Skocz do zawartości

Tak się robi sukces! Kłam kobietom rano, w południe i wieczorem! :)


Rekomendowane odpowiedzi

@Evil_Twin99 Mnie się także wydaje, że to pisze i prowadzi ten cyrk kobieta.

Dlaczego? Udaje silnego faceta: przeklina, nakazuje, typowy męski charakter z filmów lat 90'. Który dzisiejszy INTELIGENTNY facet tak pisze?

Jako kobieta broni swoich interesów, facet, którego opisuje, jest idealnym sługą która jeszcze za nią płaci. Idealny materiał na beta.

 

Od kobiety niczego nie wymaga.... jak dla mnie to ewidentna kobieta. SPRYTNA kobieta, bo dodatkowo na frajerach zarabia.

 

Tak, ten fanpage nie ma głosić prawdy tylko zarabiać, ten tekst jest reklamą, promocją tej strony i tej osoby.

 

A profil? A fotki?

Może kupiła od modela? Może to jej chłopak Wielki paladyn rycerzy dał jej dostęp do swojego konta i ona przez niego pisze...

Nawet największy rycerz po kilku związkach by zobaczył, że takie zachowanie działa na niego niekorzyść.

 

Oczywiście, może to facet, ale na pewno nie w związku, (jak już to pojedynczym) bo inaczej bzdur by nie pisał.

Takie są moje myśli. Może się mylę....

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Enigmato napisał:

gdyby motorem był seks, a lizusostwo nie sprzyja jego zdobywaniu - poprzestałby bajdurzenia po pierwszych porażkach.

Niezupełnie. Tacy chłopcy nie ogarniają że obecna strategia nie działa i zamiast ją zmienić, starają się jeszcze bardziej trwając przy starej. Zresztą albo autor żyje w świecie iluzji i pobożnych życzeń, albo jest tak cyniczny (może głupi?), że sprzeda własną płeć za 30 srebrników w postaci m.in. popularności.

 

8 godzin temu, Łabędź napisał:

feministki niedługo zażądają żeby to facet rodził dzieci. Wkońcu Arni w filmie "Junior" potrafił, więc czy Ty nie zrobisz tego dla swojej myszki.;)

Niejaka Kinga Dunin (nota bene oskarżana o molestowanie seksualne przez jakiegoś pisarza) proponowała niegdyś, żeby stymulować facetów hormonalnie do laktacji, żeby też karmili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was chce się dołączyć do projektu bloga "Oczami kobiety" ?

Mam w planach startować wieczorem :lol:

Opis bloga już mam:

 

"Oczami kobiety powstało, aby wyrazić moje obrzydzenie w stosunku do dzisiejszych kobiet. Księżniczek z wąsami i nadwagą, do których wciąż nie dociera dlaczego nie są kochane i pożądane.

Mężczyźni! Nie musicie się starać o damy swojego serca. To my, kobiety, które już w niczym nie przypominają kobiet doprowadzamy swoich rycerzy na fotel z szcześciopakiem harnasia.

To nasza wina, że już nie patrzycie na nas tak jak przed ślubem. Ale większość księżniczek i tak będzie poniewierała swoim Januszkiem, a siebie uważała za Bóg wie kogo, mimo, że waży więcej niż mąż.

Moje drogie czytelniczki, musimy się ocknąć, bo na zawsze utracimy naszych ukochanych mężczyzn.

Zacznij się pięknie malować, idź na siłownię, schudnij z Chodakowską, przygotuj chłopakowi / mężowi dzisiaj wykwintną kolację we Włoskim stylu, zgódź się na zakup szybkiego motocykla.

Naszą rolą jest, aby mężczyzna przy nas czuł się jak rycerz, dumny i odważny.

PS: Wstyd mi jest za dziewczyny, które przeklinają, obrażają, albo wyśmiewają facetów, którzy ich podrywają. Wiedzcie tzw. księżniczki, że jest to podłe, obleśne i śmieszne, bo łyknęliście papkę Wicijowskiego."

                                                                                                                                                                                                       Pozdrawiam,

                                                                                                                                                                                                        na zawsze wasza Karolina

 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, giorgio napisał:

To jest walka z wiatrakami. Uważam, że my tej wojny już nie wygramy. To szyderstwo bab w komentarzach mnie przeraża. A facet jest taki, a sraki, a śmaki.

One same lepiej wiedzą, jaki powinien być facet w dzisiejszych czasach. Same go sobie wymyśliły. Jest to postać mityczna. 

 

Tak jak napisałem wyżej, my już tej wojny NIE WYGRAMY, to poszło za daleko. 

Spokojnie :)
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." Gandhi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% polubień fanpage przez kobiety, zazwyczaj 95% lajków dawanych przez kobiety przy konkretnych postach. Blog męski roku 2017, pasuje jak ulał...

 

Ostatnio zapodał zajawkę na fb typu "Tylko dla mężczyzn". Co zrobiły kobietki? Nie wytrzymały, powchodziły, skomentowały ze standardowymi piskami zachwytu w stronę jedynego prawdziwego mężczyzny na naszym polskim padole ^^

Przynajmniej by się nie przyznawały, że nie umieją czytać ze zrozumieniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.