Skocz do zawartości

Ukraińskie kobiety w poszukiwaniu prawdziwej miłości


Sparky

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahaha, Ukrainka na żonę? NIGDY!

a ) bo mają największe w Europie zarażenie HIV.

b ) Bo to leci TYLKO i WYŁĄCZNIE na kasę. (jak każda, to po co szukać laski aż do Ukrainy?) Takiej przyszły mąż jest tylko mężem z nazwy, on tylko pełni funkcję bramy do innego kraju.

c ) Jej przodkowie mordowali naszych przodków...

d ) Osobiście nie cierpię tej ich wymowy i języka. Strasznie rani uszy.

e ) Wygląd jak typowa słowianka - a to oznacza że będzie jak typowa Polka,

przyjedzie, zobaczy jak jej polskie koleżanki się zachowują i natychmiastowo do nich się dostosowuje, bo ma podobny lub nawet lepszy wygląd, to sobie pozwoli na więcej niż one)

 

Kobieta to kobieta, one są biologicznymi maszynami z programem o nazwie hipergamia.

Jeśli laska jest świadoma swojej wartości, to ryzyko zdrady jest raczej większe niż pewne.

Przyjedzie taka laska do miasta i jej w głowie się ubzdura że jest wielką damą....

min. dlatego nie zadaję się z dziewczynami z wiosek, bo nie chcę być trampoliną, która inwestuje czas i pieniądze tylko po to, by zostać rzuconym dla lepszej gałezi....

 

Jak jest się facetem co najmniej 8/10 to można próbować, jak mniej to sorry....

Natury nie oszukasz. Choć możesz chwilowo jej zaćmić pieniędzmi.

 

PS. Każdy tu wie, że nie ma czegoś takiego jak miłość między kobietą a facetem.

To jest haj emocjonalny. Seksualne (i nie zawsze!) wzajemne pociąganie.... które w każdej chwili może prysnąć.

Miłość to może być rodziców do dziecka i vice versa, babci do wnuczków.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuje, to ukrainki  ciężko maja z dochowaniem wierności. Mieszka i pracuje w Polsce, mąż na Ukrainie, a dupy daje na lewo i prawo. 

I w ogóle dziewczyny na filmiku powyżej są super. Często mieszkają w fatalnych warunkach, a potrafią mieć buty za 500$. Ciekaw skąd? ?

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, typiarz napisał:

Z tego co obserwuje, to ukrainki  ciężko maja z dochowaniem wierności. Mieszka i pracuje w Polsce, mąż na Ukrainie, a dupy daje na lewo i prawo. 

I w ogóle dziewczyny na filmiku powyżej są super. Często mieszkają w fatalnych warunkach, a potrafią mieć buty za 500$. Ciekaw skąd? ?

No dokładnie! Przyjedzie taka do Polski i jest poza kontrolą swojego samca. Też mnie to zdziwiło że takie laski mają drogie ciuchy! Dobrym sercem zarobiły? Wątpię XD Mąż opłaci, a taka wylansuje się przed zachodnimi facetami, a potem tyle ją ten mąż widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.
Co za różnica jakie kobiety są na tej imprezie.

Chyba logiczne jest dla was to bo dla mnie jest, że każda kobieta, wróć każdy człowiek na ziemi marzy o tym, żeby mieć fajne i ciekawe życie.
Żyć w dostatku i spokoju.
Podróżować, mieć fajny dom i samochód.
Każdy ma swoją drogę osiągnięcia tego stanu.
Jak widać ma Panowie jesteśmy inaczej skonstruowani niż Panie.
One mają wytrych do zamka.
Mogą osiągnąć to wszystko w jeden łatwy sposób.

Po prostu być ładna i zgrabna.
Więc teza jaką tu czytam, że jedne kobiety są lepsze od drugich bo określa to ich urodzenie na danej szerokości geograficznej jest chyba błędne.
One są jakie są i my wiemy jakie one są :)

Więc jesteśmy tutaj trochę lepsi bo mądrzejsi w wiedzę.
Że one takie po prostu są:)
Ja nie mam nic do tego.
Rozumienie istoty sprawy sprawia, że mogę sobie popatrzeć na te piękne dziewczyny bez jakiejkolwiek urazy do nich czy kogokolwiek innego.
Bo KOBIETA nigdy nie będzie naszą własnością.
Czy to będąc bogatym milionerem czy Kowalskim mieszkającym w wynajętym mieszkaniu :)

Co jedynie mnie rozpierdala?
To całe pierdolenie o MIŁOŚCI i hipokryzja z tym związana.


 

Edytowane przez Łapinski
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łapinski napisał:

Więc teza jaką tu czytam, że jedne kobiety są lepsze od drugich bo określa to ich urodzenie na danej szerokości geograficznej jest chyba błędne.

Wiadomo większość jest,jaka jest,ale w życiu nie uwierzę w teorię,że wszystkie są do doopy i non stop tylko skanują otoczenie w poszukiwaniu grubszej gałęzi.

