Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Anon Gravis

Niech będzie pochwalony Administrator!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nazywam się Wojtek i w marcu kończę 20 lat. Jestem socjopatycznym intelektualistą którego typologia według Carla Junga określana jest skrótem INTJ. Całe moje dotychczasowy i aktualne życie skupia się na różnych rodzajach twórczości, rysunku, grafice, muzyce, modelarstwie miałem też epizod z filmem. Jednak od ostatnich paru lat honorowe miejsce wśród moich licznych zainteresowań zajmuje muzyka. Jak już wyżej wspominałem jestem typem samotnika. Ze względu na moje nieprzeciętne zdolności analityczne które pozwalają mi tłumaczyć wiele zagadnień z mojego otoczenia jestem nielubiany bądź nienawidzony przez znaczną część społeczeństwa. A szczególnie przez panie którym mój atrakcyjny wygląd i pewność siebie kłóci się z moimi zdolnościami do ciągłego tłumaczenia przyczyn ich zachowań i zjawisk w otaczającym mnie świecie. Mam nadzieję, że trochę nakreśliłem obraz mojej osoby i zostanę przyjęty w szeregi samców. Pozdrawiam! ;)  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj wśród żywych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KrolowAleksandra
      Regulamin ośmielił mnie, by się przywitać. Trafiłam tu oczywiście poprzez słuchanie audycji Pana Kotońskiego... w zasadzie jestem uzależniona od jego głosu, codziennie zasypiam ze słowami, które wypowiada. Z wieloma opiniami, na różne tematy, poruszane w audycjach się zgadzam, generalnie przypada mi do gustu forma przekazu i czarny humor założyciela forum. Co do forum, zastanawia mnie, czy rzeczywiście istnieje tu taka wspólnota i panuje pokój wsród Braci i Sióstr. 
      Pozdrawiam serdecznie! 
    • Przez sokoł
      Bracia mam chęć zmiany. Wydobycie swego potencjału oraz info o rzeczywistości codziennej i podobne, jeśli chodzi o super tematy to jestem spec . Pozdrawiam Was Drodzy Rodacy.  
    • Przez luter1
      Witam. 
       Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 
      Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 
      bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 
      Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych  )
    • Przez KamilosPRW
      Witam was bracia samcy. Jestem Kamil mam 21 lat i jestem z parczewa woj.Lubelskie. Mam nadzieję że nabędę tutaj również ciekawą wiedzę jak na kanale Radio Samiec.
    • Przez Zawirowany
      Serdecznie witam wszystkich Braci Samców
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.