Skocz do zawartości

Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przepraszam jakby co za nieodpowiedni dział :D

Co sądzicie o pomyśle przeżycia pierwszego razu z prostytutką w przypadku starszego prawiczka? Coraz częściej się nad tym zastanawiam, bo wkrótce ćwierć wieku na karku a ja dalej nie wiem jak to jest. Wiadomo, nie jest to pewnie seks marzeń i co innego robić to z kimś z kim się ma jakieś uczucia / kogo się samemu poderwało; ale w moim wieku już po prostu zaczyna mnie do lekko dobijać. Sądzę, że takie coś pomogłoby ulżyć mojej głowie. Roksę, Garsonierę znam, więc jakby co to tam bym szukał konkretów.

Oczywiście fakt korzystania z płatnej miłości zachowałbym dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, taki żart tylko. W ogóle na forum można wiele rzeczy powiedzieć - takich, jakie w rzeczywistości nie przejdą. Bo albo nie ma komu, albo nie warto.

Dlatego mi tu tak dobrze. Lubię się wygadać. ;)

 

Ale wracając do tematu.

 

Zrób jak radzi miłościwie nam panujący. Nie dorabiaj ideologii. :)

Nie powinieneś żałować.

 

Cytat

ale w moim wieku już po prostu zaczyna mnie do lekko dobijać  

 

Czemu? Chce ci się mocno, masz parcie na fiuta? Czy uwierzyłeś, że trzeba, że w pewnym wieku już dawno się powinno i tak dalej? Jeśli to drugie, to poczytaj trochę forum, załapiesz, że nie tędy droga. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ma to plusy.

Po pierwsze nie będziesz miał myślówy pt. "A jak jej zrobiłem dziecko? O kurwaa :wacko:".

Po drugie jak jej powiesz co i jak masz szansę na bonus w obróbce. Chyba, nie wiem, może. Pewnie tak.

Po trzecie masz wybór szeroki.

Po czwarte myślówę z punktu pierwszego zastąpi "A jak podłapałem HIV-a? O kurwaa :wacko:". Żartuję trochę, marna szansa żebyś podłapał. Ale nie całuj jej, są inne choróbki. I nie liż cipki, to samo.

Po piąte. miłej zabawy, jak się przekonasz ten SEKS!!!:o to nic takiego szczególnego.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vercetti napisał:

 

Czemu? Chce ci się mocno, masz parcie na fiuta? Czy uwierzyłeś, że trzeba, że w pewnym wieku już dawno się powinno i tak dalej?

Jedno i drugie w zasadzie, ale w tym wieku to już bardziej to pierwsze. Nie ma już raczej wśród mojego rocznika presji na zaliczenie, bo takie rzeczy to w gimbazie. Po prostu z ciekawości. Oraz żeby jakoś to przeżyć. Za pierwszym razem (podobno) szału nie ma, więc pierwsze koty za płoty i z "prawdziwą kobietą" nie będzie już takiej spiny.

 

Mówiąc, że nikomu nie powiem, miałem na myśli mówienie kobietom. Wiem czym to się skończy, chociaż same kłamią zmniejszając liczbę łóżkowych partnerów itp. Faceci nie mają tak jednoznacznie negatywnych skojarzeń z prostytucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego kumpla, ma chłop branie, wygląda jak model, rok temu w wieku 25lat stracił dziewidztwo. W dzisiejszych czasach wyjątkowo rzadka sytuacja. Przespał się z laską na imprezie grillowej. Siebie uważam za szowiniste, ale on w porównaniu ze mną to przepaść. Nosi głowe wysoko i zwyczajnie gardzi kobietami i tym syfem, który jest wokół nich.Nigdy też nie czuł przez to wyjątkowego pociągu do tych stworzeń. Kiedyś podejrzewałem go za homosia, jednak szczera rozmowa przy piwku objaśniła mi jego sytuacje. Po wszystkim stwierdził, tak jak większość z nas, to nic szczególnego. Troche przyjemności, ale niewarte dużych nakładów.
Także nie spinaj się z swoją sytuacją. Gdy najdzie Cię duża ochota, po prostu chwyć za telefon i umów się z profesjonalistką. 
Ważne jest byś na początku rozmowy z nią nakreślił swoją sytuację. To profesjonalistka, zajmnie się Tobą odpowiednio.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta spina z prawictwem w tym wieku? Nie tedy droga kolego. Wyolbrzymiasz problem. Robisz z niego monstrum. Chcesz rozwiązać sprawę wypadem do burdelu.... to się nie uda.

I wcale nie chce Cie odciągać od tego pomysłu.

Powiedz sobie szczerze. Nie chodzi o to żeby zaliczyć.... jesteś prawiczkiem i wkurza Cie to, popadasz w coraz większe kompleksy. Do tego dochodzi strach przed kobietami. Mylę się?

