Skocz do zawartości

Bywajcie!


Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Powiedz mi gdzie dojeżdżałem @MoszeKortuxy oprócz jednego postu, który napisałem pod postem @HORACIOU5 na temat tego, żeby uważać jakie rady się daje i w jakiej formie? Czy napisałem gdzieś, że jest głupi, taki, śmaki czy owaki? Gdzie wyżywałem się na Kortuxym, gdzie szydziłem z niego czy obrażałem? Wskaż mi proszę, a nie zaprzeczę i przeproszę. Napisałem co mi się nie spodobało, podkreśliłem to, że Kortuxy wykonuje dobrą pracę, ale wniosłem o przywiązywanie wagi do tego co pisze. No jeśli to jest dojeżdżanie, to nie chcę myśleć co może oznaczać... Prześladowanie!

Z H5 miałem wiele razy spiny i nie po drodze, ale w tamtym wątku nawet się z nim zgodziłem i polajkowałem co mówił. Jakieś jego osobiste wycieczki i antypatie mnie nie obchodzą, korespondencji prywatnej nie czytam. I nie uważam, żebym prześladował kogokolwiek a kilkanaście łapek w górę pod tamtym postem świadczy o tym, że nie tylko ja tak myślałem. 

Więc proszę Marek, daj spokój z tym "dojeżdżaniem" Kortuxego bo nic takiego z mojej strony nie miało miejsca. Nie mam na tyle czasu ani chęci, żeby jak H5 kolekcjonować haki na innych użytkowników żeby móc ich użyć później. 

@MoszeKortuxy No teraz już wiem, że chodzi o wiadomość prywatną. Nie znam, nie komentuję. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko wybacz mi, ale nie będę poświęcał kilku godzin na zbieranie haków jak robił to H5, który śledził Kortuxego na youtube i gdzie się dało. Piję do dyskusji gdy jeszcze nie odszedłH5, gdzie dałeś mi dowód WIELKIEJ winy Kortuxego i wkleiłeś wątek Deomi, który jasno mi wskazał, że atakujecie chłopaka. Co chciałeś tym uzyskać? Przecież tam nic złego nie napisał? Byłeś z H5 mimo że widziałeś, że nie jest sprawiedliwy wobec Kortuxego i go chyba - jak teraz to widzę - nienawidzi.

 

@CalvinCandie też to widział co potwierdził, ale wszyscy bali się H5 i jego znajomości wśród modów, których znał osobiście. I też widział że szkalujecie Kortuxego:

 

Śmieszny temat, śmieszna autorka. Pokazała swoją klasę poprzez żądanie o ban na życzenie bo dwóch kolesi odeszło. Z czego jeden z nich atakował @MoszeKortuxy co ja SAM widziałem nieraz, ale nie brałem udziału w dyskusji bo jeszcze bym wyłapał warna albo bana. 

H5 od pewnego momentu często próbował zgrywać mentora od wszystkiego, zbyt dużo pychy w nim było. Choć nie ukrywam, że nieraz mądrze się wypowiadał i tworzył całkiem niezły content na forum. Pamiętam też jak się oburzył o ten dział Dramy YT i usadowienie @MoszeKortuxy jako moderatora. Nawet chyba przez to zrezygnował z moderowania tym forum. Dziecinne zachowania, aż żałośnie dziecinne. Niby dorosły facet, a ostatecznie zachował się jak wyszczekany gówniarz. Ban na życzenie, kasowanie blogów/zawartości, hejt na kolegę z forum, przeciąganie ludzi na swoją stronę by coś udowodnić @Stulejman Wspaniały

W mojej ocenie @Stulejman Wspaniały podjął bardzo dobrą decyzję stawiając warunek Zgoda albo Odejść z forum. 

Lubię sporo ciekawych powiedzonek więc przytoczę jedno:

PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ. 

Także nie przejmować się odejściem osób i robić dalej swoje bo robicie to dobrze. 

