Skocz do zawartości

Bystrzak wyrzuca Agatkę, ta uderza go w twarz. Dymy.


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości wszedłem na chwilę na całoroczny stream gurala i akurat rozmawiał na omegle z tą agatą i jej koleżanką, to było chyba dzień wcześniej niż pojawiła się u bystrzaka.

Podczas tej rozmowy mocno wjeżdżała na sylwka i zdziwiłem się, że później pojawiła się w strzegomianach.

 

Tutaj jakiś szot:

 

 

No i ten tekst, że zawsze jak się pojawia to jest 2-3k więcej ludzi, niezła fantazja i samopoczucie. :lol:

Przy okazji [nie żeby specjalnie, zwyczajnie przez nieuwagę] pozuje na osobę dobroduszną i altruistyczną.

 

Podczas awantury z bystrym którą widziałem na jakimś szocie zastosowała dosyć schematyczny zestaw manipulacji i wjeżdżania na samoocenę, co dało jedynie taki skutek, że sylwek na bombach ją wywalił. :P 

Od końca listopada nie oglądałem ich streamów, ale nie wiem czy nie wrócę za jakiś czas, bo alternatywy dla tej prostej rozrywki nie ma na ten moment.

 

Chyba, że to wszystko ustawka, ciężko stwierdzić.

 

@Tamerlan W dobry dzień pamiętam, że zdarzało im się wyciągnąć 4-5 tysięcy zł na czysto w ciągu streama. :) 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? czy ktoś poza mną kibicował temu żałosnemu Tajfunowi by ją przelizal? xD. Śmiałem się cały czas z tego białego rycerza co nieudolnie próbował ją pocałować. Ale co wymacał to jego. Niech się nie zdziwi jak go oskarży w #metoo że jej cycki macał i ciało.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to, że ktoś wymyślił internet i te wspaniałe technologie między innymi dla takich ludzi. :/ 

Ludzie jeszcze za to płacą ! W głowię nie mieści.

Ale cóż zrobić.

,,Kiedyś chciałem zmienić świat. Potem zmądrzałem i zrozumiałem, że jedyne co mogę zmienić to samego siebie''

- Rumi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

 

 

Chyba, że to wszystko ustawka, ciężko stwierdzić.

 

@Tamerlan W dobry dzień pamiętam, że zdarzało im się wyciągnąć 4-5 tysięcy zł na czysto w ciągu streama. :) 

 

To ci cali streamersi zarabiaja po kilkadziesiat tysiecy miesiecznie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak atancjuszka dająca dupy  jak bystrzak ja nazwał. 

@Stulejman Wspaniały, dlaczego sądzisz, że nie powinien tak kląć, i że ro prostactwo? Jeśli ona go upokorzyla, miał prawo nazwać rzeczy po imieniu. Czy zachowanie zimnej krwi w tej sytuacji nie byłoby pewnego rodzaju poprawnośca, bo kobieta, to nie wolno przeklinać, nie wolno jej wyzywać itp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, typiarz napisał:

Jeśli ona go upokorzyla, miał prawo nazwać rzeczy po imieniu. Czy zachowanie zimnej krwi w tej sytuacji nie byłoby pewnego rodzaju poprawnośca, bo kobieta, to nie wolno przeklinać, nie wolno jej wyzywać itp? 

Chodzi tu o to, żeby nie dawać satysfakcji drugiej osobie, że się zostało wyprowadzonym z równowagi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maynard napisał:

Laska może mieć milion minusów ale żeby pakera zgrywać do 50 kg kobiety i ją tak zwyzywać?

Agresja słowna i fizyczna to zawsze objaw słabości charakteru. Takiej osobie należy się współczucie, a nie wet za wet. Dlatego Jezus nikogo nie winił, tylko powiedział : Panie, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią.

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

A jakie ona ma prawo, żeby go uderzyć?

Nie wiem czy to można nazwać uderzeniem. :D

Ale bardzo dobrze zrobiła, poniżył ją jak szmatę ostatnią na oczach "widzów" to ona zareagowała słusznie, dostał po papie.

Przemoc psychiczna i wyzwiska bolą bardziej niż fizyczny plaskacz na komara.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A jakie ona ma prawo, żeby go uderzyć?

Serio?

 

1 godzinę temu, Maynard napisał:

Ale bardzo dobrze zrobiła, poniżył ją jak szmatę ostatnią na oczach "widzów" to ona zareagowała słusznie, dostał po papie.

Przemoc psychiczna i wyzwiska bolą bardziej niż fizyczny plaskacz na komara.

 

 

Trudno się nie zgodzić.

Edytowane przez Heniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maynard, nie. Nic nie usprawiedliwia przemocy fizycznej, to raz. Dwa. Jeśli odważysz się zastosować przemoc wobec kogoś, musisz się liczyć z tym, że ktoś może oddać. 

Whoopi Goldberg dobrze gada:

 

Te głupie baby,  co twierdzą, że mężczyzna nigdy nie powinien uderzyć kobiety, są po prostu śmieszne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Moim zdaniem przemoc fizyczna to przemoc fizyczna i zawsze będą takie śmieszki z pobitych czy uderzonych przez kobietę mężczyzn. Trochę sranie do własnego gniazda.

Dokładnie. Dziwi mnie, że ludzie tłumaczą zachowanie tek kobiety, która uderzyła Bystrzaka. Jak ona mu robiła szajs na streamie to wszystko dobrze no bo przecież "to jest kobieta". Jak go uderzyła to też nic złego bo "to jest kobieta". Nie wiem czy @Maynard i @Heniek wiecie, ale ta blondynka wspierała akcję #MeToo na swoim Instagramie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.