Tak na prawdę chciałbyś poznać jakąś kobietę i się w niech zakochać, być szczęśliwym i uprawiać z nią zajebisty sex..... a masz blokadę psychiczną przed nie płatnym seksem i wyrwaniem laski min dlatego, że jesteś prawiczkiem w tym wieku.

 

Oczywiście mogę się mylić w mojej ocenie to tylko internet więc nic do siebie sobie nie dobieraj....

 

Odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego jeszcze nie miałeś żadnej kobiety?

Odpowiem Ci:  nie dlatego, że się nie podobasz albo masz za mało pieniędzy albo jesteś taki czy owaki albo to, że jesteś prawiczkiem. Nic z tych rzeczy. Nie umiesz po prostu poderwać kobiety. Poderwać i tak ja zbajerować, że zrobisz nią co zechcesz.

Sam sex to tylko jakiś dodatek... do tego wszystkiego do tej gry. I tutaj zabrzmię jak slogan ale sex jest przereklamowany.

 

Nie rozumiesz jak działają kobiety. Jak myślą i jak czują. Nie potrafisz ich bajerować (tak bajerować, z nimi nie rozmawia się jak z mężczyznami). Uwodzić.

 

Postaw sobie poprzeczkę wyżej.

 

Nie z prostytutką, poznaj jakąś kobietę. Najlepiej zacznij się z nimi spotykać. Chodź na randki i poznawaj naturę kobiet. Nie zapomnij o lekturze, poczytaj książki Marka nawet jak nie będziesz czegoś do końca kumał to z czasem zobaczysz to w realu. Będzie ciekawiej.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziemowit Ja stracilem dziewictwo w wieku 25lat. Z moja dziewczyna, z ktora sie spotykalem jakis czas juz. Seks byl fajny, szybki ale intensywny, jakas taka aura, kumpel z zona w drugim pokoju, drzwi uchylone wiec moze dlatego ja to nakrecalo, ze obce miejsce itp. Powiem ci, ze ideologii do tego nigdy nie dorabialem, jedyne co to warto z laska, ktora ci sie podoba a nie z jakims pasztetem byle zaliczyc. Z wlasnego doswiadczenia ci powiem tak: dziewczyna ci daje pewien bufor zrozumienia. Jak ci cos nie pojdzie to zazwyczaj (ZAZWYCZAJ) na zrozumienie i nastepnym razem juz pojdzie ok. To uspokaja psychike. Ale u dziwki to samo. Ktorys z chlopakow ma racje (tak mi sie wydaje) - mozesz dostac pakiet dodatkowy bo to kobieca natura - one chca wszystkiego, wszystko i mysl, ze pierwszy lod bedzie z nia, pierwszy seks z nia, pierwszy palec w tylku z nia itp juz pewnie na starcie ja pierdolnie jak red bull.

Ja bym szedl. A co do seksu, moze tylko ja tak mam, ale przeceniony a ludzie sie zabijaja o to jak japierdole. Ot fajnie cieplo i ciasno na fiucie, slizga sie, nie widzialem w tym nigdy jakis nieziemskich doznan oprocz widoku kobiety w kazdej mozliwej konfiguracji bo to przyjemne dla oka. Pozdr!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź! Umówisz się, podziobiesz, i po problemie. Wtedy sam ocenisz czy te wszystkie ochy i achy na temat seksu to prawda czy bujda na resorach.

Pewnie że lepiej byłoby ze swoją babą, ale jak rozumiem nie masz, a wyrywając coś tylko z myślą o zaliczeniu...hmmm.

Brak wiedzy i doświadczenia w połączeniu z myśleniem za pomocą fiuta... to się nie może dobrze skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot wiadomo, lepiej z własną dziewczyną, ale z zerowym skillem raczej na pewno nie uda mi się tego dokonać w miesiąc. A nie mam zamiaru czekać miesiącami na końcowy efekt.

@greturt wiedziała że nie masz doświadczenia? Ja osobiście bym się nie przyznawał. Zarówno sam z siebie, jak i w przypadku usłyszenia takiego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem jej po fakcie. Nie widzialem w tym nic ulomnego. Zdalem sie na naturalny instykt poznawczy na temat cipki wiec kupilem sobie troche czasu i opinii, ze "wiem co robie". Bylo troche frustracji, ale po fakcie jej powiedzialem dopiero i nawet sie ucieszyla i skapowala o co chodzi. Powiedziala pozniej, ze jak na pierwszy raz to ja wygrzmocilem calkiem niezle. Ot tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stać Cię na dziwke, i nie masz oporów, to idź na dziwke.

