Skocz do zawartości

Córka i matka - kombinatorstwo wysoki level, przestroga


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę sobie iż ta "dywagoconalllnadyskusyja" zmierza jedynie w kierunku przypomnienia:

https://www.cda.pl/video/126040df

 

Dla myślących inaczej przypominam nie stosujemy obraźliwych form(epitetów) w stosunku do określeń jakiejkolwiek płci.

Wynika to z ogólnego IMAGE oraz szaty mentalnej jakiej forum przestrzega .

 

Zalecał bym zaniechanie kontynuowania wypowiedzi z "błotem" w owym temacie, bez względu czy są emocje czy nie.

Jak James Bond "skill" w "garniaku" i uśmiechem na twarzy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo nie można mieć pretensji, do kobiet o to że zachowują sie jak kobiety. Ech na to ich piętnowanie, złych zachowań stracisz całe życie a nic sie nie zmieni...

 

Kultura i profesjonalne zachowanie, mówi to coś Tobie? @mutu

Jak ktos pisze moja ex i opisuje coś sie stało to juz każdy wie o co chodzi, wiec po co epitety? Jak przychodzi nowa koleżanka do pracy to stopnujesz ja bo jest nowa i zaczyna od tytułu kurwy? Czy zwracasz sie do niej Pani Kasiu. Nie zależnie czy jest mądra czy głupia?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jak wg Ciebie powinno to wyglądać?Jak Ci się auto zepsuje, to lecisz do mechanika i płaczesz (emocje-twój ładunek): o jaka bida, bida, samochód się zepsuł, weź pan zajrzyj do niego, 20 lat jazdy i takie coś się przydarzyło, jak on mógł, teraz jestem uziemiony, nie mam czym jeździć. Czy przyjeżdżasz mówisz o co chodzi, umawiasz się na wizytę i koszty. Który gość wg Ciebie to pizda? 

Uważasz, że pizda to jest gość, który napisał, że był w związku z już byłą x lat. Ostatnio było jakieś wydarzenie, coś się popsuło i jesteśmy po rozwodzie. Żąda ode mnie 200 tys. i chce alimentów w wysokości takiej i takiej. Chce mnie pozbawić opieki. Jak przekonać sąd.... czy taki gość to wg Ciebie pizda? Z tego co napisałeś, to dla Ciebie normalny facet napisałby:

28 minut temu, mutu napisał:

ta.....zniszczyła mi zycie. jakbym mógł to bym ....tą ...."

Czyli co grozisz jej czy jak napisałeś tej? Zrób tak, a na sali sądowej z miejsca zostaniesz zmieciony.

Dla mnie gość to jest taki ktoś, kto bez względu na to co się dzieje potrafi zachować zimną krew, a właśnie taki sposób myślenia jest do bani- one tylko czekają, żeby Cie wyprowadzić z równowagi. 

Poza tym o czym się tu wszyscy uczymy? Kobieta to ma być dodatek do życia. Jak się postawiło inaczej i później wychodzą takie niespełnione oczekiwania, odebrała mi szczęście, zniszczyła życie, ja bym tą... to właśnie ty leżysz i kwiczysz z ładunkiem emocjonalnym w dodatku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wolno używać brzydkich wyrażeń na Panie, ponieważ to nie jest zwykłe forum, a misja zmiany - i żeby zmieniać ludzi, trzeba mieć dobra opinię. A jeśli ludzie tu będa nazywali kobiety świniami i lochami, to przytną nam łatkę frustratów i po zabawie.

 

Poza tym ja się źle czuję tak nazywając kobiety - są jakie są, nie trzeba ich obrażać. Kto obraża, nie rozumie idei forum i musi stąd odejść, bo to jest miejsce dla myślących, a nie frustratów co chcą się wysrać swoimi emocjami, a ja z mądrymi ludźmi będziemy musieli jego ekskrementy zjeść.

 

@mutu Nawyk miłego mówienia nie sprawia że jesteś pizdą - i przydaje się w sądzie. Powiedz "emocjonalnie" w sądzie coś, i masz przegraną sprawę. I kto będzie pizdą? 

 

Poza tym po kilku dniach na forum obraziłeś się na moderację, bo dostałeś ostrzeżenie za łamanie regulaminu - cytaty bezustanne i post pod postem. Powienieś dostać trzy warny ale dostałeś jeden i też źle! Bo jesteś nowy i nie kumasz jak działają przyciski dodawania cytatu. I nie wiadomo czy śmiać się czy płakać - rozumiesz ponoć psychikę kobiety a nie rozumiesz jak działa przycisk cytuj? Albo rozumiesz (nie dziwne, nawet małpa by zrozumiała) ale masz modów za durni, których można przekonać do zmiany zdania takim tanim tekstem?

 

Nie wiem dlaczego, ale każdy PUA którego znałem, próbował mnie zrobić w huja. I nikomu się nie udało. Tu Ci się nie uda narzucać swojej wizji świata - ale spoko, możesz założyć swoje forum i będziesz tam zarządzał co zechcesz, do czasu aż bluzgi userów doprowadzą Cię do sądu. No ale taki głupi nie jesteś, srać to u kogoś a nie u siebie, co nie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Na forum nie wolno używać brzydkich wyrażeń na Panie, ponieważ to nie jest zwykłe forum, a misja zmiany - i żeby zmieniać ludzi, trzeba mieć dobra opinię. A jeśli ludzie tu będa nazywali kobiety świniami i lochami, to przytną nam łatkę frustratów i po zabawie.

