Skocz do zawartości

Co z tymi laskami?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć i czołem :) 

Jestem młodym facetem, moja sytuacja finansowa jest lepsza niż tzw średnia krajowa, mam wszystko co u faceta jest ważne, swoje mieszkanie, samochód, wakacje 3 razy w roku, ogólnie nie mam prawa narzekać na to jak żyje :P Ale jest jeden problem... Na swojej drodze zawsze spotykałem kobiety które mając 25 lat zachowują się życiowo jak dzieci we mgle albo takie które zamiast oczu mają monety, z taką nawet zamieszkałem na czas roku :angry: Obecnie mam przyjaciółkę, just sex i nie chcę akurat z nią niczego więcej, problem w tym że ona jak to kobieta, zaczyna się wkręcać w relacje chociaż wydawało mi się że ustaliliśmy charakter naszej znajomości...

Tyle tytułem wstępu, a teraz pytanie :) 

Czego używacie oprócz tindera? Nie mówię o oczywistych sprawach typu “idź do ludzi” macie jakies sprawdzone miejscówki internetowe albo coś ciekawego w Warszawie? :) 

pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, księgowy12 napisał:

Witam, cześć i czołem :) 

Jestem młodym facetem, moja sytuacja finansowa jest lepsza niż tzw średnia krajowa, mam wszystko co u faceta jest ważne, swoje mieszkanie, samochód, wakacje 3 razy w roku, ogólnie nie mam prawa narzekać na to jak żyje :P Ale jest jeden problem... Na swojej drodze zawsze spotykałem kobiety które mając 25 lat zachowują się życiowo jak dzieci we mgle albo takie które zamiast oczu mają monety, z taką nawet zamieszkałem na czas roku :angry: Obecnie mam przyjaciółkę, just sex i nie chcę akurat z nią niczego więcej, problem w tym że ona jak to kobieta, zaczyna się wkręcać w relacje chociaż wydawało mi się że ustaliliśmy charakter naszej znajomości...

Tyle tytułem wstępu, a teraz pytanie :) 

Czego używacie oprócz tindera? Nie mówię o oczywistych sprawach typu “idź do ludzi” macie jakies sprawdzone miejscówki internetowe albo coś ciekawego w Warszawie? :) 

pozdrawiam serdecznie :) 

mam wrażenie że gdziekolwiek się nie odwrócę jest pełno kobiet w Warszawie - po co tinder mężczyźnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, księgowy12 napisał:

na początku fajna partnerska relacja jest spoko a dopiero później można myśleć o czymś dłuższym

Jako księgowy powinieneś wiedzieć, że relacja partnerska jest tylko w biznesie.

Poza tym ty chcesz, abyśmy jakoś tobie pomogli lub doradzili tobie, co masz zrobić lub gdzie się udać abyś dogodził swojemu ptaszkowi? - do ptaszarni najlepiej.

Kolejny tytuł tematu z powietrza i to bardzo...który przepadnie w czeluściach forum.

Edytowane przez Odlotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.