Skocz do zawartości

Tak się robi sukces! Kłam kobietom rano, w południe i wieczorem! :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Tak się robi sukces! Kłam kobietom rano, w południe i wieczorem! :)

Jak mnie rozbraja często (chyba?) nieświadomie stosowany przez rozmaitych couchów tzw. sofizmat rozszerzenia, który ułatwia im uzasadnienie tez wyciągniętych z czterech liter.

Z wikipedii:

 

Cytat

Sofizmat rozszerzenia, sofizmat  błąd logiczno-językowy, w wersji podstawowej polegający na atakowaniu przesadzonej wersji argumentu czy twierdzenia drugiej strony dyskusji („atakowanie chochoła”), czyli odpowiedź na stwierdzenie, które w rzeczywistości nie zostało przez drugą stronę wypowiedziane. Inne odmiany tego sofizmatu to:

  1. cytowanie słów przeciwnika wyjętych z kontekstu – wybór takich słów, które wyjęte z kontekstu wypaczają poglądy danej osoby;
  2. atak na osobę, która nie potrafi zręcznie prowadzić dyskusji na dany temat i po „zwycięstwie” w takiej dyskusji twierdzenie, że udowodniony został przeciwny punkt widzenia;
  3. wymyślenie fikcyjnej osoby rzekomo posiadającej poglądy, które są krytykowane, i używanie jej w dyskusji.

 

Tutaj kłania się podpunkt trzeci.

Kreuje obraz gdzie prawie cały ogół mężczyzn to egoiści bez zasad i ambicji, oczywiście dystansuje się od nich jak może, bo:

Cytat

I wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? To, że na świecie ciągle są mężczyźni z klasą, zasadami, charakterem i wzrokiem, który sięga dalej niż czubek własnego nosa. 

 

i na tej podstawie ciągnie ten wywód.

 

Do tego klasyka gatunku, gdzie używa słowa "egoizm" jako bicz na osoby nie pasujące do jego wizji jaki mężczyzna musi być i pokazywanie ich w negatywnym kontekście...

czarno-biało, zero-jedynkowo, wskazać winnych und pokrzywdzonych, oczywiście tak, żeby $$$ się zgadzał, przemilczeć niewygodne aspekty i można pożyć. :P 

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z obrzydzeniem te wypociny białego rycerza i nie jestem pewien czy to jest skierowane do nas. Być może ta wypowiedź "Właśnie dlatego w tym wszystkim tak okropnie dobijają mnie chłopcy, którzy namiętnie i często zaczęli zasłaniać się… równouprawnieniem. Że wam kurwa nie wstyd."

 

 Ten gość ciągle obraża mężczyzn i wytyka im wady idealizując przy tym kobiety oraz zaznaczając jakie ich potrzeby są ważne, a mężczyźni powinni im służyć. Jestem tylko ciekawy czy gość ma świadomość ostrze, które skierował w mężczyzn z chęci z zysku atencji kobiet i być może ich pieniędzy skierowane jest także w niego samego.

 

Gdyby on się spotkał ze swoją czytelniczką to ona wymagałaby od niego postawy jaką opisuję na swoim blogu. Ciekawe czy dałby radę spełnić wszystkie zachcianki swojej księżniczki :D 

 

Jakby biali rycerze mieli dostawać rangi za swoje postawy to autor tego bloga stałby się Paladynem Zakonu :lol:

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis jest dość stary. Moja kobieta rzuciła okiem na tego bloga i stwierdziła "To jest mamlak, który próbuje udawać, że nie jest mamlakiem".
Coś w tym jest - dla mnie trochę archetyp utożsamiający się z własną matką, dla której był "takim dużym menszczyznom". 

A jak dla mnie - po co reagować emocjonalnie na coś, co nie jest do nas skierowane?

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Może jeszcze niech tylko ona pracuje na wasze utrzymanie, a Ty odpoczywaj w przytulnym łóżku. Zimą daj jej siekierę i niech idzie drewno porąbać żebyście mogli posiedzieć wspólnie w ciepłym mieszkaniu, a Ty zrelaksuj się z piwkiem na kanapie. "

 

Aż się rozmarzyłem...

Tylko niech nie zapomni mnie pocałować, zapytać jak mi minął dzień i wysłuchać moich problemów oraz tego co się działo ciekawego w telenoweli.

 

 

  • Like 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rick Właśnie. On jeszcze coś pisał o mężczyznach "z zasadami", ale nie sprecyzował co to za zasady tylko krótko napomknął, że gdzieś tam daleko są tacy mężczyźni, a kobietom pozostają rurkowcy w kolorowych sweterkach albo Janusze pokroju Ferdka Kiepskiego :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobiety są dziś samodzielne i silne, ale mimo tego potrzebują i chcą mieć silnego mężczyznę o romantycznej duszy przy swoim boku."