 

 

 

To co, ludzie kłamią? Ludzie widzieli co się dzieje. H5 rozpętał hejt na Kortuxego, stąd łapki. Ciekawe ile teraz łapek dostaniesz i od kogo, będę to uważnie obserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Jak wspomniałem wyżej. Nie był to dowód WIELKIEJ WINY a sugestia, że ktoś kto chce zaszkodzić forum, może nie odebrać tego jako żart. Ktokolwiek - kobieta, mężczyzna, jakaś feministka. Podesłałem wątek, przeczytałeś, stwierdziłeś że nic tam złego się nie dzieje, ja stwierdziłem, że w takim razie mamy inne poczucie humoru i na tym dyskusja się zakończyła. Nie przypominam sobie, żebym kontynuował później jakąś nagonkę. Jeśli @MoszeKortuxy czuje się w jakiś sposób obrażony, niech napisze. Nie jestem uparty jak osioł i potrafię przeprosić, jeśli ktoś wskaże mi powód.

To, że H5 szczególnie nie lubił @MoszeKortuxy nie wiedziałem, nie śledzę tysięcy postów. Jest to jego sprawa - nie uczestniczę w zbiorowych nagonkach, każdy jest dorosły. Jak napisałem wyżej - zgodziłem się z tym co napisał w tamtym momencie. Tyle, nie wypieram się. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko W tej wypowiedzi zachęcałeś H5 aby napisał do kogo skierowany jest jego post. Przy czym zaznaczyłeś, że wiesz o kogo mu chodzi. 

W tej także.

 

Następnie gdy on już mnie zaatakował to napisałeś, że się z nim zgadzasz i skończyły ci się lajki. Wiemy dobrze, że nie chodziło tu o post @von.hayek tylko moje wypowiedzi skierowany do @deomi. To ja byłem celem tego ataku.

Myślisz, że ja tego nie widziałem i nie przeczytałem? Cały czas obserwowałem sytuację :) 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Zauważ tylko, że najpierw powiedziałem, że się zgadzam z wypowiedzią, a dopiero później, że to wątek H5 i niech wskaże o kogo konkretnie mu chodzi, bo rzucił mocny temat na zasadzie "wszyscy wiemy o kogo chodzi". Wg mnie jak się rzuca konkretnie oskarżenia to przyzwoitość nakazuje powiedziec o kogo chodzi. Nie chciałem się mieszać w nie swoją wojenkę, tak - zgodziłem się z jego wypowiedzią i wiedziałem, że chodzi o ciebie. No, ale co w związku z tym, że wiedziałem? Widzisz tu w tym, że mu przytaknąłem, bo uważam że rady w wątku deomi były średnie (mam swoje zdanie na ten temat) jakieś szczucie czy nagonkę na ciebie z mojej strony? Wg mnie ten temat już został wyjaśniony po tym jak Marek przeczytał wątek i każdy sobie poszedł w swoją stronę. Abstrahując od jego (H5) wcześniejszych konfliktów i niechęci do ciebie, o której nie wiedziałem bo skąd? Odpowiedz sobie tak szczerze Kortuxy.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Patrz na daty i czas.

Za pierwszym razem zgodziłeś się z przesłaniem, a potem zachęcałeś H5 aby napisał konkretnie o kogo mu chodzi. (środa - 22:01).

"Tekst fajny z przesłaniem, ale powiedz o kogo chodzi i o jakie tematy. Nie uogólniajmy do wszystkich. Ja wiem o kogo chodzi, ty wiesz o kogo chodzi, ale dużo osób nie. Może daj się komuś wypowiedzieć do kogo skierowany jest ten tekst. "

 

 

Później odpisując @zuckerfrei znów pisałeś, że liczysz iż autor tematu uchyli rąbka tajemnicy o kogo chodzi. (czwartek - 00:02 - edytowane).

 

Na koniec kiedy H5 już mnie zaatakował to przyznałeś mu rację pisząc dodatkowo, że skończyły Ci się lajki co tylko pokazuje jak bardzo się z nim zgadzasz. (czwartek - 19:11 - edytowane).

 

Jaki mogłeś mieć w tym cel? Być może chodziło o wykluczenie mojej osoby z forum i podlizanie się H5 :) 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Racja, mój błąd. Godziny mi się porypały, przepraszam. 
 

