Skocz do zawartości

Nie wiem co robić w życiu


Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa sprawa, to musisz znaleźć pasję. Posłuchaj audycji Marka na temat pasji. Często tak jak Marek będziesz musiał poświęcić kilka dobrych lat robiąc za darmo, a często dokładając do swojej pasji. Ale spokojnie, wtedy nie możesz się załamywać, bo za tą górą czeka możliwy sukces. Wtedy spinasz poślady i działasz dalej, jeszcze mocniej, rozwijasz się, i możesz potem dotrzeć do momentu kiedy zarabiasz na swojej pasji, spełniasz się, i jesteś szczęśliwy. ;) To tak w skrócie. Przejrzyj audycje Marka, serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się , ja mam 50 lat i cały czas szukam a robiłem już masę rzeczy. Tylko jest jedna sprawa,jeśli wszystkiego tylko liźniesz to też do końca nie poczujesz klimatu bo np w przypadku nauki gry na instrumentach samo brzdękolenie nic nie da, pasja pojawi się najczęściej wraz z pierwszymi drobnymi sukcesami a te przyjdą dopiero po godzinach systematycznych ćwiczeń. Podobnie ze sportem. Zawsze też warto przypomnieć sobie co nas jarało w dzieciństwie, i tak po 30 latach powróciłem do modelarstwa lotniczego które kiedyś ze smutkiem zarzuciłem bo siostra kretynka  miała bekę że 18 latek bawi się jak dziecko.

Ważne że szukasz, że nie chcesz żyć jak Ferdek.

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakieś zainteresowania , potrzebny jest w tym wszystkim jakiś punkt odniesienia. Musisz powiedzieć trochę więcej o sobie . Na pewno nie daj się wkręcić w cały ten mindset - to jest twoje życie i ty decydujesz co chcesz robić ,kiedy chcesz założyć rodzinę itd.

 

@Up

Zgadzam się w 100% jeśli czymś za dzieciaka się interesowałeś to spróbuj może iść w tą stronę , może to ci pomoże jakiś kierunek obrać . Sam od dziecka miałem ogromną pasję do wojska ,wręcz obsesja . Gdybym w pewnym momencie swojego życia nie zrezygnował ,a walczył dalej to kto wie ...

 

Jestem niewiele starszy od ciebie ,więc masz/mamy jeszcze dużo czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek podróży w "poszukiwaniu siebie",polecam wykonanie testu osobowości MBTI,to powinno pomóc zrozumieć Tobie Twoje silne i słabsze strony.Łatwiej zdecydujesz co warto kultywować,a czego nie.Poniżej załączam linka
https://www.16personalities.com/pl 
 

16 minut temu, jaro670 napisał:

Zawsze też warto przypomnieć sobie co nas jarało w dzieciństwie, i tak po 30 latach powróciłem do modelarstwa lotniczego które kiedyś ze smutkiem zarzuciłem bo siostra kretynka  miała bekę że 18 latek bawi się jak dziecko.

 

Modelarstwa lotniczego RC ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Perun napisał:

 

Modelarstwa lotniczego RC ? 

NIe, modelarstwo plastikowe 1/72 ale to tylko na zimę. Modelarstwo RC też mi się mega podoba ale tak się składa że jestem latający i jak pogoda jest to wolę polatać sam , na jedno i drugie czasu by brakło. Od strony konstrukcyjnej jak najbardziej mi się RC podoba ale nie wytrzymałbym że coś lata a ja stoję na łące.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.