Skocz do zawartości

Mówią o nas na kafeterii :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Oj piecze dziewczęta prawda, piecze w oczka. Dobrze,ilość szczekaczy od zawsze bezbłędnym wskaźnikiem czy łódź idzie ostro pod prąd czy przeszła w dryf.

Tu też ładnie widać jak one się potrafią skonsolidować w obliczu możliwości utraty wpływu na facetów, jeden front, jedna myśl. Uczmy się Panowie.

Edytowane przez jaro670
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe babskie pierdolenie: On jest gópi! Nie można do jednego wora! Ktoś go skrzywdził!

 

Szkoda tego czytać.

 

Ciekawe za to jest używanie zdrobnienia Mareczek. Jak Marek Hłasko publikował swoje pierwsze prace, to różne kmiotki próbowały właśnie umniejszyć ich wartość pisząc, że to 'jest świat jak sobie wyobraża mały Mareczek'. Tylko ich już nikt nie pamięta, a na Polonistyce na UW 'Pierwszy krok w chmurach' Hłaski to lektura obowiązkowa. Kolejna pozycja tego autora (Piękni dwudziestoletni) znajduje się na liście lektur do wyboru. To pokazuje, jak można się ośmieszyć próbując kogoś dyskredytować w tak prymitywny sposób.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było napisać pod audycjami i w książkach że takie są kobiety, ale akurat panie z kafeterii takie nie są, są inne, lepsze. Wtedy by wszystko było dobrze, może nawet część by się przyłączyła by ponarzekać że tak, te kobiety są takie złe, ale my jesteśmy takie inne, takie dobre i zasługujemy na lepszych facetów. Wszystkie kobiety da się urobić argumentem że są wyjątkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krzywdzi mezczyzn i nie zdaje sobie nawet z tego sprawy. " - Marek, jak możesz, zdaj sobie sprawę!

 

"Ja mam wrażenie, że koleś został skrzywdzony i teraz się spowiada. " - Już się bałem, że nie będzie nic o tym jak ktoś został skrzywdzony...uf.

 

"ja też jestem po 30, ale śmiać mi się chce facetów po 40 uganiających się na siksami, bo albo zostaną oskubani albo mają ten sam poziom umysłowy co wybranki. "  - Bałem się też, że nie będzie silnej, niezależnej, atrakcyjnej trzydziestolatki, która nie może znaleźć faceta bo ci chcą tylko młodych, głupich i pustych lalek, zamiast docenić dojrzałą wspaniałą kobietę jak ona.

 

"Nie rozumiem tego kanału.
Wynika z tego że wszystkie kobiety zdradzają, naciagająa na kasę, są głupie, cwane i wyciągają alimenty.
Radzę zmienic otoczenie. "  -
Źle trafiałeś, poszukaj w kościele i bibliotece.

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem tego robić, ale co mi tam, nigdy nie bałem się tego - nowy blog Sławka/Kanistra: https://kannister.wordpress.com/

 

Co do kafeterii, schemat pokazuje że to na 99% Sławek. Mamy powtarzanie tysiące razy że mam chorobę psychiczną, że biorę psychotropy (brałem z 9 lat temu 5 miesięcy ze względu na ich efekt uboczny, czyli stres nie powodował od razu biegunki jak to zwykle mam), że jestem żigolakiem a moja mama to wieśniaczka z Drochiczyna. Aha, no i jestem żebrakiem i oszukuję ludzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro otwieramy dział Fizyki(katedrę piekącej dupy):

 

"  Jeżeli ciało A działa na ciało B pewną siłą, to ciało B oddziaływuje na ciało A siłą o takiej samej wartości, tym samym kierunku, lecz przeciwnym wzrocie."

 

Zgodzę się z @jaro670 taki anonimowy "chejtttt d" jest miara  sparzenia dupy oponenta oraz zazdrość tumanów nie kumających czaczy z czasów DINO.

"Białozaurusy" ślinią się i drapią w dyńkę  jak tu coś upolować bo oni wiedza przecie lepiej.

 

 

aaa:

Wow wow woow owww (pudelki szczekają)....

Edytowane przez Tornado
zajrzałem do ciała B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w cyklu "red bawi i uczy" będzie króciutko, acz treściwie. Temat dzisiejszego wykładu to "jak debilom doktoraty rozdawali".

