Skocz do zawartości

20 latek vs 40 latka


Rekomendowane odpowiedzi

Cień zaczynasz za dużo analizować i rozmyślać bądź na luzie działaj bierz to na co masz ochotę jeżeli kobiecie coś się nie spodoba to Ci powie i to w formie delikatnej.

Dodatkowo najprawdopodobniej ona wie po co przyjeżdża więc pozwól jej prowadzić.

 

Nie baw się w niewiadomo jakie gadki bądź pewny siebie i wyluzowany obserwuj ją podczas rozmowy, inicjuj dotyk, komplementuj i mów jak Cię pociąga i jak działa na Ciebie i dąż do finalnego celu baw się nią i poznawaj...

 

masz na pewno wyobraźnie więc jak dojdzie co do czego korzystaj z niej - jeżeli ona przyjeżdża w celu o którym mówimy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywala ciągle utrzymujemy kontakt,poprzez sms - mówiła coś czego oczekuje od niej,itp wygląda jakby szykowala się na związek.

 

A tak to zdjęcia z pracy wysyła,jakieś buziaki - z wzajemnością.

 

Ale przecież to nie realne chyba aby szykowala sie na jakis zwiazek,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cień 
Baba 40 lat z badoo...czego może chcieć od 20 latka. Chce się rżnąć. Motywy tego jednak mogą być różne. Ja kiedyś wyrwałem barmankę z lokalu...miąłem wtedy 26 lat, ona 40. Puknąłem ją raz w hotelu, raz w samochodzie. Po czym się dowiedziałem, że potrzebuje 2000zł na skrobankę bo zaszła. Kiedy jej powiedziałem, że za dwa dni wylatuję do Stanów i nie mam czasu na jechanie do niej z kasą, kontakt się szybciutko urwał.
Uważaj więc, bo może szuka jelenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jak fajnie się puka, jest o czym pogadać, napić się wina czy co tam lubisz to na całą noc. Czasem laska jest wkurwiająca w jakiś sposób, to wiesz...pukanie i wychodziłem.
Jak ona jedzie do Ciebie 70 km to raczej chce zostać na noc. Jak będzie grzeczna to Ty tez zostań. To zobaczysz w trakcie.
Zweryfikowałeś jej foty z badoo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey dzięki za rady,foty jak najbardziej zweryfikowane - wysyła selfie i robi takie.które wynikają z wcześniejszych rozmów.

 

A co do akcji w samochodzie - tylne siedzenie i ona na kolanach? Bo juz to robiłem i powiem szczerze inne pozycje sa klopotliwe.

 

Jak.to u Ciebie wyglada drogi Mutu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cień napisał:

zdjęcia z pracy wysyła

Czyli wiesz gdzie pracuje?

Jak oceniasz jej standard życia?

10 godzin temu, Cień napisał:

mówiła coś czego oczekuje od niej,itp wygląda jakby szykowala się na związek.

Może nie chce wyjść na tzw "łatwą i puszczalską"

 

Jakoś nie dopatrzyłem się info:

Czy ma dzieci?

Mężatka?

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Chce jechać bo na nowym terenie nikt jej niezna.

Z tym się zgodzę. Nie jej teren więc ryzyko małe. Pozatym sądzę, że albo jest w trakcie rozwodu, separacji lub już po. Poprostu chce podnieść swoją atrakcyjnosc po przez sex z młodym facetem. Uwierzy w siebie, że jest jeszcze dobra partia a potem poszuka statycznego Pana  do życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 12:11, Cień napisał:

Jeśli chodzi o seks to możliwe lecz dziwi mnie ze chce przyjechac do mnie 70km,tymbardziej ze mieszka Ona w Krakowie a jak wiadomo musi miec duże zaintersowanie na badoo.

Uwzględnij że 40 lat to wiek podany, czyli w rzeczywistości będzie to 45 +. Widocznie nie ma takiego wzięcia, albo jako Dyrektorka nie chce ujawniać się w swoim środowisku.

Korzystaj. Tylko się zabezpieczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej standard życia oceniam na dobry,wiem gdzie pracuje i opisała mi czym się zajmuje - kardiolog.

 

Jeśli chodzi o dzieci nie ma (oczywiście nie mogę do końca wierzyć) 

 

Mieszka ze wspollokatorem (moze separacja ?)

 

Ze statusu wynika ze wolna.

Wzięcie mieć musi,wyslalem dwóm braciom foty,to ocenili bardzo pozytywnie wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,jasno określiła ze kariery byla dla  niej najważniejsza.

 

Zapytała mnie czego oczekuje od niej i brzmiało to jakby myślała o związku ( dziwna sprawa) 

 

 

E: nowa okoliczność chce przesunąć spotkanie na 2 lutego. Odpisalem ze jestem zajety wtedy i żeby podała inny termin.

Edytowane przez Cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Chce jechać bo na nowym terenie nikt jej niezna.

Bardzo mozliwe.


Sam znam kilka dam w wieku rębnym o ktore pytany - odpowiadam szczerze:

"Nie spałem z nią nigdy. Nie każdy może to o sobie powiedzieć"

Bo jak to twierdzą Francuzi, co stoi to do buzi, yyyyy wróć - mówią - "jamais couche avec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.