Skocz do zawartości

Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Jest mnóstwo cichodajek, które się nie ogłoszą na odlotach a dorobić po cichu chcą.

Znaleźć je to inna sprawa,

Cos mi w uchu piszczy, że nie tyle znaleźć co zapoznać z takim sposobem dorabiania 😁😉 aby się nie obraziła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano.

Trzeba się nauczyć języka, a może raczej grypsery.

Znasz ją - szybko się dogadasz, plusminus jak w mamrze.

Nie znasz - jesteś nowy, frajer do wydymania.

Czy już nie pisałem, że nauka w ogóle a nauka języków w szczególe to potęga?

 

Uwaga/obserwacja z wczoraj, gdy już mi się nie chciało pisać, rozbita na punkty.

1. Dobrą cichodajkę trzeba cenić, bo trudno znaleźć kolejną.

2. Kontrakt/relację uważa się za stabilny/ą w takich samych okolicznościach jak zawsze z kobietami a mianowicie gdy była trzy razy bzyknięta.

3. Punkty, które mężczyźni przegapiają.

- Cichodajka też ceni faceta, który jest stabilny, jest dobrą perspektywą dochodu na przyszłość i ona wie, że on nie jest świrem.

- Kobiety to strachliwe stwory choć koliduje to z faktem, że pakują się w każdy kłopot w jaki się da. Tego do końca nie rozumiem.

- Doceniajmy i siebie, bo jeśli sami nie będziemy się cenić to jaki powód ma ktokolwiek inny, żeby cenić nas wyżej niż my sami siebie.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znałem cichodajkę, którą kilka lat temu miałem na godzinę za 80 pln. Gdy ją przycisnął brak kast, sama się odzywała z propozycją. Na jakiś czas przeszła na Roksę i tam kosiła frajerów po 200 za godzinę. Dla mnie jej propozycje to było 100 pln. Nie z powodu mojego niskiego przecież SMV, a dlatego, że nie byłem gawędziarzem, desperatem i nie pozwalałem się golić z kasy.

@Morfeusz miałeś więcej dziewczyn za taką kwotę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The notorious Zdarzały się różne akcje za różne stawki. Z profesjonalistami poniżej 80zł za godzinę nie zdarzyło się.

Teraz mam relację FWB i za samą usługę nie płacę. Spotkania tylko na seks.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 01:09, The notorious napisał:

@Morfeusz Hmm, ciekawe, u mnie w mieście na porządną divę trzeba wydać 500 zł. 

To lepiej i taniej poszukać w mieście obok albo FWB. 

39 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Gdy diva po skończonym lodzie pyta się czy chcę gumkę to znaczy że powinienem uciec i wyparzyć siura we wrzątku?

W seksie używać gumy a po lodzie bez psiknąć w łazience np. octeniseptem, octanilinem, octenisanem.

Nie szczypie i wystarczy mała buteleczka w kieszeni.

  • Octenisept, płyn na skórę, 50 ml (atomizer)

Octenisept, płyn na skórę, 50 ml (atomizer)

octenidyna, aerozol, dezynfekcja, rana
17.99 zł
Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 21:55, NoHope napisał:

Cóż jesteśmy fanami Berserka, jednej z najwybitniejszych mang jakie w życiu czytałem 😛 Szkoda, że autor po ponad 20 latach pracy zmarł i końca nie zobaczymy.

Akurat manga będzie dokończona przez jego tzw. uczniów. Tak, że ostatnie słowo nie zostało jeszcze powiedziane, a Kentaro Miura zasługuje by pośmiertnie dokończono to co zaczął kilkadziesiąt lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy mam pytanie.

Byłem ostatnio u divy. Nawet fajna z charakteru, około 35 lat (polubiłem milfy) na początku nawet udało mi się z nią poflirtować. 

Wcześniej myślałem że divy są wyprute z emocji i nie mają żadnej przyjemności z seksu.

Ale ona seryjnie dostała orgazmu. Tak po 20 minutach (bo jak zwykle nie mogłem dojść) miała takie dziwne skurcze całego ciała, zrobiła się cała czerwona, aż się wystraszyłem.

Tylko że po tym ona już nie chciała żebym ją dłużej dymał tylko zaproponowała że skończy francuzem.

Czy u kobiet jest tak samo jak u mężczyzn że po orgazmie trzeba zrobić chwilę przerwy? Czy można ładować bez odpoczynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, orgazm u kobiet to mit.

Kto go kiedy widział?

[OK, żartowałem.]

A właściwie czemu nie spytałeś jej o to?

 

To i milion innych pytań to jest właśnie to czego musisz się dowiedzieć.

