Skocz do zawartości

Czy jesteśmy niewolnikami od urodzenia?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   Przeglądając dziś sieć w czasie wolnym, trafiłem na coś takiego:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/do-kogo-nalezysz-niewolniku/

Trafiłem tam z tego:

 

   Wiem, strona dla trochę inaczej inteligentnych, ale lubię te klimaty i szukam alternatywnych źródeł wiedzy.

 

   Z powyższego dowiedziałem się że jestem zarejestrowanym niewolnikiem od dziecka, do tego obciążony długiem który jest zarejestrowany w zachodnich rejestrach.

Krótko, jesteśmy od dziecka bydłem które ma pracować dla pana. Może to ściema, ale jest logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tym racji jest, zadłużyli nas rządzący nami więc mamy dług, spłacamy go w podatkach i zamiast dróg trzeba hajs oddać bankierowi, po śmierci chapią od nas organy, z każdej strony nas negatywnie programują - moim zdaniem tak, jesteśmy niewolnikami. 

 

I dokładnie to samo zrobiliśmy z czującymi, ale głupszymi od nas zwierzętami.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Z jednym się nie zgodzę - żadnego długu nie spłacamy. Dług nam cały czas rośnie. Każdy nowy rok otwierany jest z deficytem. Ciągle pożyczamy z MFW. Gdzie idą bieżące podatki - nie mam zielonego pojęcia. Mamy jedne z najwyższych podatków w Europie a każdy nowy rok otwierany jest z deficytem. Sam VAT dla Unii jest ustalony na 15% i nie może być niższy. W Polsce mamy 23% i gówno z tego - pieniądze rozchodzą się w eter. 

Czekam tylko na dzień, kiedy banki upomną się o zwrot pożyczek w realnych dobrach. Tak właśnie się rozwala kraje i wprowadza w ruinę. Zadłuża się je cyferkami na kontach a wierzytelności ściąga w postaci państwowych spółek, ziemi i innych realnych dóbr. Tak z Grecją zrobiono.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz miłościwie od niedawna panujący Mateusz Morawiecki w chwili szczerości wypalił, że na 500+ zadłużyliśmy się na "dzień dobry" na 22 mld złotych. Nasze bieżące podatki nie tylko idą na spłatę zobowiązań, ale także na obsługę tego długu czyli odsetki, aktualne wydatki na programy typu 500+, armię urzędników itp. Rok w rok budżet państwa musi zasilać ZUS coraz większą daniną, bo inaczej byłby już dawno w zgliszczach. Dług zaciągnięty przez Gierka został spłacony dopiero niedawno.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

500+ zadłużyliśmy się na "dzień dobry"

Z założenia, ma to wyjść w przyszłości na plus dwojako:

1.Więcej Polaków, więcej rąk do pracy

2.Dzięki temu też co niektórzy przynajmniej mają motywację do rozmnażania się

 

A jak będzie to sie okaże - czy nowo narodzeni też nie spierdolą za granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.