Cytat

Jaki mogłeś mieć w tym cel? Być może chodziło o wykluczenie mojej osoby z forum i podlizanie się H5 :) 

O niczym innym nie marzyłem będąc szeregowym użytkownikiem jak o wykluczeniu z forum moderatora, który ma duże względy u właściciela forum i podlizania się szeregowemu użytkownikowi H5, z którym często miałem spiny. Ta misja była wręcz skazana na sukces! Serio? Myślisz, że po 2 latach spędzonych na forum, wydanych pieniądzach na książki, nagranie, donejty, 2500 postów napisanych nie mam co robić tylko prowadzić jakieś wojenki? To był sarkazm, bo widzę, że zaczyna tu być klimat jak w filmi Carpentera "The Thing". 

Wkleiłeś moje cytaty u góry, owszem. No, ale co z nich wynika? Ja nie widzę tam żadnego szczucia bo o to się rozchodzi. Czy rzuciłem się razem z H5 na ciebie? Napisałem mu, żeby powiedział o kogo chodzi, bo takie "wiem, ale nie powiem" to sobie w podstawówce można rzucać. Skarżyć się na forum klasy na konkretną osobę bez powiedzenia o kogo chodzi. Jeśli się powiedziało A to trzeba też powiedzieć B co też H5 zasugerowałem, dając tobie i @von.hayek możliwość normalnej dyskusji a nie snucia jakiś domysłów na zasadzie "ostatnio pewni użytkownicy..." nie oznaczając małpką o kogo chodzi, żeby powiadomienie wam nie doszło. I teraz mamy taką sytuację, że w tamtym wątku kolega @von.hayek warknął, wytknął H5 manipulację i sprawa się zakończyła. Ty wyciągnąłeś rękę na zgodę, H5 ją odrzucił i poprosił o bana - dostał go. Sprawa się zakończyła. Moja sprawa? Zakończyła się praktycznie na trzeciej stronie. Każdy poszedł w inną stronę. @Stulejman Wspaniały napisał, żeby nie robić k...y z logiki, ja olałem temat i odpuściłem. I teraz w tym wątku napisałem, że słabe to jest, że ludzie gdy odchodzą z forum to dostają często niemiłe pożegnania na zasadzie "a idź w cholerę, damy radę bez ciebie" i Marek nakręca z powrotem i wywleka wątek H5 mówiąc, że mam czelność mówić, że coś jest słabe gdy sam w innym wątku uwziąłem się na przestraszonego, młodego, zagubionego moderatora. Panowie... 

No więc kto teraz na kogo się uwziął? Bo ja to widzę teraz zupełnie z innej perspektywy. Tamten temat jest zamknięty a wraca teraz (i to nie z mojej inicjatywy) jak bumerang tylko większy czterokrotnie. I teraz jakie mam możliwości obrony jeśli obaj macie władzę, ja próbuję dyskutować i pytam się gdzie obraziłem cię (podałeś mi cytaty - owszem. Ale gdzie tam jest nagonka? To, że mam inne zdanie i je wyraziłem to jest "uwzięcie się na kogoś"?) i m.in. dostaję radę "bądź tak miły i zamknij twarz, i ciesz się że jeszcze tu jesteś" (tego się nie spodziewałem)? @MoszeKortuxy Bądźmy poważni, bo delikatny i z pyłku gwiezdnego nie jesteś zrobiony (myślę, że nie raz w życiu usłyszałeś inwektywy w swoim kierunku nawet na forum) żeby mój lajk pod postem H5 cię uraził... A jeśli cię uraził i obraził to napisz wprost: "tak, obraził mnie i uraził". Nie będę dyskutował wtedy z tym i przeproszę, serio. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy robisz dobrą robotę w dziale yt i tam jest Twoje królestwo. Witasz nowych użytkowników. Robisz co do Ciebie należy. I Ty wiesz i ja wiem ze nigdy nawet się nie widzieliśmy. 

 

Jednak poza tym co napisałem wyżej to moim zdaniem nie dajesz rady. Twoje posty na temat relacji M+K ja przewijam I nie czytam już od pewnego momentu. 

 

Kiedyś pisałem o tym z Markiem ma Twój temat w tym kontekście typ (czyt. Ty) nie ma tzw życiowego doświadczenia i pisze różne dziwne rzeczy. 