Ty przynajmniej masz szansę, bo się odważyłeś.

Dziwki to też ludzie i mogą cię nauczyć wielu rzeczy, bo widziały i robiły rzeczy o jakich ci się nie śniło.

Połowa korzyści z dziwek to rozmowy z nimi o obserwacja.

W tym właśnie o niebo lepsze jest chodzenie na dziwki od masturbacji.

Tam nikt nie nauczy się niczego za to wypierze sobie mózg.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 22:49, Władimir Władimirowicz napisał:

Czy u kobiet jest tak samo jak u mężczyzn że po orgazmie trzeba zrobić chwilę przerwy? Czy można ładować bez odpoczynku?

Zależy od kobiety. Niektóre po orgaźmie robią się tkliwe.

 

W większość można ładować w trakcie orgazmu i po nim (do kolejnego).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, gman98 napisał:

Mam nietypowe pytanie - czy można mieć właśne gumki xD? Te które one mają zawsze są ciasne, że aż nic nie czuje, takie mam wrażenie przez to trudno mi dojść (albo wcale). Przez to myślę, że mogę mieć "death grip".

Nawet trzeba :D Te co one mają są grubości blachy samochodowej xD

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Nawet trzeba :D Te co one mają są grubości blachy samochodowej xD

 

Ostatnia musiała palcami rozszerzyć gumkę. Nic nie czułem. Jeśli z swoim rozmiarem będę miał ten problem, to udam się do specjalisty z tym "death grip". 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 21:18, gman98 napisał:

U mnie FwB jest jak Yeti. Nie wiem w sumie, co "źle robię".

Powodów może być wiele, celujesz w FWB w zbyt wysokie SMV w stosunku do swojego? Są jakieś braki w bajerze albo innych sprawach.

W dniu 2.02.2022 o 09:00, gman98 napisał:

Mam nietypowe pytanie - czy można mieć właśne gumki xD? Te które one mają zawsze są ciasne, że aż nic nie czuje, takie mam wrażenie przez to trudno mi dojść (albo wcale). Przez to myślę, że mogę mieć "death grip".

Ja często brałem swoje gumki gdy divowałem. Nie było nigdy problemu, gdy wyjaśniłem, że w innych nie czuję tak dobrze partnerki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

Powodów może być wiele, celujesz w FWB w zbyt wysokie SMV w stosunku do swojego? Są jakieś braki w bajerze albo innych sprawach.

 

 

Na pewno nie mam "gadane", nie umiem nawijać makaronu (tak ja uważam, nie wiem jak to widzi osoba z boku). Co do wyglądu, to nie wiem, jak go określić w sumie. Na pewno też ma jakiś wpływ introwertyczny charakter, przeważnie do ludzi jestem neutralny, nie rozmawiam jak nie muszę, siedzę cicho i robię swoje (np. jak w robocie jestem). Trudność mam w smalltalk (z facetami tak samo), bo jak mam temat to zamknąć się nie mogę.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze small talk i bajerą dobrą trzeba ćwiczyć. Sam po jakiś praktycznych ćwiczeniach widzę jakieś efekty. 

Kanały na YouTube warte polecenia co do m.in smalltalk przykładowo:

Alex Barszczewski

SelfMastery

Czas Gentelmenów

Dodatkowo na forum są wpisy @Samiec Alfai @Długowłosy

jakie trzeba przeczytać:

Samoocena i pewność siebie - krok po kroku - Męskość i rozwój ogólnie - BraciaSamcy.pl

Jesteś gówno wart - mindset nie dla każdego w rocznicę obecności na forum - Męskość i rozwój ogólnie - BraciaSamcy.pl

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@nowy00

 

Mam trochę "pole treningowe" w pracy do tego - jestem jedynym facetem na dziale, reszta to babki; , jedna 20, druga 26, a pozostałe 30+. Rozmawiam z tymi, co najbliżej mnie siedzą. Ogólnie mój zakład pracy to 90% kobiety. 

 

Co do brania swoich gumek do divy to była dobra decyzja, tutaj czułem coś. Jak one swoje dawały, to miałem wrażenie, że powietrze posuwam.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, El Cucuy napisał:

Ja Panowie powiem Wam, że mam lat 31 i nadal jestem prawiczkiem.  Nie mam z tym żadnego problemu. A co do diw, to nawet nie wiem jakie w moim mieście są ceny. :)

 

Każdy inaczej się z tym "czuję", do tego pogarda dla takich facetów od kobiet. Niby gadają, że super że będzie pierwszą, ale tak naprawdę coś innego może pomyśleć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.