Skocz do zawartości

Ostrzeżenie dla kanału, zrobili mnie jak dziecko.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@TheFlorator Mosze pisał o pomyśle, który już dawno miałem i opisywałem. Ludzie mi płacą i opisują problem, a ja dla nich nagrywam publiczną audycję. No i jakoś ludzie mnie ciągle proszą i nagrywam za darmo, bo się krępuję prosić o hajs bez widocznych zasad w tym temacie.

 

Miałem taką audycję nagrać dla @manygguh w podzięce, bo mi układał hiphopy, ale temat który mi zadał jest dla mnie skomplikowany - ale i tak go ugryzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy @Stulejman Wspaniały

 

Dziękuję za odpowiedź. No to widzę, że myślenie idzie odpowiednim torem a przynajmniej wg mnie.

Wiecie, tak samo jak niektórzy robią z PUA, część informacji/produktu za darmo a reszta (pełny produkt) to już trzeba płacić, albo prenumerata itp itd.

 

Jeśli mogę jeszcze coś zasugerować to jednak te książki (Kobietopedia , Stosunkowo Mocny ) w formie papierowej. Rozumiem, że jest to problem logistyczny u Guru ale czy nie mógłby z tym ktoś pomagać w Wawie? (trzymanie i wysyłanie książek)?

 

4 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

@TheFlorator Mosze pisał o pomyśle, który już dawno miałem i opisywałem. Ludzie mi płacą i opisują problem, a ja dla nich nagrywam publiczną audycję. No i jakoś ludzie mnie ciągle proszą i nagrywam za darmo, bo się krępuję prosić o hajs bez widocznych zasad w tym temacie.

 Guru, być może się mylę, ale wydaje mi się że tak głęboko masz jeszcze nieodpowiedni stosunek do pieniędzy (byćmoze to programowanie religijne). Bo wg religii pieniądze to są "be" i trzeba dla wszystkich robić wszystko z dobrego serca.  Napisałeś, że się "krępujesz prosić". Jakie prosić?? Harujesz od wielu lat na swój sukces,... tak sukces (różnie sie mierzy sukcesy, nie tylko finansowo), spędzasz paręnaście godzin przed kompem użerając sie z ludźmi co ma cholerny wpływ na twoją psychike. Doceń siebie i swoją pracę. Masz 3800 ludzi na forum i 11 tyś  sluchaczy. No chyba coż robisz dobrze w takim razie??   Nadal przecież możesz pomagać za darmo ale ogranicz to co dajesz za darmo.

Ja tez kiedyś bardzo lubiłem ludziom pomagać (od serca) ale parę razy się na tym przejechałem i z wiekiem niestety urosła mi gruba skóra bo jednak ludzie są jacy są. Nadal lubię pomagać "za darmo" i daje mi to wielką satysfakcję ale teraz sie 10 razy zastanowie nim to zrobię.

 

@MoszeKortuxy Mam nadzieję, że powyższe moje wypociny nie są zbyt osobiste i nie truję wam zbyt dupy. W końcu jestem świeży na forum i się nie znam na prowadzeniu takiej działalnosci. Jeśli za bardzo naciskam to wywal mój post, nie ma problemu. Wątek finansów / dodatkowych przychodów już nie raz poruszałem i cholera znów to robię  :)

 

Pozdrawiam

TF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator To że już coś osiągnąłem, to wiem - widzę po stosunku ludzi do mnie. Dużo ludzi mnie komplementuje, docenia, nawet mi proponują biznesy i lokaty :lol: 

 

Ja mam taki plan - najpierw trzeba stworzyć potężne media w internecie. Szkielet takiej mocy to forum i samiecweb, a z czasem dojdą jeszcze dwa portale. Na tym szkielecie zbudujemy mocną siłę - dodatkowo fundacja żeby mieć hajs, i z tego się fundnie np. baner w centrum Wawy z naszymi postulatami, co doda nam Braci i pieniędzy, niezbędnych do procesu uświadamiania ludzi. Później ewentualnie ruch społeczny albo partia.

