Skocz do zawartości

Rozmowy z ciekawymi ludźmi na strimie Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tak - jak są mądre osoby, mające coś ciekawego do powiedzenia, to na strimie głosowym mogę do nich zadzwonić, i sobie pogadamy na jakieś mądre tematy.

 

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę na priv napisać mi w czym się specjalizujecie, co umiecie, i jak ocenię że to się nada dla Radia Samiec, to poproszę was o telefon (albo wy możecie do mnie zadzwonić, jeśli wolicie mi nr nie podawać), i sobie przed słuchaczami porozmawiamy.

 

Odpowiadam czasem po dłuższym czasie, proszę się więc nie obrażać.

 

Jak macie Bracia jeszcze jakieś ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie strima, będę wdzięczny.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Nie mogę znaleźć, bo nie jest otagowane :( .

Z nowych z chęcią bym posłuchał: @zuckerfrei @JoeBlue i słynny @Mosze Red (tutaj sugestia dotycząca tematu zarządzania czasem - jak to robi Mosze Red) , ew. bardziej kontrowersyjnie ze zbanowanym użytkownikiem @GluX

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Ja polecam rozmowę z Adeptem (podryw). Z Andrzejem ze strony "Świat Ducha" (ezoteryka) i jakby się dało to jeszcze Patryk2703 (rozwój fizyczny). To są ciekawe osoby, które mają spore doświadczenie i wiedzę w dziedzinach, którymi się zajmują ;) 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze @Subiektywny do listy życzeń .

 

Oraz zapytanie kto w jakich okolicznościach stosuje wiedzę z relacji pomiędzy ludzkich .

NP zawód- specyfikacja pracy itd. Co z tego ma, co się zmieniło po zastosowaniu przebudzenia z Matrixa.(czyli subiektywnie rzecz ujmując)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strimów.
Można na forum założyć jakiś temat gdzie Marek wrzucałby posta z informacją, że np 

"Dzisiaj jest strim na żywo zapraszamy data/godzina"

Taki temacik podwiesić gdzieś w widocznym miejscu na forum :)

Staram się być na bieżąco ale wiecie jak jest.
Nie jestem poinformowany a tak być nie może :D

Oczywiście jest to tylko moja prośba.
Z góry ślicznie dziękuję.

Edytowane przez Łapinski
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że streamy z rozpoznawalnymi osobami byłyby super.

 

Z chęcią bym posłuchał rozmowy z którymś z lekarzy, który sceptycznie wypowiada się na temat przymusu szczepionek np. dr Huber Czerniak czy dr Jerzy Jaśkowski.

 

Stream z Adeptem też byłby ciekawy, jak ktoś już wyżej wspomniał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Master napisał:

Myślę, że streamy z rozpoznawalnymi osobami byłyby super.

 

Z chęcią bym posłuchał rozmowy z którymś z lekarzy, który sceptycznie wypowiada się na temat przymusu szczepionek np. dr Huber Czerniak czy dr Jerzy Jaśkowski.

 

Stream z Adeptem też byłby ciekawy, jak ktoś już wyżej wspomniał.

Żaden Ci prawdy nie powie. Jak swojego stomatologa zapytałem o szkodliwość fluoru ,to reakcja jego była jakbym z drzewa spadł.
 

Tylko nieliczni się wyłamują ze schematu wspierania koncernów. Ci co mają swoje lata, już się dorobili i mogą sobie pozwolić na "zdradę systemu". Właśnie lekarze
jak Zięba, Czerniak itd.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.