Skocz do zawartości

Bystrzak wyrzuca Agatkę, ta uderza go w twarz. Dymy.


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nic nie usprawiedliwia przemocy fizycznej

 

Tak samo jak psychicznej.

Ten koleś jest zwykłym prostakiem. Dziewczyna dała mu po gębie za wyzwiska i poniżanie jej, co wiele osób ignoruje.

Czy naprawdę na tym przykładzie rozpatruje się problem mężczyzny uderzonego przez kobietę? Ci ludzie funkcjonują na poziomie zwierząt. Ja osobiście nie chcę by taka patologia była stawiana na równi z faktycznym problemem jakim jest przemoc kobiet wobec mężczyzn. Normalnych mężczyzn.

 

Cytat

Nie wiem czy @Maynard i @Heniek wiecie, ale ta blondynka wspierała akcję #MeToo na swoim Instagramie :) 

To nic nie zmienia. A ta blondynka, to zwyczajnie bezmyślne stworzenie. Pewnie wszystko by poparła, gdyby było modne.

Edytowane przez Heniek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy i co z tego , że popiera #MeToo?. Ja tej blondyny nie znam po prostu komentuje zaistniałą sytuację bez dorabiania polityki. (widziałem cały 15 minutowy shot ze scenki na yt i mam pełen ogląd) 

 

Zawsze stanę za słabszym, szmaconym któremu zabiera się godność - nie ważne czy sympatyk KOD, #MeToo czy homoseksualista.

Zawsze u kogoś "coś" się znajdzie co nie będzie mi pasować - popiera PO, kibicuje Legii Warszawa, jest fanem Wellman , popiera kościół i mam stawać z automatu po drugiej stronie barykady przecząc swoim zasadom, wyniesionym z domu - "żeby piętnować takie karygodne zachowania, stawać w obronie słabszych, szmaconych (nawet jak są upierdliwi w jakimś dniu na streamie.?)"

 

@typiarz jeżeli ktoś (załóżmy taki Bystrzak) by mnie wyzywał od kur..., kazał wyp... itd bez większego powodu: bo miałem inne zdanie, czy zwróciłem uwagę w jakimś temacie....to osoba ta musiałaby się liczyć z faktem, że może dostać ode mnie w twarz....albo przynajmniej podobnie bym go zwyzywał. To jest chyba normalne.

Czy wy byście siedzieli z podkulonym ogonkiem jak ktoś wam "zabiera godność" i szmaci wyzwiskami?

 

Machnęła się na jego rączką, nawet nie poczuł i nie będzie pamiętał na drugi dzień - i co się takiego stało?

 

Zachowanie jej było konsekwencją tego, że:

- zwyzywał ją od "kurew..., dziwek..."szmat zajebanych", kazał wypierdalać" ....mówił 'Zabije sukę", "wyrzucę przez okno", rzucił w nią  petem?, opluł - a wy typka bronicie. Ok wasza sprawa.

 

Czyli jego co usprawiedliwia, żeby tak się zachowywać? 

 

Ją nie usprawiedliwia nic, że go strzeliła z otwartej?

 

Serio Panowie???

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez ten uśmiech chciała pokazać, że te wyzwiska nie zrobiły na niej wrażenia. Taka forma obrony. Ale zrobiły, bo to po prostu widać. Jak się już bawimy w interpretację i psychologię.

Zresztą jakie to ma znaczenie, czy ona się uśmiecha, czy nie w kontekście poniżania i wyzwisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

#MeToo to lewacka akcja wymierzona w mężczyzn czyli w Nas.

@MoszeKortuxy tak, ale to właśnie przez takich satyrów jak Weinstein lewacy mają pożywkę na mężczyznach. I przez takich Bystrzaków - potem się mówi jacy faceci agresywni, jak poniżają kobiety. Tacy Majewscy od Deynn jak to poniżają konkubenci małe siostrzyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrobiła dupę u kogoś, jeszcze zareklamowała się jak dohtor marketingu mówiąc, że jak ona jest na strimie to o 2-3k widzów więcej (czy coś podobnego), następnie zjawiła się na strimie u Bystrzaka, gdzie ewidentnie chciała go wkurzyć. Owszem, Bystrzak zrobił błąd dając się sprowokować, powinien ją po prostu wziąć za ramię i wyprowadzić i więcej nie zapraszać, gdyby tak zrobił nie było by całej dramy, bo zawsze ale to zawsze przez 90% facetów kobiety będą traktowane jak święte krowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to atencjuszka, zapewne nie jednemu youtuberowi wskoczyłaby do łóżka żeby być na streamie. (zresztą sama przyznała, że "Bystrzakowi - jemu dała pierwszemu" :) Tutaj nie ma żadnej wątpliwości.  

Chłopak jednak powinien się szanować i jej do domu nie zapraszać. Przecież szybko by znalazł jakieś lalunie dla siebie i Tajfunów które dla fame'u by poszły na streama się obmacać przez tych pijusów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.