach, gdy mogą zacząć się niewygodne pytania, zasłania się zakazem mówienia. 

 

Niby mówi tajemnicach, ale to jest chaotyczne... Nie trzyma jednego tematu a skacze po różnych. 

 

Ciężko się słucha i ton mówienia co najmniej depresyjny. 

Też po przesłuchaniu wszystkich części, mam wrażenie że nie trzyma sie to wszystko kupy. Niby chce się podzielić wiedzą, robi to bardzo ostrożnie. Z jednej strony jest to zrozumiałe, gdyż wcześniej czy pozniej może go ktoś odpalić. Jakby nie było tematyka ciekawa. Cholera wie ile w tym wszystkim prawdy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak twierdzi, w dokumentach zachowała się relacja farmaceutki, Marii De Vito, która wyznała, że Ojciec Pio zamówił u niej potajemnie cztery gramy silnie drażniącego fenolu (kwasu karbolowego), którego – według sceptyków – mógł używać do rozjątrzania ran. De Vito oświadczyła: „Byłam kiedyś zwolenniczką Ojca Pio. Po raz pierwszy spotkałam go 31 lipca 1919 r. Osobiście wręczył mi raz pustą buteleczkę i poprosił, czy mogłabym przewieźć ją z Foggi do San Giovanni Rotondo. Miały ją wypełniać 4 gramy czystego kwasu karbolowego. Mówił, że potrzebuje go do dezynfekcji strzykawek”.

 

https://jarek-kefir.org/2013/09/14/ojciec-pio-wiodl-podwojne-zycie-z-kobietami-papiez-jan-xxiii-to-ogromne-oszustwo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.