 

No i sobie powolutku do tego dążę. Jedni szydzą, drudzy się śmieją, trzeci wieszczą porażkę, kolejni aktywnie przeszkadzają ze złości... a ja sobie powolutku idę do przodu. W obecnej chwili ci co się śmiali kilka lat temu, teraz już nienawidzą z całego serca, bo czują ze coś im przeszło koło nosa, no ale to już nie mój problem - dorosły człowiek podejmuje świadome decyzje, na co poświęca swój czas i energię. Oni inwestowali w drwiny i poczucie bycia lepszym, teraz widzą że przegrali, więc pojawia się gniew.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

Wybacz brak znakow PL ale przeszedlem na telefon. Dziekuje tobie za osobista odpowiedz. Jest to bardzo mile. Swietnie, ze masz plan i wizje, chyba wraca energia tobie. Oby tak dalej. Szanuje to do czego dazysz I chcialbym abys zarobil na tym jak najwieksze pieniadze i dlatego sie tak czesto wtracam z sugestiami. 

 

Jak sam widzisz cena twojego sukcesu to niestety hejt internetowy i to sie tylko zwiekszy ze wzgledu na tematyke.

 

Gdybys mogl to daj mi (lub @El Cucuy) znac jesli chodzi o tlumaczenia twoich ksiazek na j ang bo zglosilem swoja chec pomocy.

 

Pozdrawiam

TF

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj układając terakotę w oranżerii słuchając radia ale tak muzyka w radiu rzępoliła, myślałem że, usnę na kolanach w końcu wyłączyłem to radio. Przyszły mi na myśl te streamy i tak klęcząc pomyślałem. Jak to możliwe że, ludzie oglądając tego noo tego chłopaka z tą dziewuchą (trochę tego obejrzałem, tego nie da się oglądać).

Ale zobaczyłem ile mają wyświetleń  :o oniemiałem.

I tak myślę to ja tu klęczę, jakby nie było  jakąś tam wiedzę trzeba mieć minimalną ale trzeba mieć bo takich glazur mistrzów to są tysiące a nawet dziesiątki tysięcy. Ale co dopiero taki Marek z taką wiedzą i napisaniem książek i tylko tyle wyświetleń?

O co tu chodzi, w którym to kierunku idzie. Są profesory doktory z taką wiedzą a tylko tyle wyświetleń w porównaniu z taką oglądalnością tego Rafatusa?

Nie wiem czy ja za płytko myślę, czy już pora schodzić z tego świata. Może pora  wstać z tych kolan i stanąć na nogi i popatrzeć na to trochę z góry? :unsure:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MG-42 napisał:

Tak wczoraj układając terakotę w oranżerii słuchając radia ale tak muzyka w radiu rzępoliła, myślałem że, usnę na kolanach w końcu wyłączyłem to radio. Przyszły mi na myśl te streamy i tak klęcząc pomyślałem. Jak to możliwe że, ludzie oglądając tego noo tego chłopaka z tą dziewuchą (trochę tego obejrzałem, tego nie da się oglądać).

Ale zobaczyłem ile mają wyświetleń  :o oniemiałem.

I tak myślę to ja tu klęczę, jakby nie było  jakąś tam wiedzę trzeba mieć minimalną ale trzeba mieć bo takich glazur mistrzów to są tysiące a nawet dziesiątki tysięcy. Ale co dopiero taki Marek z taką wiedzą i napisaniem książek i tylko tyle wyświetleń?

O co tu chodzi, w którym to kierunku idzie. Są profesory doktory z taką wiedzą a tylko tyle wyświetleń w porównaniu z taką oglądalnością tego Rafatusa?

Nie wiem czy ja za płytko myślę, czy już pora schodzić z tego świata. Może pora  wstać z tych kolan i stanąć na nogi i popatrzeć na to trochę z góry? :unsure:

To jest coś, co już dawno zauważyłem. Miałkość. Miałkość niestety się wkrada w mózgi społeczeństwa, które wymaga rozrywki na niskim poziomie, i to ich zaspakaja. Jak już coś wymaga przemyślenia, zrozumienia, zweryfikowania faktów to nie ma szans na przyciągnięcie wyświetleń. Stąd własnie wysyp debilnych kanałów na jutubie. Dodam kawałek Jurasa - Mam dość -

" Mam dość kreowania w mediach kundli i idiotów,
Celebryci wyglądają jak kurwy z odlotów,
W reality show ekipa obskurnych ćwoków,
Pokazane cycki, cipa, poziom durny, że w szoku. "

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.