Skocz do zawartości

Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym w tym miejscu wyrazić swoje podziękowanie dla dwóch użytkowników, których dziś już z nami nie ma - @HORACIOU5 oraz @Arox z lasu

 

Jestem na tym forum od trochę ponad roku i niektóre wpisy powyższych użytkowników ale nie tylko kierowały mój wzrok w miejsca, do których nie zaglądałam lub rzadko zaglądałam. Przełożyło się to na rewizję niektórych poglądów i rozwój mojej osobowości. Dało wsparcie psychiczne i otuchę, że są jeszcze na tym świecie osoby, które nie ulegają presji złych postaw innych ludzi oraz mają swoje zasady. Jestem im za to bardzo wdzięczna i darzę ich za to szacunkiem. Życzę takim osobom ale również pozostałym odwagi, rozsądku i nie poddawania się w chwilach zwątpienia. Wspierajmy się nawzajem w ciężkich chwilach. Jest mi smutno z powodu tego, że wielu wartościowych ludzi z tego forum odchodzi, ale taka jest kolej rzeczy – wszystko przemija.

 

2882.jpg

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze krócej na tym forum, ale również postanowiłam dodać swoje ,,3 grosze".

Spotykałam się kiedyś z takim zdaniem i coraz częściej rozumiem jego znaczenie:

 

,, Wolę się z Tobą kłócić niż śmiać się z kimkolwiek innym"

 

Mamy w życiu często różne poglądy, zdania, inną perspektywę wglądu na horyzont stąd inne opinie i osady, ale są ludzie z którymi kłócić się i wymieniać te poglądy jest warto, niż śmiać się z byle kim i z byle czego.

 

Drugim pięknym zdaniem jakie tu wyczytałam była ta wypowiedź ( nie umiem jej tu przywołać więcej tylko zacytuję) 

@Tornado ,,Nadmieniam iż inaczej będzie wyglądała prawda 20 ,30 ,40 latka.

Tak jak jest :

prawda,półprawda,gównoprawda i tyrzprawda."

 

 Każdy z nas podjął w życiu decyzje, które z upływem lat lub po wygaśnięciu emocji, uznałby za zbyt pochopne. Prawdziwą odwagę trzeba wykazać i charakter, aby te decyzje przekierować tak, aby wyjść z nimi zwycięsko w życiu.

Był tu ciężki okres, pełen kontrowersji i napięcia wynikających z wielu problemów forum. Być może to się przyczyniło do tak nacechowanych emocjonalnie decyzji, zachowań i wypowiedzi. 

 

Użytkownicy którzy stąd odeszli, po upływie czasu sami zdecydują i wykażą charakter, siłę walki i przetrwania. Czy tu nadal na forum i w życiu, czy już tylko w samym życiu. 

 

Powodzenia i satysfakcji z życia, którąkolwiek jego formę wybierzecie.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przyłączę się do podziękowań za znakomity wkład tych użytkowników w świetną zawartość tego forum. Dodam jeszcze, że @HORACIOU5 jest na pierwszym miejscu w rankingu rocznym.

Widać, że poświęcił kupę swojego prywatnego czasu na tworzenie postów bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu to forum ma taką a nie inną zawartość. Rozumiem, czym była spowodowana ta decyzja, i ją popieram. 

-d_HjMpLRbPeQLVWHMF6uzVi8KIiWcq5lC9YezD0

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do podziękowania. Co prawda nie wypowiadam się tutaj często, jednak regularnie od ponad roku czytam forum. A szczególnie, że powstał w rezerwacie pierwszy taki wątek z podziękowaniami i również darzę tych użytkowników szacunkiem to wypadałoby coś napisać od siebie.

Ja również dziękuję za wiele wartościowych tematów i komentarzy, który nie raz dawały powody do zastanowienia się nad sobą i dalszego rozwoju. Szkoda, że tak wyszło, bo użytkownicy (zwłaszcza Ci z dłuższym stażem na forum) tworzą taką... forumową rodzinę. Bez względu na to czy to internet, czy życie poza nim - przebywając codziennie z tymi samymi ludźmi i rozmawiając na poważne lub na błahe tematy da się z nimi naprawdę mocno zżyć.

