Skocz do zawartości

Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, gman98 napisał:

że korzystałeś z prostytutek nie mówi się również.

Niestety do tej rozmowy, jak będziesz miał pannę będzie niestety musiało dojść co powiesz, że nie spotykałeś się, nie uprawiałeś seksu bo co ? Jaką wymówkę wymyślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh pamietam te czasy, kiedy latalem na divy szczegolnie zaraz po wyplacie, diva a pozniej na mcdonald  mcchicken w zestawie powiekszonym ( ew. drwal jak byl) .. jeszcze na divy dojezdzalem ok 20km do wiekszego miasta, bo "lepszy towar" byl, tak gdzies do 29 roku zycia.. pozniej sie zorierntowalem ze taki styl zycia jest fajny.. dla prezesa banku a nie zwyklego robola co zarabia po 4k.. Nie majac zadnych zobowiazan, nawet do wydatkow matki sie nie dokladalem.. w wieku 30 lat praktycznie nie mam oszczednosci.. pracowac mi sie nie chce.. tzn ide teraz do 4 roboty w tym roku.. o divach moge se pomarzyc.. jak o mojej nieudanej przygodzie w policji.. ktora pewnie by mi pozwala na taki styl zycia.. Jak se pomysle o tej brunetce "Boska Joanna" to az mnie ciary przechodza.. praktycznie jak przyjezdzala w moje strony to bylem zawsze, kazdy miesiac minnimum jeden raz.. Szkoda ze w 2019 odeszla na emeryture czyt. zakonczyla dzialanosc.. i tyle czasu do niej chodzilem.. i co z tego mam"? Tylko wspomnienia nic wiecej.. a portfel chudy jak Christian Bale w mechaniku.. Taka moja mala reflekcja na temat divowania.. moj styl zycia nie byl zbyt ambitny i przyszlosciowy i teraz place za to cene..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Druid napisał:

Niestety do tej rozmowy, jak będziesz miał pannę będzie niestety musiało dojść co powiesz, że nie spotykałeś się, nie uprawiałeś seksu bo co ? Jaką wymówkę wymyślisz ?

 

Odpowiedziałbym: "co ty ciekawska. Dowiesz się wszystkiego w odpowiednim czasie". Przyznanie się kobiecie, że jest się prawiczkiem/chodziło się do divy w wieku 25 lat np, to strzelenie sobie w kolano. Na forum było pisane, czemu kobiety nie lubią facetów, co chodzą na divy, co są prawiczkami w wieku 25+ lat. 

 

Nie raz czytam na grupach facebookowych posty, że gościu na 20 ileś lat i jest prawiczkiem. Komentarze są tam takie: "to nic złego," "ja to chciałabym prawiczka". Pisać one mogą, ale co do czego, od takiego dają nogę, jak ma np 30 lat. 

 

Co mojej rozmowy. Nie zapowiada się by kiedyś doszło do rozmowy z dziewczyną na ten temat. 

 

Edytowane przez gman98
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Władimir Władimirowicz napisał(a):

Jak ktos nie bzykał normalnie, tylko prostytutki to nie lepiej powiedzieć lasce że miało się kilka niezobowiązujących sytuacji i tyle? Wytłumaczysz w ten sposób doświadczenie łóżkowe i brak doświadczenia w relacjach 

 

+1

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 13:22, david001 napisał(a):

Nie majac zadnych zobowiazan, nawet do wydatkow matki sie nie dokladalem.. w wieku 30 lat praktycznie nie mam oszczednosci.. pracowac mi sie nie chce.. tzn ide teraz do 4 roboty w tym roku.. o divach moge se pomarzyc.. jak o mojej nieudanej przygodzie w policji.. ktora pewnie by mi pozwala na taki styl zyc

Nie mów tego Prawiczkom. Bo raz się zyje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

@david001 co ma Twój styl życia do odwiedzenia Divy? Bo nie rozumiem? 