 

Z mojego doświadczenia pierwszego razu uważam że lepiej zaufać profesjonalistce. Potraktuje cię lepiej od nie zrównoważonej egoistki, która twój brak doświadczenia przełoży na jakieś swoje lęki i zrobi ci jazdę. Mi tak "ukochana" zrobiła. Jeszcze się poryczala  i mnie rzuciła.  

Tak że prostytutka albo cichodajka I szczerość ze strony prawiczka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ziemowit tu chyba nie zaglada juz. Ale jesli to ja ci powiem tak. Obejzyj ten filmik u gory co wrzucilem. Ale jak chcesz ze swoja dziewczyna to od siebie powiem tyle (wiem, latwo mowic) - nie spalaj sie tak bardzo i nie spodziewaj sie fajerwerkow. Wybadaj dziewczyne, troche z nia pobaraszkuj zebys wiedzial, jak dba o higiene. I tu mowie calkiem serio. Bo jak na poczatku trafisz na jakas wczorajsza cipke to chlopie zostanie ci to w glowie na dlugo. Wszystkie te bajki, ze cipka pachnie niesamowicie i w ogole kwiatami i wiosna mozna spuscic w kiblu. Ale jest cos w jej zapachu zajebistego (feromony/chemia) jak jest czysta, ze pala sama staje i na pewno nie bedziesz mial z tym problemu;) Jak juz sie do czystej dossiesz to bedziesz wiedzial co robic:D

I nie pierdol o tym zerowym skillu. Moja byla jak juz zeszlismy na tematy swoich ex (ta co byla moja pierwsza) spotykala sie z kolesiem, ktory przeoral ze 20 panien przed nia i mowila, ze spoko - raz czy dwa bylo fajnie a pozniej to monotonia jak chuj i ze ze mna jej bylo lepiej bo traktowalem seks jak zabawe i eksperymentowalem/badalem co ja kreci a nie pompowanie pilki. Takze skilla to mozesz zlapac szybko wiec to pierdolenie i wymowki.

I jakiej panny bys nie poznal i myslal, ze jest doswiadczona to pomysl o jednym - ona pewnie przy pierwszym razie to jak kloda lezala, lalo sie z niej, upierdolila pewnie posciel, wstyd jak chuj... One maja jeszcze wiecej kompleksow w lozku niz ci sie wydaje. Pozdr!

Edytowane przez greturt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa i pół roku temu byłem w takiej samej sytuacji jak Ty i zrobiłem to. Jako rasowy biały rycerz i orbiter miałem spore wątpliwości i przez dłuższy czas wahałem się. W głowie miałem głupoty typu "co moja ukochana powie, jak dowie się, że zrobiłem to z dziwką?", "lepiej być prawikiem, ale zrobić to z kimś, kogo się kocha", "jak kobieta kocha, to nie będzie miało dla niej znaczenia, czy jesteś prawiczkiem" itd. Ostatecznie jednak ciekawość dała za wygraną. Absolutnie nie żałuję tego. Może dziewczyna nie była z moich snów, pod względem ciała (małe cycki i trochę chuda), ale znała się na rzeczy. Była w tym naprawdę dobra i zerżnąłem ją tak, jak tego zawsze chciałem. Po tym wszystkim miałem taki rewelacyjny humor jak nigdy. Nastolatki wspominają pierwsze inicjacje jako kompletne klapy, natomiast moja w wieku 25 lat była znakomita. Już nawet nie pamiętam jak ta dziewczyna wygląda, ale tego pierwszego razu z nią nigdy nie zapomnę. Doszedłem w niej od tyłu i czułem się znakomicie po tym. Będąc białym rycerzem, który miał we łbie takie głupoty jak bezgraniczny szacunek do kobiet i seks dopiero po ślubie - na pierwsze ruchanie pewnie nigdy bym się nie doczekał. Podsumowując, polecam Ci szczerze pierwszy raz z dziwką, jednak musi być ona sprawdzoną profesjonalistką. Niestety późniejsze jakie miałem może i miały lepsze ciało, ale na pewno nie były tak dobre jak ona. Także musisz się upewnić, że laska będzie się znała na rzeczy i dobrze się Tobą zajmie.

Edytowane przez verde
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego kobiety odradzają 1 raz z profesjonalistką i jednocześnie wyśmiewają prawiczków?

im więcej lat ma prawiczek, tym śmiech głośniejszy.

Na wielu forach 1 strona na temat "inicjacja z profesjonalistką" to salwa śmiechu ze strony kobiet.

Jesteś prawiczek źle (coś z Tobą nie tak), robiłeś to z profesjonalistką źle ("ja bym nie chciała żeby mój facet to robił z kobietą lekkich obyczajów"), seks z dziewczyną źle (słaby ten seks był)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.