Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez SzatanKrieger
      Witam.

Zamiast wklejać pojedyncze rzeczy i zdjęcia, to przeczytajcie artykuł.
      Robi się ciekawie

https://samiecweb.pl/post/1505/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski

Źródło:
      https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski
    • Przez The Motha
      Oto efekty miłości Prawa i Sprawiedliwości do Ukraińców, przygotowałem to w kilku punktach, chciałbym zaznaczyć że nie jestem żadnym zwolennikiem żadnej partii politycznej, nie ważne czy to PiS, PO czy PSL, wszyscy są moim zdaniem jednym układem.

1.Pis chce z naszych składek płacić emerytury Ukraińcom

2.Pis rozdaje Ukraińcom polskie paszporty i automatycznie kupuje ich głosy w następnych wyborach

3.Pis dopłaca przedsiębiorcom 800zł miesięcznie do każdego zatrudnionego Ukraińca

4.Pis wysyła miliardy złotych na 'pomoc' Ukrainie

5.Pis rozdaje Ukraińcom polskie uzbrojenie(jednocześnie rozbrajając Polaków) i leczy za darmo ich żołnierzy w polskich szpitalach i sanatoriach

6. Pis sprawił ze Ukraićy są najliczniejszą grupą w Wyższej szkole Policji w Szczytnie

7.Pis rozkłada polskie szkolnictwo na Ukrainie nie sprzeciwiając się ich reformie

8.Pis przez dwa lata całkowicie podeptał pamięć pomordowanych Polaków na dawnych kresach wschodnich

9.Dzięki Pis pracujący w Polsce w zeszłym roku zarobili 8mld zł z czego ponad połowa wypłynęła z naszego kraju na Wschód

• Przez The Motha
      Witam

Kiedyś zalogowałem się na portalu randkowym, ale po paru dniach użytkowania przestałem na niego zaglądać, dziś zauważyłem że ktoś do mnie wysłał wiadomości, z portalu nie korzystam od ponad roku, wiadomości są z maja i z wczoraj.

Treść mniej więcej taka''
      Fajny jesteś, co powiesz na spotkanie?" albo ''Moglibyśmy się bliżej poznać''
      Te wiadomości zostały mi wysłane na konto profilowe.

Nic w tym złego, ale co zauważyłem na pocztę mailowo przyszły mi dwie wiadomości od właśnie tych dziewczyn; Ukrainki i Białorusinki, (adres e-mail mam podany na stronie randkowej w swoim profilu.)

Że ma 34 lata, że ma nadzieje że nie będę prosił o jej nagie fotki(czyli ma) jak inni mężczyźni, że szuka ułożonego faceta że faceci z Ukrainy nie nadają się do niczego i tego typu wiadomości.

Dodam że takie wiadomości składają się z kilkudziesięciu zdań, naprawdę obszerna treść, w dodatku w załączniku jedna jak i druga wysłała mi swoje zdjęcia, dziewczyny przepiękne, oczywiście wg mojego gusta.

W treści wiadomości poprosiła o więcej moich fotek

Co do treści, jest jeszcze coś takiego;

''Wynajalem mieszkanie typu studio w moim miescie.''   ''Rodzice,  mieszkaja w poblizu. Mieszkam w Snezhinsk, Irkuck. Pracuję w szpitalu, księgowym, ale przyjechałam do polski''   '' Jestem ciekaw, aby wiedziec wszystko o tobie '' '' jezeli nie jestes mna zainteresowany, napisz do mnie krotki list. Czekam na wasze listy.''   Czy ktoś dostał coś podobnego? oczywiście wiem że to podpucha i prowokacja, ale zastanawiam się o co w niej chodzi, o hajs?    
    • Przez Ksanti
      Jako, że również interesuje mnie opinia pań, postanowiłem zejść z tym tematem wprost do Hadesu. Nie przedłużając - stereotypowo na jakich studiach można się spodziewać:
      a) fajnych, spokojnych dziewczyn
      b) ładnych dziewczyn
      c) dwa w jednym

Uważam, że zawsze istnieje jakiś wzór czegoś i podejmowania decyzji w życiu. Niekoniecznie chodzi mi o konkretny kierunek co bardziej charakter studiów. Chociaż jeśli ktoś ma ciekawe obserwacje lub historie związane z różnymi kierunkami to bardzo chętnie miło widziane.
      Przykładowo są studia o charakterze:
      - społecznym (np. prawo, ekonomia, administracja, marketing, finanse itp.),
      - artystycznym (np. grafika, rzeźba, malarstwo, fotografia itp.),
      - humanistycznym (np. filologie, socjologia, filozofia, kulturoznawstwa itp.)
      - medycznym (wszelkiej maści lekarze i specjaliści medyczni),
      - technicznym (np. informatyka, elektronika i wszelkie inżynierie itp.),
      - ścisłym (np. chemia, matematyka, fizyka itp.)
      - przyrodniczym (np. leśnictwo, rolnictwo, weterynaria, inżynieria wodna itp.)

Osobiście myślę, że najfajniejsze dziewczyny idą na studia przyrodnicze. Lubią rośliny i zwierzęta, więc być może cechują się empatią. Natomiast na studia społeczne wydaje mi się, że często idą dziewczyny przebojowe - karierowiczki, przyszłe korposuczki i bizneswomen. Co do urody narazie obserwuje  Jakby co jestem studentem i postanowiłem wykorzystać ostatni dzwonek aby coś ugrać. Póki co fajnie będzie luźno sobie podyskutować na temat własnych doświadczeń i różnych legend miejskich.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.