Moj styl zycia do 30stki to bylo tak, divy drogie zarcie z mcdonalda i ogolnie przepierdzelanie kasy na konsupcje, zero oszczednosci a pracowalem fizycznie jako kierowca kurierki na C, w wieku 30 lat zdalem sobie sprawe ze taki styl zycia do niczego nie prowadzi, zdalem tez sobie sprawe ze moja praca, jest do czasu bo fizycznie wiecznie sprawny nie bede, a nie mam zadnych oszczednosci, nie mam socialui ( umowa na najnizszej reszta pod stolem )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, david001 said:

Moj styl zycia do 30stki to bylo tak, divy drogie zarcie z mcdonalda i ogolnie przepierdzelanie kasy na konsupcje, zero oszczednosci a pracowalem fizycznie jako kierowca kurierki na C, w wieku 30 lat zdalem sobie sprawe ze taki styl zycia do niczego nie prowadzi, zdalem tez sobie sprawe ze moja praca, jest do czasu bo fizycznie wiecznie sprawny nie bede, a nie mam zadnych oszczednosci, nie mam socialui ( umowa na najnizszej reszta pod stolem )

 

Ale jakąś tam Beatkę czy inną Asię w swoim poście wcześniej wspominałeś, z żalem że nie pracuje już. Czyli fajnie było. Problemem nie bylo Twoje wydawanie hajsu na divy, problemem był ogólny nieogar finansowy i ruchanie więcej niż Ci dochody pozwalały.

 

To trochę jak z dragami, jak ktoś za dużo baluje i sobie rozwala życie, a potem chodzi i gada drugs are bad, mmm key. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć jak korzystać.

 

To powiedziawszy, sam taki okres w życiu miałem że przewalałem bez sensu hajs, nie żebym świętym był.

Edytowane przez tony86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tony86 napisał(a):

 

Ale jakąś tam Beatkę czy inną Asię w swoim poście wcześniej wspominałeś, z żalem że nie pracuje już. Czyli fajnie było. Problemem nie bylo Twoje wydawanie hajsu na divy, problemem był ogólny nieogar finansowy i ruchanie więcej niż Ci dochody pozwalały.

 

To trochę jak z dragami, jak ktoś za dużo baluje i sobie rozwala życie, a potem chodzi i gada drugs are bad, mmm key. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć jak korzystać.

 

To powiedziawszy, sam taki okres w życiu miałem że przewalałem bez sensu hajs, nie żebym świętym był.

Owszem, przesadzalem, probowalem rozwiazac swoj problem z kobietami przez divy, przez lata wypierajac sie, ze nie potrzebuje kobiety bo sa divy.. Niestety droga zawodowa i rozwoj nie byl adekwatny do moich potrzeb na rynku div.. Chodzilem 1-2 w tygodniu do jakies panienki, co powoduje ze czesto tydz przed wyplata bylem splukany i poprostu pozyczalem kase od matki, ktore obecnie nie pracuje tylko zyje z nedznej emerytury, wiec sam musze jej pozyczac..  O ile tak mozna bylo zyc w wieku 20stu lat, tak zyc nie bardzo mozna w wieku 30 lat.. a im dalej tym gorzej. Obecnie mam prace w ktorej zarabiam dokladnie tyle samo co przed 2 laty, czyli praktycznie stoje w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david001

 

Ja 2 razy chodzę, ale w miesiącu, kiedy mnie ciśnie. Nauczyłem się stłumiać swoje potrzeby. Pewnie jakbym 2 razy w tygodniu, to byłbym goły i wesoły na koniec miesiąca. Raz takie coś prawie zrobiłem...

 

Ostatnio, jak byłem u swojej jednej ulubionej, to wychodząc z klatki schodowej, to zaczepiły mnie 2 emerytki/rencistki przed nią. Powiedziały, żebym zamykał drzwi wejściowe, bo panowie inni, co chodzą do pani na piętrze X, nie pamiętają tego. Na tym osiedlu widziałem, że jest "monitoring osiedlowy", więc jest bezpiecznie. 🙂

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gman98 napisał(a):

Ostatnio, jak byłem u swojej jednej ulubionej, to wychodząc z klatki schodowej, to zaczepiły mnie 2 emerytki/rencistki przed nią. Powiedziały, żebym zamykał drzwi wejściowe, bo panowie inni, co chodzą do pani na piętrze X, nie pamiętają tego. Na tym osiedlu widziałem, że jest "monitoring osiedlowy", więc jest bezpiecznie. 🙂

Zorientowanie weszło dobre o tym, że w bloku jest ,,dom schadzek" lub jeszcze jak znam od @Kiroviets i @DOHCzamtuz :D

Edytowane przez nowy00
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00

 

Ogólnie takie miejsca szybko są namierzone. Poprzez ww. ilość facetów, co wchodzi/wychodzi z klatki schodowej, są spotykani przez lokatorów. U kolegi w klatce też jeden gościu wynajmuje mieszkanie divom na dobę, dni. Oprócz spotykanych gości słyszane są również odgłosy mówił. 

 

Kolega mówił, że kobietom zamężnym to przeszkadza. Nie trzeba pisać czemu. 🤣

Edytowane przez gman98
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.