Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem znajduje się ciekawe wypowiedzi o kobietach w krótkiej i dosadnej formie. Takie filozofie w pigułce. Niekoniecznie do końca prawdziwe, ale jednoznaczne. Te znaleziska będę umieszczał tutaj, można komentowac i dorzucać własne.

Dzisiaj natrafiłem na to http://m.youtube.com/watch?v=2HOSiQa4zvo haha oceńcie czy dobrze mówi Cejróś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwoje babka wróżyła. Niby słusznie prawi, ale z drugiej strony to brzmi mi to trochę jak "możesz się styć jak świnia, ważne żebyś była miła". Tylko, że o ile mamy do czynienia z kobietą stanu wolnego pierwszego lub wtórego sortu to niestety często bywa tak, że: jeżeli jest zgrabna, to wychodzi z niej zołza, bo przecież jak Ci się nie podoba to za pierwszym rogiem czeka już kilku następnych frajerów w kolejce; jeżeli nie jest zgrabna, to nie będzie wredna bo przecież przejdzie całe miasto i nie wiadomo, czy gdzieś się znajdzie jakiś frajer. Poza tym z całą moją sympatią i szacunkiem do WC, to jednak autorytet w kwestii "jak postępować z kobietą" z niego dla mnie żaden. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chyba cos podobnego widziałem z tym kolesiem z bryloczkiem od fury jako pendrak itd%-)ale mam w zanadrzu tak skurwysyński numer do odjebania ze jako arcymistrz zua przejde nawet swoją zajebistość%-)podpowiedz

103603349_2_644x461_brykiet-z-banknotow-

laski leca na kase%-)

 

Mówisz klej do papieru i jazda? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroński ja mam akcje do przetestowania.ziomek mi o tym opowiedział.po prostu typ został moim idolem, akcja wygladała tak:

jest balet podchodzi koles do niuni i wali hasłem czy bedzie z nim uprawiac sex za kase,ona na to ze co ty pierdolniety jesteś?nie jestem dziwka!a koles na to "słuchaj ale ja na prawde potrzebuje tych pieniędzy"

wszystkie systemy rozjebane i sie umówili na nastepny dzień%-)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.