Znam osobiście wiele związków w których kobieta wcale nie wyszła za jakiegoś bogacza,tylko zwykłego faceta i żyją sobie dobrze razem,ot chyba trzeba dobrze trafić.

Uprzedzając spekulacje są to dosyć atrakcyjne laski takie 7/10.

Najbliższy przykład,siostra poznała szwagra za granicą (jest polakiem) nie miał niczego,wynajmował mieszkanie w suterenach,są małżeństwem,mają 1 dziecko i są 14 lat razem,cały czas między nimi iskrzy,są szczęśliwi,czyli moszna?Moszna !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Leniwiec napisał:

Najbliższy przykład,siostra poznała szwagra za granicą (jest polakiem) nie miał niczego,wynajmował mieszkanie w suterenach,są małżeństwem,mają 1 dziecko i są 14 lat razem,cały czas między nimi iskrzy,są szczęśliwi,czyli moszna?Moszna !

Z całym szacunkiem dla Ciebie i twojej siostry.
Takie argumenty wstawiam między książki na półce.
Takie przykłady to manipulacja faktami.

Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym ona myśli a tym bardziej o czym myśli jej facet.
Pewnie mają swoje ukryte przemyślenia na temat swojego życia o których nikomu nie mówi.
Bo jeśli powie to się wszystko rozpieprzy więc po co mówić bliskim o swoich przemyśleniach itp?
Ludzie dla zaspakajania cudzych potrzeb potrafią doskonale się maskować.
 

Edytowane przez Łapinski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, typiarz napisał:

Z tego co obserwuje, to ukrainki  ciężko maja z dochowaniem wierności. Mieszka i pracuje w Polsce, mąż na Ukrainie, a dupy daje na lewo i prawo. 

I w ogóle dziewczyny na filmiku powyżej są super. Często mieszkają w fatalnych warunkach, a potrafią mieć buty za 500$. Ciekaw skąd? ?

Cieszę się, że ktoś to zrozumiał. To są kobiety mające już pewnie sponsorów, ale mierzą wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łapinski napisał:

Z całym szacunkiem dla Ciebie i twojej siostry.
Takie argumenty wstawiam między książki na półce.
Takie przykłady to manipulacja faktami.

Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym ona myśli a tym bardziej o czym myśli jej facet.
Pewnie mają swoje ukryte przemyślenia na temat swojego życia o których nikomu nie mówi.
Bo jeśli powie to się wszystko rozpieprzy więc po co mówić bliskim o swoich przemyśleniach itp?
Ludzie dla zaspakajania cudzych potrzeb potrafią doskonale się maskować.
 

Ja wiem,że ludzie "udają" przed wszystkimi,jacy to są super szczęśliwi...

Ja jestem zbyt uważnym obserwatorem ludzi i otoczenia,żeby umknęły mi takie rzeczy,wiadomo idealnych związków nie ma,ale dobre się zdarzają... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Leniwiec napisał:

Ja jestem zbyt uważnym obserwatorem ludzi i otoczenia,żeby umknęły mi takie rzeczy,wiadomo idealnych związków nie ma,ale dobre się zdarzają... 

Nie zrozumiałeś tego co napisałem.

Nie chodzi mi o to, że takich związków nie ma bo są.
Ale chodzi o fakt bycia świadomym tego, że druga osoba jest w stanie dać mi tego czego ja potrzebuję i odwrotnie.
Czy to jest miłość nie wiem. Może jakaś forma symbiozy po prostu.
Takiej wiesz wygody w życiu. Bo druga osoba akurat pasuje do moich wymagań i odwrotnie.
A całe to pierdolenie o wielkiej miłości no ludzie no jesteśmy dorośli czy nie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie Isamu z jego dziewczyną Ukrainką :D Już są zaręczeni z tego co wiem.

@MoszeKortuxy Ten geniusz to się nic nie nauczyl po ostatniej akcji chyba. Z tego co obserwuję to nawet próba edukacja tego człowieka nic by nie dała.

Edytowane przez tomek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zasady nie potrafiłbym zaufać takiej Ukraince. Skoro masa naszych rodaczek jest dosłownie zdesperowanych, żeby dorwać jelenia z kasą i na nim pasożytować to co dopiero dziewczyny ze wschodu? Przecież one żyją w o wiele uboższym i bardziej rozpieprzonym kraju niż nasz. Sama logika podpowiada, że stanowimy dla nich przede wszystkim materiał na sponsora czy dawce paszportu. Zresztą Marek często przytacza historie zniszczonych przez kobiety mężczyzn. A wszystko w imię zapewnienia sobie dobrobytu kosztem naiwnego chłopaka. Zero zasad i moralności ze strony pań, wyłącznie brutalna kalkulacja (w przypadku Ukrainek pomnożone przez dziesięć).

Edytowane przez Tadżyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym filmie widzę tylko zgraję zachłannych żmij i kilka obrośniętych w piórka kogucików, którzy łudzą się, że mogę je oswoić tylko dla siebie.