@Arox z lasu, @HORACIOU5 powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet No dobrze, a nie jest ci smutno z tego powodu, że H5 nękał i niszczył psychicznie nowego moderatora bez żadnego powodu? Że pokazywał ludziom ciągle na jak niskim moralnym poziomie się znajdują, a ludzie bali się mu postawić, bo wiadomo było że przyjaźni się z moderatorami i ci za nim staną?

 

H5 dostał miłą propozycję - albo przestanie prześladować młodego chłopaka z koleżkami, albo musi odejść. Wolał odejść, nie przyjął też podanej ręki wyciągniętej przez Kortuxego, chociaż nie wiem po co ją wyciągał, jak nic mu złego nie zrobił. 

 

Więc nie róbcie cyrków że oto odeszli wielcy ludzie, bo H5 zachował się wobec młodszego kolegi niezwykle bezlitośnie i brutalnie, wykorzystując swoje znajomości. A obaj z Aroxem z całego serca mieli dbać o dobro Braci, a przez zrobienie takiego syfu (i paszkwile aroxa do Kortuxego na mój temat) posłużą naszym wrogom. Tyle dla forum zrobili na sam koniec.

 

@Veni Forum to posty tysięcy ludzi, a nie tylko H5. Na żadnym forum nikt by się tak nie cackał z kimś takim, tylko natychmiast byłby wyrzucony. Ty także po takim tekście byś dostał bana momentalnie. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

nie przyjął też podanej ręki wyciągniętej przez Kortuxego, chociaż nie wiem po co ją wyciągał, jak nic mu złego nie zrobił. 

Przypominam tylko, że wczoraj po raz kolejny chciałem pokoju z H5. Już w listopadzie 2017 roku pisałem w prywatnej wiadomości, że chce spokoju oraz nic do niego nie mam. Wszystko zostało napisane kulturalnie, grzecznie i bez zgrzytów. Widząc brak reakcji H5 poprosiłem, aby znów odniósł się do mojej prośby i tego także nie zrobił po czym wyszedł z konwersacji. Gdyby wtedy się ze mną pogodził nie byłoby żadnej dramy. Widocznie nie wszyscy chcą pokoju i dobra forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy widziałem te screeny, widziałem rozmowy z H5 i nawet nie chciał z Tobą rozmawiać. Trudno mi to było pojąć - w końcu pełnisz obowiązki moderatora a H5 z własnej woli przestał nim być - zero szacunku, tylko dogryzanie z koleżkami.

 

No ale niech robią cyrki że oto odszedł wielki człowiek, a forum za chwilę się zapadnie w głąb ziemi. 

 

Nie zapadnie. Za chwilę o tej dramie ludzie zapomną i będzie się toczyło zwykłe życie. A forum dąży do bycia nr1 w Polsce, i tego pędu nie zatrzymam bo ktoś jest zazdrosny o nowego moderatora.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

widziałem te screeny, widziałem rozmowy z H5 i nawet nie chciał z Tobą rozmawiać. Trudno mi to było pojąć - w końcu pełnisz obowiązki moderatora a H5 z własnej woli przestał nim być - zero szacunku, tylko dogryzanie z koleżkami.

"Pycha kroczy przed upadkiem" i tak było i w tym przypadku ;) Też smuci mnie fakt, że H5 olał moje 2 prośby o pokój, ale cóż trzeba żyć dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego jest ten cytat ,,wolę się z Tobą kłócić niż śmiać się z kimkolwiek innym" i ten o prawdzie wyznawanej w różnym wieku.

 

Dwa skrajne przykłady, które pokazują wartości ludzi!  Każdy popełnia błędy:

- i młody i stary! 

