Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Czasem znajduje się ciekawe wypowiedzi o kobietach w krótkiej i dosadnej formie. Takie filozofie w pigułce. Niekoniecznie do końca prawdziwe, ale jednoznaczne. Te znaleziska będę umieszczał tutaj, można komentowac i dorzucać własne.

Dzisiaj natrafiłem na to http://m.youtube.com/watch?v=2HOSiQa4zvo haha oceńcie czy dobrze mówi Cejróś ;)

Na dwoje babka wróżyła. Niby słusznie prawi, ale z drugiej strony to brzmi mi to trochę jak "możesz się styć jak świnia, ważne żebyś była miła". Tylko, że o ile mamy do czynienia z kobietą stanu wolnego pierwszego lub wtórego sortu to niestety często bywa tak, że: jeżeli jest zgrabna, to wychodzi z niej zołza, bo przecież jak Ci się nie podoba to za pierwszym rogiem czeka już kilku następnych frajerów w kolejce; jeżeli nie jest zgrabna, to nie będzie wredna bo przecież przejdzie całe miasto i nie wiadomo, czy gdzieś się znajdzie jakiś frajer. Poza tym z całą moją sympatią i szacunkiem do WC, to jednak autorytet w kwestii "jak postępować z kobietą" z niego dla mnie żaden. 

• Like 2

Odnośnie tych pisemek i ich redaktorek dobrze prawi. Ja bym mu polał.

• Like 3

Chyba cos podobnego widziałem z tym kolesiem z bryloczkiem od fury jako pendrak itd%-)ale mam w zanadrzu tak skurwysyński numer do odjebania ze jako arcymistrz zua przejde nawet swoją zajebistość%-)podpowiedz

103603349_2_644x461_brykiet-z-banknotow-

laski leca na kase%-)

Chyba cos podobnego widziałem z tym kolesiem z bryloczkiem od fury jako pendrak itd%-)ale mam w zanadrzu tak skurwysyński numer do odjebania ze jako arcymistrz zua przejde nawet swoją zajebistość%-)podpowiedz

103603349_2_644x461_brykiet-z-banknotow-

laski leca na kase%-)

Mówisz klej do papieru i jazda? ;-)

nie...bede sypał podartymi albo ktoś mi powie ze 5 groszy czy mam to mu dam już z 50zł wydarte%-)

Ja od jakiegoś czasu proponuję w autobusie panienkom kasę za numerek, wymachuję jedno hryvnowym banknotem (około 12 groszy). To wahanie w ich oczach mnie rozbija :P

• Like 3

Wroński ja mam akcje do przetestowania.ziomek mi o tym opowiedział.po prostu typ został moim idolem, akcja wygladała tak:

jest balet podchodzi koles do niuni i wali hasłem czy bedzie z nim uprawiac sex za kase,ona na to ze co ty pierdolniety jesteś?nie jestem dziwka!a koles na to "słuchaj ale ja na prawde potrzebuje tych pieniędzy"

wszystkie systemy rozjebane i sie umówili na nastepny dzień%-)

• Like 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mac
      Dzisiaj to do mnie dotarło, właściwie przypadkiem, że przegraliśmy z kobietami na całej linii. 

Śledzę kilka rzeczy na FB, głównie biznesowych. Wyświetliło mi się info o wydarzeniu związanym z robotyzacją klocków lego dla dzieci (automatyzacja klocków). I na zdjęciu zachęcającym do przyjścia dziewczynka, a za nią grupa chłopaków (moim zdaniem klasyczne poniżenie). Jak mnie to z nieznanych przyczyn uderzyło po serduchu, to nie macie pojęcia. 

Podejrzewam, że dziewczynka nawet na zajęcia nie chodzi, trzyma projekt wykonany przez pasjonatów, chłopaków i zgarnia laury za nic. Klasyka, ale już od najmłodszych lat. 

Wiadomo, marketing, kampanie na FB, ale kurwa, to już jest za daleko posunięte, przysięgam. 

Jak ma być dobrze, skoro męskie pokolenie jest krzywdzone od dzieciństwa dominacją kobiet? 

Ratujcie dzieciaki, jak macie, bo to co się teraz dzieje musi wpływać niekorzystnie na podświadomość i codzienne zachowania wśród rówieśników. 

Musiałem to z siebie wyrzucić. 
    • By Patton
      Nawet nie będę tego tytułu komentował.

https://kobieta.wp.pl/gwalt-na-mezczyznie-prof-zbigniew-izdebski-czesto-sprawczynie-sadza-ze-to-forma-zabawy-6453492638545537a
    • By FranciscoFranco
      Czołem.

W zasadzie wątek jest trochę chyba nietypowy, ale zobaczymy czy trefna uwaga/rada tutaj siądzie w gronie.
      Historia prosta - ogólnie troszkę przejebane dzieciństwo, pogłębianie ścieku, próba samobójcza, a potem wychodzenie na prostą, własna firma, studia, ostatecznie wyjście z depresji ok 3 lata temu, potem leczenie różnych fobii.
      Ostatecznie wszystko fajnie, nie mam oporów, żeby poznawać kobiety, umówić tylko właśnie... Kiedy zaczyna robić bardziej intymnie uruchamia mi się całkowity blok i tryb ucieczki. Ostatecznie doprowadza to do rozwalania się całości, bo no cóż... wiadomo.
      Normalnie przez 25 lat miałem wszystko uśpione (zero libido) i w sumie dobrze mi z tym było, a potem wszystko wywaliło i obecnie z roku na rok, coraz bardziej sfrustrowany chodzę.
      Miał ktoś taką sytuację i poradził sobie z nią?
    • By Aang
      Zauważyłem, że na forum często przewija się twierdzenie, że kryzys męskości to fikcyjne zjawisko wykreowane przez lewicową agendę. Podkreśla się za to znaczenie kryzysu kobiecości i prawdziwych kobiet. 
      W związku z tym kieruje do Was, bracia pytania:

1. Kim jest prawdziwa kobieta? Czym się charakteryzuje?
      2.Jaka powinna być PRAWDZIWA kobieta w dzisiejszych,  postępowych czasach?
      3.Czy tęsknicie za "prawdziwą kobiecością"?
      4. Co może dać mężczyźnie prawdziwa kobieta? 
    • By lxdead
      Ostatnio głośno w mediach na Zachodzie o... wiszącą karteczki z napisem "Islam Is R I G H T Aabout Women" rozwieszone przez nieznanego dotąd osobnika. Reakcja NPC 'ów przekomiczna.

A tu coś więcej i konkretniej  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.