Skocz do zawartości

Córka i matka - kombinatorstwo wysoki level, przestroga


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami włosy mi dęba stają jak wspominam o tym. Po dwóch miesiącach znajomości Pani oświadcza, że chce się do mnie wprowadzić i potrzebuje także zameldowania. Od razu zapala się czerwona lampka. Okazało się, że jej córunia, już dorosła postanowiła wziąć niepełnoletnią dziewczynę pod opiekę. I tak sobie w trójkę mieszkały pod jednym dachem. Kurator sądowy stwierdził, że ich mieszkanie nie spełnia warunków ze względu na metraż. Więc córka z moją ex wymyśliły sobie, że najlepiej będzie, jak się moja ex u mnie zamelduje. Zameldowania oczywiście nie dostała.W  tym momencie zaczyna się rozdział -manipulacje i ine gierki. Długo to nie trwało, bo dostała kopa na pożegnanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozoficznie jest taka opowiastka o skorpionie. Prosi bawoła żeby pomógł mu przepłynąć rzekę. Bawół mówi ale ty jesteś skorpionem. Ukąsisz mnie i zginę. A skorpion ależ nie. Wtedy obydwoje utoniemy. Bawół się zgodził. Są na środku rzeki i skorpion ukąsił bawoła. Bawół się pyta dlaczego ? Teraz obydwoje zginiemy.

A skorpion na to. Taka jest moja natura nie mogłem się powstrzymać.

 

Nie rozumiem w czym problem ? Masz z nią dziecko ? Mnie i ciebie na każdym kroku próbują orżnać. W sklepie wciskają czego nie potrzebuję i nie piszę na forum że ktoś mnie chce okantować. Poniosłeś jakieś straty moralne duchowe . Cierpiały inne osoby ? Posłuchaj audycji o tym żeby nie nienawidzieć kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu piszą goście z problemami co są orżnięci na kasę. Nie widują dziecka. A ty masz problem jak jakaś babka próbowała się u ciebie zdekować z córka i ty masz problem. Nie rozśmieszaj mnie.

 

Locha to dla mnie określenie negatywne. Jesteś knurem ? Pasuje ci żebym tak o tobie pisał ?

 

samica locha samiec knur dotyczy świni. Ja się świnią nie czuję. O ile się nie mylę.

 

Można bez lochy i knura. Samiec samica. Kobieta mężczyzna.  Chyba że pojęcie locha i knur dotyczy dzików. Nie wiem nie jestem myśliwym czy biologiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, scypio72 napisał:

Bez inwektyw. Nie ubliżaj kobiecie.

 

 

Bez inwektyw, ładny apel, ale przecież jeszcze dwa miesiące temu w co drugim poście słowa "locha, świnia, loszka, itp." były standardem. Kwestia wizerunkowa forum, ale nie róbcie dramy.

 

25 minut temu, scypio72 napisał:

To nie ich wina że takie są.

 

Co to za głupota? Coś w stylu "nie miej pretensji do murzynów, że kradną" albo "nie miej pretensji do pedofilów, że lubią dzieci" albo "nie miej pretensji do Niemców za 39ty", bo "to nie ich wina, że tacy są, taka jest po prostu ich natura".

To są dorośli ludzi, dorosłe kobiety i ich wybory oraz działania są świadome. Ich zachowanie to przemyślana strategia, więc pohamujcie się z obroną tych występków. Jak można w tak naiwny sposób usprawiedliwiać ich zachowanie. To należy piętnować, punktować oraz nazywać rzeczy po imieniu, także mocnymi słowami. W przeciwnym razie one wyjdą z założenia, że nie robią nic złego, że każdy ich czyn jest kwestią ich natury, więc z góry są usprawiedliwione, gdyż nie mogą tego kontrolować. Nie ma tak łatwo. Zachowujesz się jak żmija to nią jesteś.

Edytowane przez Mapogo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żegnam knurze. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Jeżeli nie czujesz się obrażony. To sobie odpowiedz w duchu czy cię to dotnęło czy nie.

