Skocz do zawartości

Urodziny - co robić?


Rekomendowane odpowiedzi

Kubek, jakaś świeczka ozdoba i gitara ... :) bo za dużo tych okazji: urodziny, imieniny, rocznica ślubu, dzień kobiet, walntajndej, gwiazdka, mikołajki, rocznica poznania, rocznica pierwszego razu ... a są to tylko opcje pomiędzy związkowym dwojgiem. Bez dzieci, teściowych, bratowych i takich tam.

 

Oj tu trzeba mieć portfel z twardego metalu.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt No może cały mój plan kosztować trochę kasy + czas + ogarnięcie+ planowanie i inne dodatki które mogą się pojawić 

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

chodzi mi o to jak zrobić na niej piorunujące wrażenie

Żeby tego dokonać Musisz się postarać w hu no i wiadomo nie ma że się nie chce (zrób coś albo nie rób ) . Pomyśl trochę poświęcenia i do majtek się dostaniesz a po tym robisz co chcesz wątpię że odmówiła czego kolwiek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gr4nt napisał:

Dzięki za wpisy ale nie chodzi mi o to jak zrobić na niej piorunujące wrażenie. Wcześniej się starałem jak mogłem żeby była niespodzianka, super prezent itp. a i tak zadowolenie było średnie.

Może jakaś "apaszka", szalik z wyprzedaży"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gr4nt napisał:

Dziś jestem trochę mniej zakompleksionym i bardziej zszarzałym rycerzem i nie zamierzam odstawiać jakichś szopek w ten dzień. No ale tak całkiem olać chyba też nie wypada - nie wiem, dlatego pytam.

Zapytaj jej po prostu co chciałaby dostać na prezent.

Jesli będzie to coś niewymagającego jej udziału w zakupie (np konkretna nazwa perfum ze wskazaniem konkretnego miejsca nabycia) - kup Ty

A jesli będzie to coś co wymaga jej udziału (no jakiś ubiór) - to daj jej pieniadze niech sobie sama kupi.

9 godzin temu, Gr4nt napisał:

Macie jakieś rady, doświadczenia z obchodzeniem tego wyjątkowego dnia waszej partnerki?

Zaraz tam wyjątkowego - skoro obchodzony jest co rok ? I u baby wywołującego poczucie, iż jest starsza coraz :) ?

9 godzin temu, Gr4nt napisał:

Prezent niespodzianka?

Zazwyczaj prezenty niespodzianki wywołują mniej szczęścia niż prezenty uzgodnione.

Ja o wiele lepiej wiem czego potrzebuję i jesli SAM sobie coś kupuję to mam szansę na 100% gwarancji że to jest to czego chcę (a i to nie zawsze, bo może sie okazac, że ładnie wygląda ale słabo działa)

Dlatego trafić z prezentem niespodzianką jest trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.