 

Posłużmy się cytatem z materiałów źródłowych:

 

8dDJCVe.jpg

 

 

Drogi kanistrze, na psychologii to może być  oparta opinia. Prawda jest oparta na faktach :> 

  • Like 5
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały styl pisania.

Wcale nie widać, że te komentarze są pisane przez jedną osobę.

Myślę, że siedzi tam jakieś 20 osób u których mocno wyewoluowała inteligencja zespołowa. Dlatego tak sprawnie i sprytnie sobie odpowiadają, po prostu rozumieją się bez słów.

Zresztą chyba nikt nie wątpi, że kilkadziesiąt osób nie znalazło by czasu w nocy z poniedziałku na wtorek, aby siedzieć na kafeterii?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Sławek daje popis swego literackiego geniuszu na wykopie :>

 

@adddrian8866: Marek k alias guru kończył właśnie nocne nagrywanie audycji dla swojej sekty Braci Samców. Puścił już posklejany na odwał audiolog by się redenerował. Wygodnie rozparł się na krześle obserwującą pasek postępu. Wciągnął nosem powietrze przesycone aromatem zasychającego ejakulatu, stolca, potu, butelek z moczem, taniego piwa i golonki pieczonej krakus
-Czas ukoić skołatane nerwy-powiedział do siebie łapiąc za myszkę i wybierając z zakładki kolejny epizod japońskiego serialu animowanego o wdzięcznym tytule "Bible Black". Pociągnął łyk wygazowanego piwa marki VIP zagryzł garścią psychotropów i zabrał się za rozpinanie spodni. Gdy już chciał ściągnąć swoje zmurszałe cootonworldy nie dokończył coś zrzuciło go z krzesła-Co jest kurw…- nieznana siła trzepnęła nim o podłogę. Oszołomiony jakby się piwa napił leżał na brzuchu pojękując. Wtem poczuł że coś ściska jego poślady z siłą imadła, wył jak zarzynana świnia po chwili do ściskania pośladów dołączyło uczucie wciskania w pierścień odbytu rozżarzonego pręta.-Sławek ty chuju-wykrzyczał gdy ból ustąpił a z jego dupska popłynął wartko strumień fekaliów. W tym czasie w jednej z piwnic krakowskich kamienic szpakowaty mężczyzna w sile wieku otoczony kręgiem świec wpatrywał się w kryształową kulę obserwując wygibasy guru i co jakiś czas inkantując kolejne zaklęcia ze starego tomu oprawionego w ludzką skórę gdzie złotymi zgłoskami wygrawerowano tytuł "Kuklonomicon potęga bólu kulki".

  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:Dleżę i kwiczę

Ja mam 33,5 i teraz mam 20 facetausmiech.gif ( którego absolutnie nie sponsoruje) i całe grono małolatów którzy chca się ze mna umawiać.Co na to powiesz Mareczku? 

 

"Na starej piczy młody chuj się ćwiczy" Mawiała moja babcia.

 

Panie Marku,facet też ma termin przydatności "do spożycia",po 35 roku życia sperma jest o wiele,wiele gorsza niż u młodego chłopaka.

 

A to ciekawostka.

 

Rzeczywiście "poziom" półgłówków, najgorsze, że to nie 12 letni chłopcy, a "dojrzali mężczyźni" nazywający siebie samcami. I z kim się tutaj rozmnażać pytamoczko.gif ???

 

 

Jak czytam te komcie to sądzę że lepiej jak większość się nie rozmnoży.

 

 

 

karnisterek 2018.01.05 [12:35]
Jestem sławny dzięki "guru"...
łał!!
 
Sam nie umiałeś to ci Stulejman pomógł
 
Więcej mi się  nie chce komentować, ból dupy przeplatany sławkiem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem chyba z 20 komentarzy, i szczerze mówiąc nóż się w kieszeni otwiera a oczy szeroko się otwierają z niedowierzania ile w ludziach jest jadu i nienawiści ???. Ciekaw jestem ilu z tych znających życie i pobożnych "internautów" było by w stanie to wszystkie swoje przemyślenia powiedzieć prosto w oczy pomijając internet. @Stulejman Wspaniały naprawdę zazdroszczę ci stalowych nerwów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.