Skocz do zawartości

Mówią o nas na kafeterii :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2018 o 12:59, Stulejman Wspaniały napisał:

1. Wuosy nagrał drugi film o mnie, ale się nie dziwię, inne miały po kilkadziesiąt wyświetleń a te o mnie dużo więcej, spoko, niech nagrywa.

 

 

 

Czy to ten Pan o nieuporządkowanych włosach, nieprzyjemnej wymowie i zakrywający swoją wulgarność stwierdzeniem, że nie udaje pseudo inteligenta? Miałem wątpliwą przyjemność natrafić na jego film i musiałem dodać w kulturalny sposób swoje 3 grosze na temat jego prymitywnego zachowania. Niestety pokonał mnie doświadczeniem :) Ale słusznie! Ten Pan tylko podchwycił temat do nabijania wyświetleń. Wyzywa ludzi, a potem narzeka, że mu odpłacają. Normalnie jak w podstawówce bicie w szczepionke i inne kuksańce ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Gdzie są te setki multikont, torenty, tysiące fałszywych kont etc. etc. Czy nie o to chodziło w tej sądowej szopce? 

Z tego wszystkiego mamy jedynie informację, że Kanister może logował się w Częstochowie! To naprawdę straszne, że jadąc latem spod Warszawy nie można już się zatrzymać na dwa dni w hotelu, by zwiedzić Jasną Górę 

Skoro kilkuletnie, regularne logowanie się z sieci Częstochowskiej politechniki okazało się dwoma dniami pobytu w Jasnej Górze (gdzie mieszkał? prędzej w akademiku a nie w hotelu, chyba że hotele nazywają swoje sieci internetowe tak jak tamtejsza politechnika) to pewnie niedługo napisze że "może zdarzyło mu się raz czy dwa założyć nowe konta, ale to nic nie oznacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bracia Samcy apeluję o zgłaszanie kanału wuosy na YT a także jego filmów.  Osobnik ten obraża Marka i jego fanów członków tego forum.  Z tymi rozczochranymi włosami wygląda jak typowa Halina mówiąca przez nos ? Swoje suby i wyświetlenia kanału zdobywa na wpisywaniu w tytule czegoś o radiu samiec lub bracia samcy.  Mi groził pobiciem w komentarzach ? Czy ma on coś wspólnego z niejakim S.? Ktoś wie?  Takie coś jest niedopuszczalne!  Bardzo proszę o reagowanie w tej sprawie na kanale YT użytkownik o nazwie Wuosy taki osobnik mówiący przez nos czasem bardzo cicho bo na 100% mieszka jeszcze z matką i pewnie wieczorami nie chce żeby go słyszała ☺️ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest z nikim raczej w zmowie. Ot, chce sobie nabić oglądalność Markiem i wciąganięciem w dramę. Nie dajcie się wciągać, nie klikajcie, nie oglądajcie, nie komentujcie, nie nabijajcie popularności.

Jedyne co można zrobić to zgłaszać ten kanał i tyle.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się  że trzeba reagować ☺️ Halina gadająca przez nos ? nabija sobie oglądalność dzięki radiu samiec i forum. Tak jak Marek mówił liczba wyświetleń wtedy wzrasta.  A z tą  Mensą to pewnie go tam trzymają bo z tego co słyszałem to trzeba płacić członkostwo.  Czyli jest członkiem ☺️ i to by się zgadzało! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psom i sukom szczekać zawsze wolno ;)  o co to całe poruszenie ??? - na kafeterii są same wąskie specjalistki, każda mądra, piękna i wybitne że miary takiej jeszcze nie poznano ...oraz nieomylna, to baby, w większości samotne i z życiem, które im się nie ułożyło po ich myśli wiec sobie wszystko tłumacza po swojemu i robią z tego filozofię życia.

Forum "braciasamcy.pl" jest troszkę kontrowersyjne, porusza wiele niewygodnych tematów i rośnie jego popularność wiec w najbliższym czasie spodziewał bym się większej nagonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Cytat

młodym facetom "starsi bracia" tłuką do głowy, że ślub to umowa niekorzystna dla mężczyzny, nawet w stałym związku warto pokusić się o test na ojcowstwo, padają pytania wobec mających już dziecko- "jesteś pewien, że twoje"? Według forum każda kobieta jest taka sama, lecimy na bogatych, drogie samochody, bad boyów, jesteśmy uzależnione od emocji, bez zainteresowań, logiki. Nie mamy pasji, nie czytamy (ewentualnie romansidła), żyjemy plotkami, urodą, mediami społecznościowymi.

Absolutna nieprawda. Przecież wciąż piszemy o mitycznych Himalajkach które, gdzieś podobno ktoś widział.


 

Cytat


Prawda, te wypowiedzi są bardzo obszerne, często nienaganne stylistycznie. Nie jest to styl komunikacji przeciętnego Sebka.

 

Oj, to musi je boleć. Nie dość, że ogarniają prawdę, przekazują ją dalej, to jeszcze mają czelność pisać poprawnie. To stanowi duże zagrożenie dla interesów.

 

Cytat

Weszłam na to forum i przeczytałam, że te zwierzęta starają się o wydanie jakiejś gazety...

 

Ciekawe o jakie zwierzaki mogło chodzić?

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.