Skocz do zawartości

Ewenement fiński


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się dzisiaj podaczas krótkiej rozmowy z pewnym profesorem, który swojego czasu przebywał w Finlandii, gdzie studiował i poznawał kulturę języka fińskiego, iż kobiety w Finlandii bardzo chętnie inicjują wszelakie znajomości z płcią brzydką. Jest to postrzegane całkiem normalnie w tym kraju, że kobieta podejmuje inicjatywę wobec mężczyżn i nikt nie robi tutaj afery, że fińskie kobiety mają takie podejście, co stoi, jak wiadomo, w ostrej opozycji do pogladów i światopogladu naszych pań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem 3 lata w Finlandii. To o czym piszesz jest efektem fińskiej spierdoliny feministycznej, która zdominowała już ten kraj do cna.

Kobiety więc tak inicjują znajomości bo FINOWIE SIĘ BOJĄ. Serio. Finowie jak idą do knajpy to nie podrywają kobiet. Czekają na ich inicjatywę aby nie zostać posądzonym o molestowanie. Już z 10 lat temu w Finlandii "wykryli" problem niechęci wiązania się Finów ze swoimi krajankami. Finowie latali po świecie i przywozili ze sobą żony z innych krajów. Spore powodzenie mają, a w zasadzie maiły Polki, wted yjeszcze nei przeżarte feministycznymi bzdurami tak bardzo. Rosjanki, Estonki, i kobiety z krajów afrykańskich oraz azjatyckich.


 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, kto był prekursorem wykrycia efektu księżniczkowania w Polsce. Jak widzę, to nasza platforma stanowi pewnego rodzaju antidotum na ten diabelski plan kobiet, który już pochłonął i zrujnował życie wielu osobnikom męskim. Zauważam jednak pewne przeobrażenia nie tylko w moim zachowaniu i podejściu do kobiet, ale także u innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mutu O kurde dzięki nie wiedziałem że tam jest tak źle . Powiedzmy sobie szczerze skoro to już jest i funkcjonuje to za jakiś czas będzie też u nas (może nie to samo ale w jakiejś podobnej formie ). Wydaje mi się że ideologia lewicowe + feminizm doprowadzi do bardzo złych rzeczy  w niedalekiej przyszłości 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczkowanie to złe słowo, bo kojarzy się z fochami i manipulacjami emocjonalnymi, a to było zawsze w mniejszym lub większym stopniu, w zależności na ile faceci byli pizdami.

Feminizm to coś bardziej złowieszczego. To polityczny ruch utworzony przez CIA (na ten temat można poczytać, wiedza jest w necie) w latach bodaj 60. Na liderki wybierają celowo żeńskie szowinistki ziejące nienawiścią do mężczyzn - lesby, skrzywdzone mocno przez ojca, czy o wyimaginowanym poczuciu pokrzywdzenia. Na liderki mniejszego kalibru wybierają podobne sobie ale pazerne na pieniądze. Pod nimi są aktywistki - przeważnie idiotki, które w to wszystko wierzą.
Po co jest feminizm?
Jest jednym z wielu oddziałów walczących z konserwatywnymi wartościami po to aby dokonać rozbicia cywilizacyjnego.  Najpierw więc uderzają w podstawowa komórkę konserwatywnego społeczeństwa - rodzinę. Stąd te ich akcje aborcyjne, czarne marsze itd.

Ruch feministyczny jednak jest skazany na eliminację przez tych którzy ich wykreowali. A przecież wykreowali je liderzy kierujący tym wszystkim, czyli najbogatsi zarządcy syjonistycznych rodów na ziemi (Rotszyld, Warburg itd) - mężczyźni.
Nie po to mężczyźni syjoniści (często talmudyści dla których kobieta jest brudna) wykreowali ruchy feministyczne, ażeby te zdominowały politykę i świat. Oni wiedzą, że rewolucja zjada własne dzieci. Obecna nadreprezentacja kobiet w różnych gremiach rządzących jest przecież chłodną kalkulacją wynikającą z wiedzy o tym jak działa kobieta - emocje. Emocjonalne istoty można łatwo programować i manipulować nimi. Kiedy przestaną być przydatne, wrócą tam gdzie ich miejsce - kuchnia. Kuriozalnie u żydów którzy zawsze stoją na czele wszystkich ruchów rewolucyjnych, wszystko to co narzucają gojom np wyzwolenie kobiet, nie ma miejsca. Sponsorzy różnych Feminotek jednocześnie w swoich domach trzymają kobiety za uzdę. Chodzą tradycyjnie w czarnych strojach, z ogolonymi głowami w perukach itd itp.
Oni wiedzą co jest dobre a co złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutu.