 

Marek wspominał, że mod to straż co ma pilnować porządku itd, a Twoje posty niektórych tematach i takie wyskoki czasem przypominają mi komendanta pijanego bez butów, niby stróż prawa, a trochę splamił mundur. (Temu komendantowi może ktoś taka świnie zrobił). Kumkasz?

 

Tak zgadzam się H5. Ale czy mam jakaś władze na forum? Czy chcę abyś został usunięty. NIE. 

 

Mam takie, a nie inne odczucia i tylko odczucia. Startujesz na forum z imieniem Mosze. Wpierw startowałbym jako Kortuxy, dałbym się poznać jako spoko koleś i nobilitował na Mosze. To pycha czy szukam dziury w całym, ja Ciebie odebrałem jako dupoliza. Przykro mi tak czuje. 

 

Twoje ostatnie zdanie ze jaki ja mam cel. No aż tak ważny dla mnie nie jesteś, to są moje odczucia odnośnie tego co czytałem z Twoich wypowiedzi.  

 

Z H5 tez miałem spinę, Aroxa nie bardzo nawet kojarzę. Ja nie mam czasu na jakieś rycie pod kimś -  daj Paine spokój. Jeżeli moje pisanie to podlizywanie się do kogoś to ja Cię proszę... ostudź swoje ego, wyjdź za pleców Bossa, idz ekserymentalnie na randkę, opisz jak było, popiszemy doradzimy, pośmiejemy się razem...

 

Wyciagneles rękę na zgodę do H5 ale to było tak napisane ze sam bym ręki nie podał.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Startujesz na forum z imieniem Mosze. Wpierw startowałbym jako Kortuxy, dałbym się poznać jako spoko koleś i nobilitował na Mosze.

Za nim zarejestrowałem się na forum miałem na Youtube nick "Mosze Kortuxy" i taki sam dałem sobie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Endeg Piszemy o tym cały czas - H5 obrażał ludzi, poniżał publicznie z koleżkami moderatora, a Arox który jak mniemałem był mi przyjacielem, na koniec pisał na mój temat z zemsty paszkwile. Pod koniec H5 nakazał skasowanie swojego bloga i klubu, czego nie musieliśmy robić (regulamin) z zemsty. I to ludzie mają im za złe, a nie bajki że ktoś odszedł tam, gdzie jest lepiej. 

 

Obaj nie odeszli tam gdzie jest lepiej, tylko swoim odejściem się zemścili. I ludzie to WIDZĄ. Jak inni odchodzili, nie było żadnej spiny tylko serdeczne pożegnania. Wystarczy być spoko do ludzi, nie mścić się, nie poniżać słabszych.

 

 

Zgadzam się i faktycznie teorie z dziedziny psychologii tłumu nie do końca maja zastosowanie w tej sytuacji. 

Każdy uważa to co robi za słuszne, ale może lepiej dla forum, że Święta Trójca wyszła poza orbitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko - H5 nie był zwykłym użytkownikiem, tylko fizycznie kolegował się np. z Aroxem, ale też z innymi modami. Był też byłym modem, który jak wiadomo miał ze mną dobre kontakty - tymczasem Kortuxy był początkującym JUNIOR modem który się dopiero sprawdza w robocie, bez znajomości, nie znający nikogo z moderacji. I nie był moim żadnym pieszczochem, tylko chłopakiem który chce się sprawdzić w moderce.

 

Więc proszę Cię, nie gwałć logiki i nie przekręcaj - H5 jechał Kortuxego od czasu gdy ten awansował, i ludzie stawali za nim. Prześledzę to wszystko w wolnej chwili, ale np. widziałem że @WąsatySamiec miał spinę z H5 i co się stało? Arox dał mu warna. Calvin pisał że widział nakręcanie na Kortuxego, inni też widzieli, ale jak ktoś się nie zgadzał z H5, to widocznie były warny od Aroxa, trzeba będzie to sprawdzić.

 

@zuckerfrei Kortuxy raz napisał bluzgi pod tematem Kelthuza, co wyszperał H5 - poprosiłem o brak takich zachowań i wszystko jest ok. Więc jakie wypowiedzi? Ile ich było?

