Skocz do zawartości

Ukraińskie kobiety w poszukiwaniu prawdziwej miłości


Sparky

Rekomendowane odpowiedzi

A ja słyszałem ze trzeba mieć na to trochę kasy!

 

@Stulejman Wspaniały szczególnie ta pierwsza i taniec w nocnych klubach, przy nazwisku została hihi.

 

U mnie jest ukraiński sklep wszytkie jakie tam widzalem, to wolałbym Polki z wyglądu, tam to jakieś rakiety same, a takie są wszędzie.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Donovan napisał:

Kobieta , to kobieta. Liczy się bardziej kultura w jakiej dorastała a nie narodowść.

Jak najbardziej bracie, Tego polecam szukać kobiet z dalekiego wschodu a najlepiej jak macie możliwości to wybrać się na dłuższy okres do Chin czy Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hrabia Monte Christo napisał:

Jak najbardziej bracie, Tego polecam szukać kobiet z dalekiego wschodu a najlepiej jak macie możliwości to wybrać się na dłuższy okres do Chin czy Japonii.

Gdzieś, nie pamiętam już gdzie (jak sobie przypomnę to dopiszę) ktoś mówił o wiązaniu się z Azjatkami. To raczej nie jest dobry pomysł. Na początku może i być cudownie, ale na dłuższa metę to bilans może być dużo mniej korzystny niż ze związku z kobietą z naszego kręgu kulturowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można z Azjatką się wiązać ? Przecież to zupełnie inna kultura i mentalność. Nie wiem jak w innych krajach, ale społeczność Japonii jest bardzo hermetyczna.

 

Ukrainki są nam bliższe kulturowo. Fakt, że lecą na kasę, no ale która kobieta dzisiaj nie leci ? Nie ma takiej. Do tego moim zdaniem na korzyść Ukrainek przemawia lepsza uroda, bardziej wyraźna, raj jeśli chodzi o brunetki. I bardziej się starają niż zadufane Polki (wielkie Europejki pożal się Boże), o które bez końca trzeba zabiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od przypadku ja "obracałem" się w różnych kulturach i jestem aktualnie z kachachstanką (czy jak to odmienić) pochodzenia chińskiego.

No i jednak po moich doświadczeniach dopiero że tak powiedzmy ta kultura pasuje do mnie, Więc jak to jeden kolega mnie w jednym temacie zacytował, Zaczynamy od siebie potem od kogoś i otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja uważam, że kobieta dobra na żonę, może być nawet Niemką, ale:
-kobiety chłodne z pozoru materialistyczne mniej pierdollo o miłosci są lepsze na żony bardziej przewidywalne, kobiety emocjonalne są  łatwiejsze, mają huśtawki nastroju. Wszystkie długotrwałe związki ,które znam polegały na tym, że laska lubi faceta ,szanuje go za to, że zarabia i twardo stąpa po ziemie, wszelkie związki w stylu "big love" kończyły się Big Fall. Kobiety z charakterem i kobiety sztywne ,chłodne ,ale uczciwe, jak ty jesteś samiec to Ci się odwdzięczą.
-kobiety z umysłem ścisłym
-kobiety robiące coś dla siebie, ale naprawdę dla siebie. Kobiety tylko gadają, że mają pasje , ale do czego się te pasje sprowadzają tak naprawdę do poszukiwania większej ilości samców: kursy tańca, kursy picia wina, wieczorki kultury włoskiej, wieczorki kultury iberyjskiej. Jakoś dziwnie pełno tam facetów. Szanuję bardzo kobiety grające na skrzypcach,pianinie te musiały poświęcić strojenie swojej dupy w poszukiwaniu atencji na rzecz innych rzeczy. Kobiety studijujące medycyne, prawniczki. Wiecie jak rzadko zdarza się kobieta ,która słowo pasja rozumie tak jak mężczyzna.
-kobiety ubierające się z gustem
-kobiety dobrze jeżdzące samochodami
-kobiety świadome swojej seksualności i facet też ma być świadomy swojej seksulaności

 

Edytowane przez Donovan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ukrainki są wspaniałe, na pewno to potwierdzi Pazura i wielu innych :>

No jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie Isamu z jego dziewczyną Ukrainką :D Już są zaręczeni z tego co wiem.

 

@doler Azjatkę łatwiej wyrwać na sam fakt bycia białym gościem.

 

Czytając powyższe wypowiedzi Braci zadaję pytanie: Po co wam związek z kobietą? Chcecie zadać sobie mnóstwo trudu aby znaleźć azjatkę na partnerkę. Nie lepiej szukać kobiet tylko do łóżka niż do związku?

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się żenić, albo intercyza. Inna opcja spotka panienkę, która chce studiować na zachodzie. Jak wiadomo utrzymanie kosztuje.  Więc może się taką panią "zaopiekować" przez te 5 lat. A potem jak już skończy studia, znajdzie pracę, albo po prostu będzie w stanie sobie radzić bez niego, to "opieka" może ulec zakończeniu.

 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

@Sparky do autora tematu: a to jest miłość nie prawdziwa? Ehhhh

 

W tym konkretnym przypadku to chyba nie ma mowy o jakimkolwiek uczuciu :) czysta kalkulacja i chęć wybrania jak najlepszej gałęzi ze strony Pań ze wschodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.