Chyba za duzo teoretyzujesz. To bylo duzo prostsze.

Baby trzeba trzymac krotko, tyle wiemy.

Tak bylo dopoki mezczyzni nie poszli na wojne.

Wtedy gdy mezczyzni walczyli i gineli one nie mialy nadzoru i sie urwaly ze sznurka.

A ze maja instynkt stadny podczas gdy mezczyzni to samotne wilki - opanowaly sejmy i wprowadzily ustawy.

Glosowaly po prostu na picusiow a ci wiedzieli ze z ich glosami wygraja wybory.

Kolo sie zamknelo.

 

Co do Skandynawii i Szwecji w szczegolnosci.

Widac jakie sa skutki wladzy bab.

Zero panowania nad sytuacją.

Facetow nie ma bo boja sie oddychac wiec nie ma kto przyhaltowac muzulmanow wiec ci z kolei przyhaltuja szwedzkie baby.

Juz dzis rżną je bezkarnie ile chca.

Kolo sie znowu zamknie.

 

Mnie bardziej martwi ze ci goscie majac paszporty Unii beda sie wloczyc wszedzie wiec do Polski tez trafia, to tylko kwestia czasu.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawym" albo i ciekawym na poważnie od strony analizy zachowań kobiet otumanianych feminizmem jest zachowanie które pierwszy raz w życiu zobaczyłem i się zdziwiłem - kobiety sikające na chodnikach.
Wygląda to tak, że idzie laska, kobieta zdejmuje spodnie i sika na chodnik bez krempacji. Myślałem, że tak się zdarzyło raz, drugi i akurat tak trafiłem. Ale dowiedziałem się od ludzi, że tam to zjawisko jest dość częste.
Poszukałem w necie, i znalazłem więcej opisów tego wrzuconych w neta przez różne osoby.

Myślę, że to takie swoiste demonstrowanie "siły" - patrzcie, leję tutaj, zachowuję się jak mi się podoba. Prowokacja.

@JoeBlue to nie teoretyzowanie tylko fakty. Zainteresuj się tematem a sam dojdziesz do tego skąd to się wzięło. Faceci byli na wojnie prawie 70 lat temu. Po wojnie trzeba odbudować kraj itd, więc wtedy tez dominują mężczyźni. A zaraz feminizmu rozwinęła się całkiem niedawno. Obsadzanie stanowisk babami też, więc Twoja hipoteza jest błędna.

Edytowane przez mutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to sie zaczelo.

Mezczyzni nie dominuja.

Mezczyzni sa siłą roboczą.

Robia rozne rzeczy bo w ten sposob dostaną dupy.

Tyle ze feminizm to skrzywił.

Robią ale dupy nie dostają.

Skutek - wycofuja sie do jaskin.

Skutek - nie ma komu dawac babom kasy.

Skutek - setki oskarzen o gwalty co sie zdarzyly 40 lat temu.

Skutek - faceci znowu sa dymani na kase.

Nie dalo sie praniem mozgu i zapachem cipki - da sie prawnie.

Zachod i USA juz domyslnie zaklada wine mezczyzny ktory nawet nie ma prawa domagac sie zeby przedstawiono mu zarzuty ani zeby oskarzajaca spojrzala mu w oczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz poczytaj. To nie moje wymysły a wywiad z kims kto współtworzył feminizm, gender itd. To jedna z wielu stron lokalizująca sprawców i przyczyny. Wystarczy się zainteresować wiedzą.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4817-kto-stworzyl-gender-i-feminizm-na-czyich-uslugach-sa-nowoczesne-organizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.