Skocz do zawartości

Po przygodnym seksie coś mi wyskoczyło.


Braciak

Rekomendowane odpowiedzi

@Braciak Jeśli golisz sobie penisa (a tak wygląda) to możliwe, że podrażniłeś cebulki włosów i masz tam stan zapalny. Tak to wygląda jeśli jest w jednym miejscu. Mi też się to zdażyło po ostrym seksie gdzie tarcie duże. Zazwyczaj przechodziło po kilku dniach. Tyle, że miałem stałą partnerkę. Dla świętego spokoju poszedłbym do dermatologa jeśli nie sklęśnie. Jak masz kaskę to zapłacisz pewnie około 100-150zł za wizytę prywatnie. Na NFZ? Pewnie termin na 2020r. :D Żartuję. Najpierw będziesz musiał do rodzinnego po skierowanie. Wtedy zobaczysz jakie terminy. Cóż - następnym razem będziesz wiedział, żeby w gumie wojować.

 

Co do lęku - stary, on tyle fiutów widział, że wyjątkiem nie jesteś. Pozdro!

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź jak najszybciej do lekarza, najlepiej prywatnie (będzie najszybciej ) zapłacisz te 100 zł i będziesz miał z głowy.

 

Jakby to ująć, instrument ten jest dość istotny dla mężczyzn, raczej nie ryzykował bym komplikacji na twoim miejscu i nie zwlekał.

 

  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od czasu od pojawienia się tych zmian i od tego jak długo to masz,na kłykciny jest to zbyt duże,przy założeniu,że to zdjęcie sprzed kilku-kilkunastu zdjęć.Jeżeli po kilku dniach zacznie się w tych pęcherzach zbierać ropna wydzielina i zaczną pękać to najpewniej wirus opryszczki płciowej HSV 2.W przypadku opryszczki zmiany mogą podobnie wyglądać.Może to być też spowodowane,jakimś urazem mechanicznym.Wirus HPV- kłykciny,z tego co wiem to powoli się rozraastają .IDŹ DO LEKARZA...W takim przypadku jak Twój wykonałbym szereg badań,bo to co masz widoczne może być jedynie szczytem góry lodowej.Koniecznie zrób badania na poważne choroby,takie jak kiła,HIV itd.
Odpowiedzialność to zdolność do ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny. Najpewniej wyniki badań będą negatywne,ale aby honorowo uprawiać seks,bez zabezpieczeń w przyszłości z jakąś kobietą jest bycie zdrowym.
Sam przed wejściem w długoterminowy związek,będę chciał,aby moja przyszła pani się przebadała,wenery to TABU,ale warto to TABU poruszać,będąc odpowiedzialnym mężczyzną.Okres bezobjawowy HIV i żółtaczki jest długi,więc osoba z którą współżyjemy "bez kapturka" może być nieświadoma swojej choroby
W przyszłości napiszę ciekawy temat lub artykuł na podobny temat...ale póki co trwa korekta w Wordzie :)
Pozdrawiam i życzę zdrowia,oby okazało się,że masz jedynie podrażnienie,zalecam na przyszlośc większą ostrożność :) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy dermatolodzy to kompletne tumany - u mnie dwa razy się pomylili i to konkretnie. Raz jedna lekarka nie rozpoznała rumienia po kleszczu na łydce (!), i kazała wcierać zwykłą maść, drugi raz były inne problemy i lekarz nie rozpoznał.

 

Dlatego tak ważne jest, żebyś nie szedł do zwykłego dermatologa tylko do poradni wenerologicznej, bo tam jest większa szansa że Cię lepiej zdiagnozują - ja w Wawie chodziłem ze zwykłymi problemami na Koszykową, za darmo, rejestracja bez nazwiska, szybkie przyjęcia bez kolejek. 

 

A jaka to przygoda była przygodna? :>

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te dziewczyny dzisiaj z rąk do rąk skaczą, z łóżka do łóżka i różne niespodzianki w sobie potem przenoszą, nawet nieświadomie. Wsadzić w taką bez gumy, to jak w paszczę lwa wsadzić. Nie wiadomo gdzie większe ryzyko. Koniecznie przełam barierę wstydu i idź do lekarza, bo twój fiutek nie wygląda najkorzystniej. Życzę Wam powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zostanę tu na dłużej. Fajna pomocna atmosfera. 

 

Dostałem tego jakiś czas po seksie z milfem 36lat. Piękna i zadbana. Bez gumki. Był też anal.

 

 

https://m.fotosik.pl/zdjecie/544fb30c325a455f

 

Na grzybku też pojawiła się krostka i po bokach grzybka. W tych dolkach takie malutkie. Dopiero się ujawnia pewnie.

 

Mam nauczkę ????

Edytowane przez Braciak
zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braciak napisał:

Dostałem tego jakiś czas po seksie z milfem 36lat. Piękna i zadbana. Bez gumki. Był też anal.

 

Miałeś po tej akcji sex z innymi paniami bez gumy lub lody?

Jeżeli tak to po diagnozie lekarskiej spróbuj je jakoś powiadomić aby się przebadały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@login a nie wiesz jak z ginekologiem? Można się śmiać, ale ja kiedyś z przeziębionym pęcherzem poszedłem (bo właśnie limit był wyczerpany). Więc nie ma się co bać. @Braciak wyobraź sobie jak się czułem w kolejce. 

 

Zresztą kiedyś widziałem wywiad z jednym dermatologiem, i mówił, że najbardziej go w pracy przeszkadza że ludzie kłamią - każdy zaraził się kiła albo innym syfem na basenie. Że wolałby żeby już nic nie mówili, a przecież on też im pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.