Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
SaiyanPrince

Witam bastion męski!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko, mam 20 lat (prawie 21). 

Od niedawna libido zaczęło władać moim mózgiem i generalnie desperacko szukam przelotnej przygody z jakimś cougarem. 

Rozbijam się po różnych portalach, wiele z nich to fejki i naciągactwo i średnio mi idzie. "Brzydki" to ja nie jestem raczej, bo powodzenie u rówieśniczek swego czasu miałem, ale parcie na inicjację seksualną przysłoniło mi zdrowy rozsądek.

Aha, no i tak, zapomniałem dodać - jestem virgin like Madonna, także kompletnie zielony w tym temacie i sam już rozważam, czy nie lepiej byłoby olać te poszukiwania i udać się do divy. Przynajmniej mam pewność, że "dopnę swego".

Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się :)!

Edytowane przez SaiyanPrince
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć oczko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witaj I daleka droga przed Toba...

zawsze możesz poczekać na tą jedyną miłość swego życia... poczekać i dopiero po ślubie... żyć razem długo i szczęśliwie

hehe taki żarcik

Edytowane przez Pytonga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.