Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pyrrus

Drama Patryk2703 vs TucznikTV

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dx51 napisał:

Analiza psychiatryczna Joanny Gruszeckiej cz.2

Nie jestem w stanie znieść tej podniszczonej Pani - jak to ładnie ujęła w około 5:30 - "w dobrych intencjach" rzuca subtelnymi przekleństwami a nienawiść wylewa się z niej aż uszami. Obrzydliwe, jak za pomocą wyrafinowanych słówek rysuje się na intelektualistkę, która ledwie nad sobą panuje. Coś tak mocno od niej odpycha, że tego się nie da oglądać - jak dla mnie.

Na marginesie - chyba wolałbym już puknąć wyborczynię KOD'u niż ją. :D:D

A jeżeli chodzi o samego Patryka, to wiadomo że popełniał i popełni sporo błędów, dał się prowokować, i teraz ma na karku całą ekipę różnej maści guru, żerującą na naiwności i braku wiedzy amatorów siłowni.
Wybaczam mu to, co zrobił złego i gdzie popełnił błędy - uratował wiele ludzkich żyć od kalectwa, wiele portfeli (legendarne 16kg mięśni na HMB w miesiąc :lol:), a pasożyty za ukrócenie ich hochsztaplerskich interesików mu tego przenigdy nie wybaczą.

Zrobił wiele dobrego, ale w pewnych sytuacjach "dał dupy" - osobiście nie biorę żadnej ze stron tylko z lekkim zażenowaniem obserwuję ten konflikt.
Znamienne, że strony "bociana" mało kto broni, ale znowu sami kołcze (naturalnie reklama supli w każdym filmiku :lol:) krzyczą bardzo głośno i podżegają żeby mu wylać na głowę wiaderko z gnojówką.

Aż zanuciłem pod nosem niegdysiejszy hicior: it's all about the money, it's all about the dum dum daradardum.. ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.01.2018 o 16:29, Messer napisał:

rzuca subtelnymi przekleństwami a nienawiść wylewa się z niej aż uszami. Obrzydliwe, jak za pomocą wyrafinowanych słówek rysuje się na intelektualistkę, która ledwie nad sobą panuje. Coś tak mocno od niej odpycha, że tego się nie da oglądać - jak dla mnie.

Nie tylko Ciebie odrzuca. Kobieta pieprzy takie głupoty, do tego po prostu "czuć" prostactwo, brak ogłady, sprawnego analitycznego myślenia.

Kreuje się na intelektualistkę, a pozwala sobie na komentarze typu "brudas". Nie kontroluje swoich ruchów.

Jeśli to nie ulegnie zmianie, może zrobić wywiad z każdą osobą ćwiczącą na siłowni, a dalej będzie siedzieć w 2 tyś. sub na YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3/4 treści tych kanałów to windowanie swojego EGO nad inne. Kłótnie, szarpaniny, dissy, wjazdy. Żaden z nich nie zada pytania : po co ja to w ogóle robię ? Co mi to daje ? Czy nie marnuje czasu, od własnej drogi, taplając się w tym bagnie ? Tego brakuje niestety ludziom : samoświadomości. Wrzucają innym, że robią xyz a sami robią dokładnie to samo. Zabawne to jest. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Metody napisał:

Żaden z nich nie zada pytania : po co ja to w ogóle robię ? Co mi to daje ? 

Myślę, że robią to dla szansy pokazania się, chwilowego ulżenia sobie poprzez wyrzucenie negatywnych emocji i perwersyjnej rozkoszy ego dojechania innej osoby.

W rezultacie daje to jakiś fejm, reszta przygłupich również z dumą zacznie przyklaskiwać. Oznacza to tworzenie małej społeczności, która koniec końców może przełożyć się na pieniądze.

Z Twojego punktu widzenia, i trochę mojego to jest dziecinada, dorosłe dzieci szarpią się między sobą na słówka.
Ale ta szarpanina przynosi też z ich punktu widzenia wiele korzyści.

Nie zapominajmy, że większość ludzi na tej planecie za pieniądze zrobi baaaardzo dużo, są wewnętrznie przeraźliwie cierpiący i to cierpienie przerzucają na świat zewnętrzny - niszcząc w ten sposób siebie, i wszystko dookoła.
Mając wiedzę na temat tych procesów to widać, że jest to śmieszne ale też i tragiczne.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Messer Ba, są ludzie którzy budują całe kariery, robią miliony dolarów... na czym ? Na krytykowaniu innych !! To jest aż zabawne, a zarazem daje do myślenia jak chore jest nasze społeczeństwo. Ktoś na kogoś jedzie i już widownia zbiera się z popcornem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Metody To ma fajne uzasadnienie w procesach umysłowych.
Gdy zbiera się podświadome poczucie winy, ono musi gdzieś wybić.
U jednego to będzie choroba, może wypadek, kolejny koniecznie musi znaleźć sobie wroga.

Kolekcjonowanie wrogów polega na tym, żeby kogoś zaczepić i nakręcić zamknięte koło obłędu, którego główną ofiarą jest prowokujący.
To tworzy kolejne porcje poczucia winy, ponieważ ego czuje się podświadomie winne tego, że robi komuś krzywdę, a żeby tego do siebie nie przyjąć, to przerzuca to coraz mocniej na świat zewnętrzny.
Sami widzowie bawią się w ten zwierzyniec, bo też podświadomie winni muszą kogoś dojechać - podniecając się przed komputerem czy może w komentarzach.

Jak to sobie uświadomiłem, to zrozumiałem co mówili mistycy sugerując, że życie to jest kosmiczny żart.
Jedna wielka kosmiczna patologia. :D
Uświadomienie sobie tego daje wielką ulgę - już nie trzeba ich krytykować, oceniać czy z nich kpić. Rozumiesz, że podświadomie przerażone zwierzę, atakuje żeby się tego pozbyć. To jak kąsająca mucha, którą koń próbuje z siebie zrzucić, samemu robią sobie krzywdę bijąc się własnym ogonem.
Dziwnie się żyje ze świadomością jak to działa. Wyzwala i sprawia ulgę, rodzi wobec innych współczucie, ale też zniesmacza i powoduje, że coraz przyjemniej spędzać czas samemu.
Jakby coś za coś.

3 godziny temu, adrian86 napisał:

Nie tylko Ciebie odrzuca. Kobieta pieprzy takie głupoty, do tego po prostu "czuć" prostactwo, brak ogłady, sprawnego analitycznego myślenia.

Jeśli to nie ulegnie zmianie, może zrobić wywiad z każdą osobą ćwiczącą na siłowni, a dalej będzie siedzieć w 2 tyś. sub na YT.

Nie zapominaj, że to jest kobieta - może mówić cokolwiek, a i tak znajdą się rycerze, którzy będą przytakiwać każdej głupocie, która się wysączy z jej jadowitych ust.
Dodatkowo ona ćwiczy na siłowni, to wystarczy że wystawi się w kuszącej pozie, i suby lecą w niebiosa. 
A na jej chamstwo można przecież przymknąć oko, kobietom takie rzeczy "wolno", bo ma coś innego między nogami.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi