Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez SzatanKrieger
      Witam.

Zamiast wklejać pojedyncze rzeczy i zdjęcia, to przeczytajcie artykuł.
      Robi się ciekawie

https://samiecweb.pl/post/1505/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski

Źródło:
      https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski
    • Przez The Motha
      Oto efekty miłości Prawa i Sprawiedliwości do Ukraińców, przygotowałem to w kilku punktach, chciałbym zaznaczyć że nie jestem żadnym zwolennikiem żadnej partii politycznej, nie ważne czy to PiS, PO czy PSL, wszyscy są moim zdaniem jednym układem.

1.Pis chce z naszych składek płacić emerytury Ukraińcom

2.Pis rozdaje Ukraińcom polskie paszporty i automatycznie kupuje ich głosy w następnych wyborach

3.Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca

4.Pis wysyła miliardy złotych na 'pomoc' Ukrainie

5.Pis rozdaje Ukraińcom polskie uzbrojenie(jednocześnie rozbrajając Polaków) i leczy za darmo ich żołnierzy w polskich szpitalach i sanatoriach

6. Pis sprawił ze Ukraićy są najliczniejszą grupą w Wyższej szkole Policji w Szczytnie

7.Pis rozkłada polskie szkolnictwo na Ukrainie nie sprzeciwiając się ich reformie

8.Pis przez dwa lata całkowicie podeptał pamięć pomordowanych Polaków na dawnych kresach wschodnich

9.Dzięki Pis pracujący w Polsce w zeszłym roku zarobili 8mld zł z czego ponad połowa wypłynęła z naszego kraju na Wschód

• Przez The Motha
      Witam

Kiedyś zalogowałem się na portalu randkowym, ale po paru dniach użytkowania przestałem na niego zaglądać, dziś zauważyłem że ktoś do mnie wysłał wiadomości, z portalu nie korzystam od ponad roku, wiadomości są z maja i z wczoraj.

Treść mniej więcej taka''
      Fajny jesteś, co powiesz na spotkanie?" albo ''Moglibyśmy się bliżej poznać''
      Te wiadomości zostały mi wysłane na konto profilowe.

Nic w tym złego, ale co zauważyłem na pocztę mailowo przyszły mi dwie wiadomości od właśnie tych dziewczyn; Ukrainki i Białorusinki, (adres e-mail mam podany na stronie randkowej w swoim profilu.)

Że ma 34 lata, że ma nadzieje że nie będę prosił o jej nagie fotki(czyli ma) jak inni mężczyźni, że szuka ułożonego faceta że faceci z Ukrainy nie nadają się do niczego i tego typu wiadomości.

Dodam że takie wiadomości składają się z kilkudziesięciu zdań, naprawdę obszerna treść, w dodatku w załączniku jedna jak i druga wysłała mi swoje zdjęcia, dziewczyny przepiękne, oczywiście wg mojego gusta.

W treści wiadomości poprosiła o więcej moich fotek

Co do treści, jest jeszcze coś takiego;

''Wynajalem mieszkanie typu studio w moim miescie.''   ''Rodzice,  mieszkaja w poblizu. Mieszkam w Snezhinsk, Irkuck. Pracuję w szpitalu, księgowym, ale przyjechałam do polski''   '' Jestem ciekaw, aby wiedziec wszystko o tobie '' '' jezeli nie jestes mna zainteresowany, napisz do mnie krotki list. Czekam na wasze listy.''   Czy ktoś dostał coś podobnego? oczywiście wiem że to podpucha i prowokacja, ale zastanawiam się o co w niej chodzi, o hajs?    
    • Przez Ksanti
      Jako, że również interesuje mnie opinia pań, postanowiłem zejść z tym tematem wprost do Hadesu. Nie przedłużając - stereotypowo na jakich studiach można się spodziewać:
      a) fajnych, spokojnych dziewczyn
      b) ładnych dziewczyn
      c) dwa w jednym

Uważam, że zawsze istnieje jakiś wzór czegoś i podejmowania decyzji w życiu. Niekoniecznie chodzi mi o konkretny kierunek co bardziej charakter studiów. Chociaż jeśli ktoś ma ciekawe obserwacje lub historie związane z różnymi kierunkami to bardzo chętnie miło widziane.
      Przykładowo są studia o charakterze:
      - społecznym (np. prawo, ekonomia, administracja, marketing, finanse itp.),
      - artystycznym (np. grafika, rzeźba, malarstwo, fotografia itp.),
      - humanistycznym (np. filologie, socjologia, filozofia, kulturoznawstwa itp.)
      - medycznym (wszelkiej maści lekarze i specjaliści medyczni),
      - technicznym (np. informatyka, elektronika i wszelkie inżynierie itp.),
      - ścisłym (np. chemia, matematyka, fizyka itp.)
      - przyrodniczym (np. leśnictwo, rolnictwo, weterynaria, inżynieria wodna itp.)

Osobiście myślę, że najfajniejsze dziewczyny idą na studia przyrodnicze. Lubią rośliny i zwierzęta, więc być może cechują się empatią. Natomiast na studia społeczne wydaje mi się, że często idą dziewczyny przebojowe - karierowiczki, przyszłe korposuczki i bizneswomen. Co do urody narazie obserwuje  Jakby co jestem studentem i postanowiłem wykorzystać ostatni dzwonek aby coś ugrać. Póki co fajnie będzie luźno sobie podyskutować na temat własnych doświadczeń i różnych legend miejskich.
    • Przez Spokojny
      Na pewnej stronce pojawił się post który chyba ma zmusić kobiety do myślenia. Średnio kwapią się do odpowiadania póki co... no ale może to się jeszcze zmieni. Najwyraźniej dla współczesnej damy to za trudny rebus. Lajków też za bardzo nie ma chociaż inne posty tego autora "polubia" sporo pań. 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.