 

Ja w żadnym poście nie nazwałem kobiety lochą czy świnią. Są inne słowa kombinatorka oszustka cwaniara. Język polski zostawia wielkie pole do popisu. Słowo locha nie wydaje mi się miłe. Tak samo jak nie chciałbym usłyszeć o sobie ten knur. Czy raczej ten stary spasiony knur.

 

Piętnować edukować. Oczywiście ale nie ubliżać.

 

To nie ich wina to ich gadzi mózg. Posłuchaj audycji. One po prostu są tak zaprogramowane. Tylko że wcześniej nie mieliśmy wiedzy o tym jak one działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś pisałem "loszka", ale po temacie wspomnianym wyżej, założonym przez szefa też doszedłem do wniosku, że nieładnie się pisało. Przyszedłeś na nasze forum i pasowałoby się dostosować do pewnych zasad. Po czasie stwierdzam, że wyszło to na dobre, a siedzę już na forum chwilę - choć za starszyznę się nie uważam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając regulamin i kulturę. Bo to są kwestie oczywiste.

Nie rozumiem tego oburzenia kolesi którzy wyskakują ze stwierdzeniami "szanujmy kobiety".
Szacunek to nie jest coś co sie dostaje zaraz po opuszczeniu dróg rodnych matki. A wielu tak myśli pod wpływem babskich manipulacji pojęciami ostatnimi czasy. "Jestem kobietą! Zasługuję na szacunek!".

Nie kurwa. Za samo bycie kobietą, małżem, koniem, wiewiórką czy murarzem szacunek się nie należy. NA SZACUNEK SIĘ PRACUJE. I DOSTAJE GO SIĘ JAK SIĘ JEST W PORZĄDKU I I SIĘ NA NIEGO ZASŁUŻY.
Jeśli panna zachowuje się jak ostatnia suka to nie należy się jej żaden szacunek.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mutu Przeczytaj ogłoszenie na głównej stronie.  Jak piszesz "moja ex"  lub "była" mimo, że się zachowała podle, to nie wyrażasz emocji. Gdy piszesz "ta zdzira", "suka" wyrażasz już je. Ktoś tu przypadkiem wchodzi, czyta i nawet jak wyrwie z kontekstu coś, to później są opinie, że tu się nienawidzi kobiety, gardzi nimi i jest to forum frustratów.

Nie jesteśmy jakimiś sebixami z osiedla, żeby nie umieć wyrazić tego, co chcemy w normalnym zdaniu powiedzieć, zasygnalizować. Rozumiesz różnicę w przekazie: Mój związek się skończył, bo zdradziła mnie kobieta w bardzo wyrafinowany sposób" od "ta zdzira bez honoru się puściła i mię zdradziła"?

Edytowane przez I_am_the_Senate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc napisałem, że rozumiem kwestie kultury. I słownictwo zbyt wulgarne nie jest dobre. Ale człowiek jest istotą składającą się z emocji, więc używa emocjonalnych wyrażeń.

Bardziej głupio i nienaturalnie brzmi "...moja kobieta zabrała mi dom, dzieci i pieniądze. moja kobieta ma teraz już innego mężczyznę, a dowiedziąłem się że moja kobieta zdradziła mnie wiele razy. kobieta zniszczyła mi życie."

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie czujesz tego? Facetowi baba przystawiał rogi, zabrała dom dzieci i kasę. Zawala mu sie zycie, a on pisze " moja kobieta" czy "kobieta to i tamto". Brak ładunku emocjonalnego. Lipa. Ludzie reagują emocjonalnie na takie wydarzenia. A koleś tak piszący wygląda jak pizda. Leży na glebie i kwiczy i "kobietuje". Normalny facet by napisał " ta.....zniszczyła mi zycie. jakbym mógł to bym ....tą ....". Oczywiście, że tutaj obowiązują zasady, ale nie przesadzaj z tymi "kobietami" czy tym bardziej "paniami".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.