Skocz do zawartości

Obcojęzyczne zagrywki


blck.shp

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się z Wami podzielić pewną, całkiem zabawą dla mnie historią, która natchnęła mnie do wprowadzenia w życie sposobu, na spławianie obcych osób.

 

Stałem kiedyś w Krakowie pod budką z kebabem, czekając na moją ukochaną tortillę, aż tu nagle zza horyzontu pojawia się pewna Pani, na oko 40 lat, ale ubrana, jak nastolatka (pewnie kolejna, niezależna kobieta). Podchodzi do faceta, który stał obok mnie i pyta go, jak dojść do jakiejś restauracji na jakiejś tam ulicy. Ja ogólnie jestem z Wrocławia, więc Kraków znam słabo, a po ulicach tym bardziej. Gościu odpowiada, że nie wie, a już widzę ten wzrok tej baby, który kieruje na mnie, by zaraz do mnie uderzyć i pytać o drogę.

 

Pani zaczęła mówić pierwsze zdanie, ja w trakcie, jak ona mówiła, zacząłem robić takie długie yyyyyy, że niby myślę, gdzie jest ta ulica. Jednak kobieta przerwała zdanie w połowie i machając na mnie ręką powiedziała 'A, pan nie z Polski' i poszła pytać kolejnych ludzi o drogę. Ja się nawet nie odezwalem, tylko uśmiechnąłem i tyle.

 

W tamtej chwili wpadłem na pomysł, by odpowiadać ludziom, którzy mnie zaczepiają, w obcym języku. Znam przywitanie z angielskiego, niemieckiego i japońskiego, douczułem się do tego rosyjskiego i za każdym razem, jak ktoś do mnie podchodzi, to rzucam mu w twarz takim japońskim albo rosyjskim przywitaniem i człowiek już nie wie, co ma robić, a ja się uśmiecham i idę dalej.

 

Czasem nieźle się można uśmiać z takich rzeczy. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podryw na obcokrajowca jest o wiele bardziej skuteczny niż na Polaka. Mówisz po angielsku (z przyzwoitym akcentem), że jesteś z Holandii, Finlandii, Danii etc. i od razu jest z górki. Mało prawdopodobne, że dziewczyna będzie znała któryś z tych języków, więc jak ktoś chce pump and dump, to taki sposób przejdzie. Hipergamy biatch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

E tam, jak to co jak trafi na obcokrajowca ktrorego jezykiem mowi? Udac mozna ze jest niedobrze albo ze o czyms sie zapomnialo i... uciec haah 

ogolnie sam kiedys tak robilem a moja juz dzisiaj zona jak sie poznbalizmy udawala ze jest na przepustce i siedzi w woju. Wszystko byloby spoko tylko ze jak juz troche popilismy to zaczela mowic o tym jak ciezko jest zdobyc w etat nauczycielki rosyjskiego... wypominam jej do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.