 

Jakie one mają myślenie? Jebać kraj, rodzinę, przyjaciół, starego, niezbyt bogatego męża i całą resztę. Nic nie umiem, nic nie zarabiam, na niczym się nie znam. Ale mam dobrą dupę, dzięki której należą mi się pokłony, miliony monet i ekskluzywne życie w topowym towarzystwie.

 

No nie, ja podziękuję. To nie jest tyle warte.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był sam to jako gość pomiędzy 40 a 50 chętnie po uczestniczyłbym w takim castingu na "wyrwanie" młodych ciałek.

Lepsze to niż wszystkie portale randkowe razem wzięte.:D

Pobrać nr-y tel, adresy i hulać.

Oczywiście żeniaczka z taką panią to ostateczność, ale przy dobrym przygotowaniu prawnym takiej "umowy" kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kresy.pl/wydarzenia/rz-polacy-coraz-chetniej-zenia-sie-ukrainkami/

"Polacy coraz chętniej żenią-się Ukrainkami"

Jak wynika z danych GUS opublikowanych przez dziennik „Rzeczpospolita”, w ostatnich latach wyraźnie wzrosła liczba ślubów między Polkami i Polakami a obywatelkami/obywatelami innych państw. W 2015 roku takich przypadków było 3367. Rok później, już o 37,8 proc. więcej – 4662. Danych za ubiegły rok na razie nie podano, ale można się spodziewać, że tu również zostanie zanotowany wyraźny wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polki się żenią z zagranicznych z zachodu. Norma, świat staje się coraz bardziej "otwarty". Taka Karolina Woźniacka spotyka się z jakimś gościem z USA. Człowiek w Polsce się czasem drapie po głowie, bo dziewczyna mieszka 50 km dalej i trzeba jakoś dojeżdżać itp. Taki jest stan rzeczy i nic na to nie poradzimy.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Nie wiem czy Ty na serio, ale przechodzić na islam z powodu kobiety? Poza tym dzieci też byłyby wtedy wychowywane w tym systemie, co odbiłoby się na ich późniejszym życiu. I to wszystko, by mieć kobietę, która statystycznie może nie zdradzić tak często jak europejki? To dopiero matrix, no chyba że to córka szejka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ostatnio zawitał do Lwowa to opowiadał, że jak w klubie dziewczyna słyszy Polski język to patrzy się na Ciebie jak na obrazek. W sumie nie mam pojęcia dlaczego ludzie na siłę pchają tutaj politykę. Sądzisz, że jak wejdziesz w związek z Ukrainką to pierwszej lepszej nocy odrąbie Ci głowę?   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kazdy/a ucieka od gorszego do lepszego a kobiety sa w tym bardzo dobre.

Zwieje z kraju wojny do kraju gdzie zarobki sa dwa razy lepsze.

Jesli facet ma jaja i potrafi rzadzic w takim zwiazku - ona sie dopasuje i doceni to co ma.

Jesli nie - obojetne jaka narodowosc baby - wydyma go.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroda, kwestia gustu, ale na tym filmie 90% jest w sukienkach, te, które są w spodniach to albo niezbyt piękne/zadbane (przez siebie) bądź, wyjątkowo specjalnie dobrane do figury.

Także "prawdziwa miłość" zapewniona...

 

https://zapytaj.onet.pl/Category/030,023/2,17963317,Ile_jest_wszystkich_miast_w_polsce.html

19 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Polacy coraz chętniej żenią-się Ukrainkami

To wciąż jest nic: 4662/1000000 to wciąż tylko 0,4% z nich udaje się kogoś usidlić. Nie mówię, że to dobrze czy źle - Polki na zachód od Odry robią dokładnie to samo ale 0,4% to jest nic.

Nie postrzegajcie tego jako zrzędzenie malkontenta ale taki odsetek, a właściwie odpromil nic nie znaczy. W Polsce jest prawie 900 miast - to mniej niż 5 na jedno miasto, to nie zmieni naszej demografii nawet za 50 lat.

12 godzin temu, JoeBlue napisał:

esli facet ma jaja i potrafi rzadzic w takim zwiazku - ona sie dopasuje i doceni to co ma.

Jesli nie - obojetne jaka narodowosc baby - wydyma go.

Prawda, prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mr.Nixon napisał:

Kumpel ostatnio zawitał do Lwowa to opowiadał, że jak w klubie dziewczyna słyszy Polski język to patrzy się na Ciebie jak na obrazek. W sumie nie mam pojęcia dlaczego ludzie na siłę pchają tutaj politykę. Sądzisz, że jak wejdziesz w związek z Ukrainką to pierwszej lepszej nocy odrąbie Ci głowę?   

Głowę to raczej rodzina, brat albo ktoś inny. Myszka raczej imać się będzie podtruwania.

A to wątróbkę uszkodzi a to nerki. Jak kuśka stawać przestanie też wiadomo w czym rzecz.

Niejedna ciekawa ruślinka sobie rośnie na przyrody łonie. A i w aptece czy w aptece dostać można niejedno.

Ukrainka to wieczny lęk przed zaśnięciem i porą obiadową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.