 

Poza tym ja się źle czuję tak nazywając kobiety - są jakie są, nie trzeba ich obrażać. Kto obraża, nie rozumie idei forum i musi stąd odejść, bo to jest miejsce dla myślących, a nie frustratów co chcą się wysrać swoimi emocjami, a ja z mądrymi ludźmi będziemy musieli jego ekskrementy zjeść.

 

@mutu Nawyk miłego mówienia nie sprawia że jesteś pizdą - i przydaje się w sądzie. Powiedz "emocjonalnie" w sądzie coś, i masz przegraną sprawę. I kto będzie pizdą? 

 

Poza tym po kilku dniach na forum obraziłeś się na moderację, bo dostałeś ostrzeżenie za łamanie regulaminu - cytaty bezustanne i post pod postem. Powienieś dostać trzy warny ale dostałeś jeden i też źle! Bo jesteś nowy i nie kumasz jak działają przyciski dodawania cytatu. I nie wiadomo czy śmiać się czy płakać - rozumiesz ponoć psychikę kobiety a nie rozumiesz jak działa przycisk cytuj? Albo rozumiesz (nie dziwne, nawet małpa by zrozumiała) ale masz modów za durni, których można przekonać do zmiany zdania takim tanim tekstem?

 

Nie wiem dlaczego, ale każdy PUA którego znałem, próbował mnie zrobić w huja. I nikomu się nie udało. Tu Ci się nie uda narzucać swojej wizji świata - ale spoko, możesz założyć swoje forum i będziesz tam zarządzał co zechcesz, do czasu aż bluzgi userów doprowadzą Cię do sądu. No ale taki głupi nie jesteś, srać to u kogoś a nie u siebie, co nie? :>


Napisałem przecież, że przyjmuję do wiadomości. Przycisk "multiquote" działa różnie na różnych forach. Zależy od silnika na jakim pracuje strona. Nie obrażałem się na nikogo tylko wydawało mi się że za szybko reagujecie banami czy zawieszaniem. Przecież każdy się musi ogarnąć w nowych warunkach.

Nie chce mi sie z Tobą kłócić, bo nie po to tutaj wszedłem. Twoje forum, Twoje zasady. Po co ten jad.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jad, tylko "emocjonalna mowa" którą zalecasz. Czyli Ty możesz a inni nie? :>

 

No i znowu walnąłeś cytat pod moją wypowiedzią, a za to są ostrzeżenia - robisz to specjalnie, czy po prostu masz wyjebane na regulamin i zasady? Bo inni się tych zasad trzymają - Ty nie musisz?

 

Dam Ci warna za to, doczytaj regulamin, fajnie piszesz i nie chcę żebyś odszedł - ale zasad musisz się trzymać, ja też się ich trzymam bo to kilka zasad na krzyż, w czym problem?

 

Edit: chociaż nie, masz 15 minut na edycję.

 

2 edit: było 15 minut na edycję, ale miałeś to w nosie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konstruktor a czytać potrafisz? Bracia Samcy to nie fejsbuk, tu są jasno określone zasady omówione w regulaminie. Należy czytać jeszcze to, co jest przywieszone na samej górze. Nawet tytuł przypiętego tematu: "Pani, a nie locha, bardzo o to proszę" mówi chyba wystarczająco jasno, żeby nie musieć zaglądać w treść?

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z wami nie tak? Nie czytacie regulaminu a mimo to macie podane za co kto dostał warna. Mimo tego i tak macie jakieś pretensje i mówicie, że warny są za jakieś widzimisię.

Wy to tak specjalnie robicie? Za chwile się pewnie pompatycznie pożegnacie bo tu panuje ucisk i tyrania.

Łolaboga, biednych ludzi niepotrafiących czytać ze zrozumieniem banują, złe ludzie jedne!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - sugerowanie adminowi, co ma robić, chyba nie należy do twoich zadań. 

po trzecie - nie wygląda to zbyt fair, bo twoja propozycja dotycząca zamkmnięcia mojego  topiku jednoznacznie sugeruje, iż masz jakieś chody u admina.

po czwarte- nie możesz się pogodzić z tym, że ktoś może mieć inne zdanie, nie przyjmujesz tego do wiadomości. 

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada nr 1 tzn twoja czy kogoś innego? 

Czy oby na pewno wiesz, jak działa troll?  

Według ciebie wszystko jest czarno białe. Może ktoś ma inny punkt widzenia. 

I jak często to bywa, ktoś kończy dyskusję, bo nie szanuje zdania i stanowiska innych ludzi. Czyli nie da sobie nic powiedzieć, a jak zapytany, to odpowiedzi nie ma. Taka apodyktyczność i mentalność jest wśród nas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Konstruktor napisał:

No to ładnie mnie urządziliście.

Oj nie narzekaj :) Chłopaki nie płaczą :)

9 minut temu, Konstruktor napisał:

Chrzest bojowy online. Tego jeszcze nie było. :-) 

Prawdopodobnie dlatego nie było (online), że mało po forach biegasz. W zasadzie na kazdym forum istnieją rózne chrzty bojowe, choćby w postaci naturalnej nieufności do nowego - czy to aby nie troll.

Forum jest jakąś społecznością i zawsze nowi są bardziej na cenzurowanym niż stali bywalcy, ktorym może się czasami wypsnać to i owo i ujdzie na sucho :)

 

Krótko mówiac - "tfardym cza być, nie mientkiem" :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.