 

To takie podjudzanie jak robił Arox do mnie, że ludzie nie chcą Kortuxego - jacy ludzie, pytałem, i cisza. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Marek, ale mówię, że przecież ja nie śledzę wszystkich użytkowników. Nie wiem kto fizycznie z kim się koleguje, kto ma do kogo telefon, czy miał ból du.y o Kortuxego czy nie miał, kto ma z kim spiny. Nie interesuje mnie to. Widzę komentarz, zgadzam się to daję łąpkę w górę i tyle. Wiele razy to podkreślałem i nic nie przekręcam. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pare wypowiedzi na yt - na które wywaliłem gały... Nie przytoczę teraz jak i gdzie, kiedy... Nie dokopie się do tego... Nie mam takiej pamięci. Lecz pamietam ze coś mnie ruszyło. 

 

W sensie nie chcą Kortuxego na forum? Żeby wywalić? Raczej wolałbym ze jeżeli został namaszczony przez Bossa, to niech nic nie spierdoli (a nie idzie mu czasem), a jezeli to jest młody chłopak to Boss bierze odpowiedzalność w jakimś stopniu na też siebie. (tak to widzę).

 

Ja juz swoje napisałem. I tyle. Mam nadzieje ze moje stanowisko jest jasne. 

 

Forum jest tworem którego na polskiej ziemi nie było, może to normalne, że jest wymiana i ludzie odchodzą? Dwa zderzają sie tu pokolenia, a to zawsze generowało konflikty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko i @zuckerfrei dobra Panowie skończmy temat, znacie moje stanowisko w tej sprawie. Kortuxy nadaje się najlepiej na stanowisko dram YT które było MOIM pomysłem, polepsza jakość swoich wypowiedzi i się stara. Ten dział kiedyś da nam pozycję w Polskiej sieci, a grupa "starych" wymyśliła sobie, że będą siedzieć ściśnięci i lizać się po zadkach i przyjmować hołdy od nowych, nie rozumiejąc że brak rozwoju forum to upadek, no i chcieli zrealizować swoją wizję na moim coraz większym garbie i portfelu. No ale w sumie teraz mogą sobie założyć własne forum, i tam będą umoralniać ludzkość. 

 

Jest tylko moją winą, że od początku nie zareagowałem na to, co wyprawia H5, i nie usprawiedliwia mnie to jak mnie podkręcali, mam władzę, ale też odpowiedzialność, i uważam że w tej sprawie spieprzyłem po całości. Można było tego wszystkiego uniknąć, albo zrobić to po cichu i nie robić kolejnej dramy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś  dla @Tomko i @MoszeKortuxy. Dla Was to zabrzmi może troszku jak z innego świata, ale daje do myślenia. Temat książek de Mello przewija się tu wielokrotnie, więc niech te treści trochę ożyją.

Cytat

Dlaczego ktoś miałby wymagać przeprosin? Musisz zbadać tę kwestię. Nawet jeśli ktoś zrobiłby ci jakieś świństwo, to nie ma tam miejsca na przepraszanie. Nikt ci nie zrobił świństwa.Zrobił świństwo komuś, kim - jak sądził - jesteś, ale nie tobie. Nikt nie odrzuca ciebie, odrzuca tylko to, kim jesteś według jego mniemania.

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei 

Cytat

Wyciagneles rękę na zgodę do H5 ale to było tak napisane ze sam bym ręki nie podał.

A w jaki sposób poniżany kilka miesięcy chłopak ma wyciągać rękę? Klęknąć miał? Polizać po tyłku? Może miał jeszcze przepraszać? I za co, bo raz bluzgnął na YT pod audycją Kelthuza?

 

Napisał grzecznie, normalnie. H5 chciał go wysiudać z forum i poniżyć wśród innych ludzi, był to cel nadrzędny i używał was jak narzędzi by spełnić swoje ambicje. Nabrał was jak i mnie, a teraz się wybielacie w dziwaczny sposób. 

 

Ostatni raz napiszę. Kortuxy wklejał tu screena, jak w listopadzie pisał do H5 i prosił o zaprzestanie docinek, zaprosił mnie też do jednej z takich rozmów i H5 z niej wyszedł bez słowa. Tak zachowuje się normalny człowiek pragnący zgody? Jakiż byłem głupi że wtedy nie zareagowałem, nie tłumaczy mnie to że nie miałem czasu.