- mamy różne wypowiedzi, zachowania, poglądy i wnioski pod wpływem emocji, które gdy opadną, pozwalają je przekierować tak aby wyjść z nich zwycięsko. Na chłodno widzimy wszystko inaczej i możemy zmienić bieg wydarzeń

 

czas pokaże lub pokazał lub jeszcze pokaże......kto jak je przekierował

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam powodów odejść, ale powodzenia Panowie. Zostawiliście tutaj kupę swojego czasu, trafnych przemyśleń i porad - będzie to służyć wielu. Rzadko zwracam uwagę na nick/avatar przy poście, ale jak pojawiały się Wasze to wiedziałem, że godny poziom wypowiedzi będzie zachowany bez względu na różnice w poglądach. Dzięki i wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa!!!

 

   Męczący jesteście. I Ty Marek, i Wy którzy płaczecie za odchodzącymi. Doceniam H5, i szczególnie Aroxsa z którym się znam osobiście. Nie rozumiem ich decyzji.

Sam mam chwile zwątpienia, szczególnie gdy czytam posty Marka i nie zgadzam się z nimi. Ale mordę trzymam krótko bo życie nauczyło mnie że "pokorne cielę dwie matki ssie".

Obserwuję, mam swoje zdanie i rzadko odzywam się w kontrowersyjnych tematach. Arox i H5 to mocne charakternie typy. Podziwiam ich za moc swojego zdania, zrobili jak zrobili.

Nie mnie oceniać dla czego. Żal mi trochę że nie przełknęli śliny i polecieli na żywioł, to ich decyzja, to są faceci.

 

   Ale to Forum, to min. Moje miejsce, jest mi tu dobrze, i daj Boże być tu jak najdłużej, w Waszym dobrym towarzystwie.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi ludźmi?, Co z wami? Walczyć, walczyć trzeba, nie unosić się honorem, przeciwstawiać kolejom losu, głupi honor, to nie honor. 

 

W życie jeszcze wile przed wami, różnych konfrontacji i odmiennych poglądów i ataków na nie. Trzeba żyć i kształtować osobowość, wyciągać wnioski. 

Z ludźmi trzeba umieć żyć, a nie odcinać się od ludzi. Z ludźmi o odmiennych poglądach, kontrargumentować własne poglądy i wartości, a nie unosić honorem. 

 

@Selqet litości jesteś mądra kobietą z własnym zdaniem i wartościami, co szkodzi je kontynuować?  Kapitulacja to nie rozwiązanie!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie unoszenie honorem? Gdzie byłą @Selqet gdy gnoili młodego chłopaka? Ona nie ma honoru ani nie jest dobra, tylko trzyma z kimś, kogo uważa za "swoich". Brzydzę się takimi ludźmi, zero współczucia i litości dla osaczonego człowieka, tylko aby trzymać się w silnej grupie. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdzie 1, 10, 100...nieważne. Najważniejsze, że mamy swój cel i ludzi, którzy chcą do niego dążyć. Jeżeli ktoś myśli, że skoro odeszły osoby "ze starej gwardii", autorytety lub "autorytety" i że teraz to już będzie koniec to jest w błędzie.

Pojawią się nowe osoby z talentem, nie zepsute, pokorne, bardziej chętne do pomocy i wyrozumiałe- jednym słowem lepsze, ponieważ są mądrzejsze o ich błędy i  były świadkami zgnilizny, gangreny i pychy, która dotknęła niektórych. Podejrzewam, że do komputera byli już userzy podchodzili lekko unosząc się nad ziemią, a braciasamcy.pl wstukiwali gestem ręki- tacy byli och i ach. 

Nie ma ludzi niezastąpionych. Użalanie się, że odszedł ktoś i co teraz będziei to jest jak januszowe twierdzenie "oo teraz ta młodzież, dokąd oni ten kraj zaprowadzą, za moich czasów..." lub jak z kabaretu " bo młodzi powinni się rodzić starzy". Czujecie analogię- oni wymagali, byście byli tacy jak oni, pisali o rzeczach i problemach, które oni poruszali. Wy przyszliście tu z czymś i teraz to będzie na topie i to jest wasz czas- nie umieli tego uszanować trudno. 