 

Właśnie ściągam wszystkie komedie romantyczne, które wyszły w ubiegłym roku, ale obejrzę jutro bo właśnie zapisałem się na nielegalne walki w klatce na noże i dzisiaj... mój debiut :). Może dzięki temu znajdę wybrankę swojego serca... :wub: :wub: Na roksie chyba największe szanse??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

@Rick Właśnie. On jeszcze coś pisał o mężczyznach "z zasadami", ale nie sprecyzował co to za zasady tylko krótko napomknął, że gdzieś tam daleko są tacy mężczyźni, a kobietom pozostają rurkowcy w kolorowych sweterkach albo Janusze pokroju Ferdka Kiepskiego :lol:

Myślę, że Panu autorowi chodziło o połączenie dwóch poniższych osobowości:

image.jpeg.cbef60325c6ca42058a28dd8d9b64898.jpeg

+

image.jpeg.02556b28ff09ebc3d42c40d05a57f555.jpeg

Wyjdzie nam z tego filmowy twardziel, znający filmowe sztuki walki i efektowne wejścia + klasę i kasę, jak też bardzo czuły i romantyczny miłośnik damskich seriali, ostoję zrozumienia damskiej strony natury.

Czyli otrzymamy mniej więcej coś takiego prawdopodobnie:

Znalezione obrazy dla zapytania facet makijaż

Wilk syty i owca cała - spełni się w każdej przypisanej roli, no i prawdopodobnie spełni oczekiwania Pana autora blogu.

Edytowane przez Rick
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pozostanę takim dużym chłopcem.

Jak już Pani narąbie tego drewna do kominka, poda mi obiad do stołu, wysłucha z uwagą jak mi dzień minął (ale z taką prawdziwą uwagą, nie błądząc gdzieś myślami i potakując tylko), to być może wieczorem jej się nawet poszczęści.

Ale niech tylko zauważę jakiś grymasik, ziewnięcie czy też oznakę zmęczenia, to nie omieszkam nałożyć jej tygodniowego szlabanu na kutaska.

Następnym razem postara się bardziej.

 

  • Like 5
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przebrnąłem do końca tej jego paplaniny .

To co on opisuje to poprostu MGTOW rosnące w siłę. ?

Patrząc z perspektywy białego rycerza to tak właśnie wygląda.

 

W 100% zgodzę się z tym co na końcu napisał....

Współczuję wam dziewczyny. Chyba musicie się nastawić na to, że to niedługo wy będziecie tym „mężczyznom” kupować kwiaty…

A tak w ogòle to albo jest beznadziejnym przypadkiem białego rycerza, albo mu ktoś płaci za pisanie takich bzdur.

Osobiście myśle że jest opłacany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Otrzymamy idealny produkt gender. 

Po informatycznemu bym to określił jako "dual-core" :D 
 

Cytat

 

A tak w ogòle to albo jest beznadziejnym przypadkiem białego rycerza, albo mu ktoś płaci za pisanie takich bzdur.

Osobiście myśle że jest opłacany.

 

Ewentualnie dostał się do "friendzone", a liczył przynajmniej na ONS-a i się gość wyżywa na internetach.

Edytowane przez Rick
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalsky napisał:

 

Facet ewidentnie ma bardzo głęboko wbite wzorce tampona emocjonalnego. Do tego wyniosłość i arogancja bije od niego, aż oczy bolą.

Dopiero zacznie bić jak znajdzie swoją myszkę. Tacy są najgorsi , pińcet do zajebistości bo ma dziewczynę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny, @michalsky, tu nic nie da terapia Kobietopedią, bo przypuszczam, iż ten człowiek doskonale wie co robi. Doskonale wie, że 70 procent ruchu w internecie to kobiety - często matki, zakompleksione itd., którym z różnych względów nie po drodze z mężczyznami. To doskonały target przede wszystkim biznesowy (mają kasę na pierdoły w związku z prokobiecym prawodawstwem i socjalem).

 

4 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Jeśli to czytasz autorze bloga, to licz tylko na pieniądze z reklam, bo seksu od czytelniczek nie będzie

Przez wzgląd na to co napisałem wyżej - nie sądzę aby gość liczył na seks, gdyż jego czytelniczki i wielbicielki z reguły nie są zbyt atrakcyjne. Dodatkowo myślę, że gdyby motorem był seks, a lizusostwo nie sprzyja jego zdobywaniu - poprzestałby bajdurzenia po pierwszych porażkach.

 

11 minut temu, Red_Pill napisał:

A tak w ogòle to albo jest beznadziejnym przypadkiem białego rycerza, albo mu ktoś płaci za pisanie takich bzdur.

Prawdopodobnie płacą mu jego czytelnicy (wśród których są również biali rycerze zachodzący w głowę jak uszczęśliwić nieuszczęśliwialne).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A mnie bardziej przeraziły komentarze ziejące nienawiścią feminazistek w naszym meskim kierunku i nikt nie reaguje. Pamietam jak na jednym forum napisalem o jednej, że jest głupią p..dą to mnie wszystkie obskoczyły wyzywajac od ciot, nieudacznikow życiowych i tchórzy. Nikt nie stanął w mojej obronie poza starszą panią, która miała dwójkę dorosłych synów. Coraz bardziej czuję w sobie nienawiść do kobiet już nawet nie potrafię tego tłumić w sobie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LiderMen napisał:

Pamietam jak na jednym forum napisalem o jednej, że jest głupią p..dą to mnie wszystkie obskoczyły wyzywajac od ciot, nieudacznikow życiowych i tchórzy.

Zniżyłeś się do ich poziomu, a one pokonały Cię doświadczeniem. Na przyszłość będziesz wiedział, że dzieciom się daje przykład w pierwszej kolejności swoim zachowaniem, a nie zaczyna przekrzykiwać (jakby były równymi).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.