 

Grupka "starych" sobie wymyśliła, że forum będzie takie jak ich wizja. I chcieli sobie swoje marzenia zrealizować moim kosztem. A forum będzie takie, by skutecznie coś zmienić, a nie stać się zatęchłym miejscem gdzie grupka leniwych "starych" będzie klepała się po plecach i przyjmowała hołdy od młodych.

 

Coś się niektórym ludziom popieprzyło w głowach - my tu jesteśmy od sprawy znacznie ważniejszej niż osobiste animozje i ambicje. Mamy coś zmienić w Polsce, i żeby tak się stało, forum musi być silne. Nigdy by nie było silne z ludźmi, którzy zapomnieli o celu a chcieli jedynie onanizować swoje ego.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały - Ja ogólnie wolałem się nie wypowiadać bo nie uśmiechał mi się ban/warn ze strony kolegów H5. Nie trzeba nawet było śledzić zachowania H5 względem @MoszeKortuxy. To było widać, a szczególnie na początku jak powstał dział Dramy i kolega dostał junior moda działu Dramy. Dość perfidny hejt, podważanie wyboru kolegi na moderatora i pogarda okazywana w jego kierunku była dość widoczna. 

Co sam zresztą pokazał odrzucając rękę  na zgodę wyciągniętą przez @MoszeKortuxy. Kłócić się kurwa o jakieś posady na forum, to dla mnie rzecz niepojęta. Zamiast wspólnie pracować w kierunku ulepszania forum i przekazywania idei z tego forum, to wolą wojenki i hejty. Dobrze, że poszli sobie. 

Co do faktu, że "Wczoraj dla Was byli ok, a dziś już są nie ok?", moim zdaniem na swoją opinię pracujemy CAŁY, ale to CAŁY CZAS, a nie przez krótki okres czasu, a potem robimy co nam się tylko zachce. Nasze postępowanie, nasze czyny świadczą o nas dobitnie. 

Panom się wydawało, że są nieskazitelni niczym perły i mogą robić co chcą. Na forum musi być szacunek wzajemny, a nie podkopywanie pod kimś dołków i udawanie "fałszywego" przyjaciela. 

Ja jestem tu już ponad rok, prawie 1.5 roku i szczerze mówiąc nie mam zastrzeżeń do Administratorów jak i Moderacji. Sporo szkodliwych trolli, toksycznych osób w porę wypleniono. Za to chylę czoła przed Wami i tak dalej trzymajcie. 

Ja na forum zostaję, jak będę mógł i będę miał czas (praca/firma), to wypowiem się albo coś doradzę innym w różnych tematach. 

Bardzo doceniam fakt @Stulejman Wspaniały z tym, że zakazano LOSZKA/LOSZKOLOGIKA czy inne wulgarne teksty. Teraz forum wygląda o wiele przyjaźniej i nie robi wrażenia forum z Mizoginami. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 19:08, zuckerfrei napisał:

Startujesz na forum z imieniem Mosze. Wpierw startowałbym jako Kortuxy, dałbym się poznać jako spoko koleś i nobilitował na Mosze. To pycha czy szukam dziury w całym, ja Ciebie odebrałem jako dupoliza.


Czy imię Mosze oznacza na tym forum jakiś stopień? Przynależność do generalicji? 

Czy tylko dlatego, że nosi je także @Mosze Red jest tak traktowane. Bo nie rozumiem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beno tytuł Mosze dzierżą nieliczni (3 osoby) i jest to jakby nie patrzeć najwyższa nobilitacja, zaszczyt, do którego wszyscy dążą, ale też i wielka odpowiedzialność. Tytuł Mosze nadaje się tylko raz i zostaje przyznany już na caaałe życie, a ten który dostąpił tego zaszczytu powinien nieść pokój i prawdę oraz krzewić wiedzę z forum.

 

 

 

A tak na serio to po prostu człon w nazwie (i nie ma jakiejś mitycznej właściwości), jednakże został owiany mitami i legendami, głównie poprzez świetną robotę jaką robi tu Mosze Red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.