Damy radę- będzie na początku trudno, ale przecież nie jesteśmy jakimiś kondonami lub czopami. Mamy rozum, wolną wolę, możliwości, dar- dostaliśmy to od kogo jak kto wierzy, ale mamy to wykorzystać.

 

A jeśli chodzi o reakcje @Selqet najpierw specjalne słitaśne pożegnanko jak to ktoś ujął swoich, a za chwilę ewakuacja - to było żałosne.

 

I jeszcze jeden edit:

@Stulejman Wspaniały Gratuluję odcięcia zgniłej gałęzi, która zatruwała naszą roślinkę. Tak trzymaj wodzu.

Edytowane przez I_am_the_Senate
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jakie unoszenie honorem? Gdzie byłą @Selqet gdy gnoili młodego chłopaka? Ona nie ma honoru ani nie jest dobra, tylko trzyma z kimś, kogo uważa za "swoich". Brzydzę się takimi ludźmi, zero współczucia i litości dla osaczonego człowieka, tylko aby trzymać się w silnej grupie. 

Ona trzyma się "swoich" i Ty trzymasz się "swoich".

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

 Ale to Forum, to min. Moje miejsce, jest mi tu dobrze, i daj Boże być tu jak najdłużej, w Waszym dobrym towarzystwie.

My samcy w związkach coś wiemy na temat życia, inni to by się tylko obrażali i ewakuowali, również ze związków...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałam wymianę zdań z 4 userami, wymianę poglądów, w której również byłam atakowana przez 4 za własne zdanie, które nie naruszało niczyjej godności.  Sama sobie wyrobiłam opinię i wyciągnęłam wnioski. Czasem wystarczy czytać wpisy ludzi kierowane wobec innych, aby stworzyć sobie portret psychologiczny człowieka. 

 

Wiedza jaką dzisiaj ludzie oferują, to jest wiedza z zakresu kopiuj- wklej.  Rośnie pokolenie teoretyków niepraktyków. Przychodzi konflikt, wymiana poglądów i wychodzi jak ludzie są słabi i uzależnieni od pochlebstw i krytyki.

Zwyczajnie nie umieją jej znieść, innego zdania, a co dopiero się jemu przeciwstawić i z nim żyć zachowując zasady współżycia społecznego. 

 

Jak napisałam wcześniej, czas zweryfikuje wszystko i jak ktoś swoimi błędami pokieruje. 

 

Osobiście mam ogromny szacunek do modów w tym do młodego, zwyczajnie zakończył ze mną wymianę zdań, powiedziawszy co myśli. Tzn... chyba brzmiało to mniej więcej tak:

-"nie przekonują mnie Twoje argumenty"

 

Myślę, a nawet jestem pewna, że nie przetrwałabym tutaj, jak również i inne świeżaki gdyby nie, "niewidzialne wsparcie modów", poprzez przekierowanie ataku lub tematu na inne tory.

 

Ludzie to widzą, grupę trzymające władzę, ale i niewidzialną pomoc, która wkracza w krytycznym momencie z łagodnym wpisem. Jak również pomoc innych userów, którzy zwyczajnie bez spinki podejmują dialog. Myślę, że właśnie te wartości zatrzymują ludzi na forum.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heniek napisał:

Ona trzyma się "swoich" i Ty trzymasz się "swoich".

Proste.

Ale tutaj wszyscy powinni być 'swoi'. Powinni chociaż szanować się wzajemnie, a nie teraz dupą odwracać. Śmieszy mnie teraz ta hipokryzja "starej gwardii". @Selqet tworząca temat 'Kobieta z klasą', tak ochoczo wspierana przez H5, a teraz nawet dyskusji nie podejmie, tylko prosi o bana. Brakuje jeszcze tylko zachodu słońca i fajerwerków do tego odejścia w chwale. Jedno, co wiem na pewno, to że nie potrzeba tutaj hipokrytów, którzy jedno piszą, a inaczej się zachowują.

 

Niech odchodzą, skoro chcą. Forum i tak będzie stało, tak jak stoi i będzie miało się dobrze. Jeszcze wielu ludzi tu trafi i wielu będzie je tworzyć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.