Skocz do zawartości

Jaki sieciowy shooter na konsole polecacie?


OldBernard

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. 

Gram na Xbox one.

Jestem fanem battlefielda. Do dziś gram w bf4. 

Battlefield 1 i star wars battlefront odpada.

Myślałem na rainbow six siege ale tam chyba trzeba będzie wykupić jakieś dodatki/sezony czy coś. Nie znam się. Oraz o PUBG tylko na czym to polega(jakiś wczesny dostęp).

Poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno PlayerUnknown's Battlegrounds jest spoko. Ale nie grałem, musisz o nim poczytać.

 

Ja od siebie polecam:

Overwatch,

Gears of War 4,

Call of duty WW2,

GTA V

RDR2 (który ma wyjść dopiero)

Hmmm nic innego nie przychodzi mi do głowy, ja osobiście posiadam PS4, i bardziej tam się orientuję.

Ale poza nimi nic nie wyszło ciekawego, Destiny 2 ci nie polecę, bo zaraz dodatki wychodzą....

Nie wolisz offline?

Masz wolfa, masz Far Cry i wiele innych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dziecko jęczało, że chce pograć na konsli w jakieś gry typu minecraft jakieś tańce itd. Kupiłem X BOX OneX.

 

Dołączone były Batelfieldy V i Jeden. Kupiłem jeszcze co by tata się pobawił DOOMA 2016 na tą konsolę bo był za 30 zł.

 

I po prostu napiszę Wam - TRAGEDIA.  Grać w takie gry na konsoli to jest jak uprawiać seks z kajakiem. Po prostu to nie na moje nerwy, myślałem że padem rzucę w ścianę jak już 20 raz próbowałem w coś wycelować szybko i skutecznie.

 

Skończyło się na tym że sprzedałem to coś bo i córka nie miała nerwów do pada. Po prostu horror jeśli chodzi o strzelanki FPS. Myszy i klawiatury nic nie przebije.

 

Konsola i Shootery to dwa wykluczajace się słowa. Chcesz się nabawić nerwicy to możesz tak grać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rarek2 napisał:

I po prostu napiszę Wam - TRAGEDIA.  Grać w takie gry na konsoli to jest jak uprawiać seks z kajakiem. Po prostu to nie na moje nerwy, myślałem że padem rzucę w ścianę jak już 20 raz próbowałem w coś wycelować szybko i skutecznie.

Miałem tak samo :) Biegając nie mogłem trafić w schody żeby na nie wejść o trafieniu kogokolwiek nawet nie wspomnę. Jednak ćwiczenie czyni mistrza, no dobra nie mistrza ale już nie ma "spray and pray" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozumiem co czujecie bracia ...
Kiedy podczas remontu trafiła mi sie PS4 po kumplu, miałem duży problem przejść na pada, ale jako stary Quakowiec, stwierdziłem że no myszka+klawiatura a pad - zasady te same, jak skończyłem remont, miałem problem wrócić właśnie na myszkę, żeby dobrze zagrać na padzie podwyższyłem sobie prawą gałkę stopką zakładaną na grzybka + kalibracja w zależności od gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 17:25, VIREK napisał:

Rozumiem co czujecie bracia ...
Kiedy podczas remontu trafiła mi sie PS4 po kumplu, miałem duży problem przejść na pada, ale jako stary Quakowiec, stwierdziłem że no myszka+klawiatura a pad - zasady te same, jak skończyłem remont, miałem problem wrócić właśnie na myszkę, żeby dobrze zagrać na padzie podwyższyłem sobie prawą gałkę stopką zakładaną na grzybka + kalibracja w zależności od gry.

 

Ahhh Quake... Pamietam jak ojciec kupił pierwszy komputer i odpaliliśmy na nim quake 2 .. To były czasy .. z racji tego ze nie umiałem grać wtedy na myszce , ojciec przestawiał sterowanie abym mógł grac tylko.na.klawiaturze?

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taka informacja: do Xbox One X można podłączyć standardową klawiaturę i myszę. W Warzone działa, to w Doom na pewno też.

W dniu 28.05.2020 o 21:59, rarek2 napisał:

Dziecko jęczało, że chce pograć na konsli w jakieś gry typu minecraft jakieś tańce itd. Kupiłem X BOX OneX.

 

Dołączone były Batelfieldy V i Jeden. Kupiłem jeszcze co by tata się pobawił DOOMA 2016 na tą konsolę bo był za 30 zł.

 

I po prostu napiszę Wam - TRAGEDIA.  Grać w takie gry na konsoli to jest jak uprawiać seks z kajakiem. Po prostu to nie na moje nerwy, myślałem że padem rzucę w ścianę jak już 20 raz próbowałem w coś wycelować szybko i skutecznie.

 

Skończyło się na tym że sprzedałem to coś bo i córka nie miała nerwów do pada. Po prostu horror jeśli chodzi o strzelanki FPS. Myszy i klawiatury nic nie przebije.

 

Konsola i Shootery to dwa wykluczajace się słowa. Chcesz się nabawić nerwicy to możesz tak grać.

 

Edytowane przez Cyr4x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.