Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wrzutę. Ja go tak dokładnie nie obserwowałem.  Pierwszy kontakt - neutralny z wydawałoby się prawicowo-słusznymi poglądami. Potem - tylko gorzej. Kontakty z Lepperem. Wysoki status majątkowy mimo, że się zarzekał, że więzienie wpędziło go w długi i "koledzy musieli mu pomagać". Sobie myślę... no nie wiem. Może fajny-genialny-wariat? Aż w końcu widzę akcje z KNP. W sumie już byłem przekonany, że coś z nim nie tak. Teraz ten artykuł.

 

Grubo :( Jak koleś byłby prawdziwy to mogłoby być ciekawie... a tak... szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wyjebane, dużo czytałem na temat polityki, mniej wiecej wiem kto i co, wszędzie szambo. Nie chce tego! Mój wpływ na sytuacje w kraju jest znikomy, żaden!

W końcu jak Polacy obudzą się zbuduję sobie szubienice i będę czekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wyjebane, dużo czytałem na temat polityki, mniej wiecej wiem kto i co, wszędzie szambo. Nie chce tego! Mój wpływ na sytuacje w kraju jest znikomy, żaden!

W końcu jak Polacy obudzą się zbuduję sobie szubienice i będę czekał?

 

Nie mysl ani nie pisz nam tu o szubienicach! Kazdy samoswiadomy mezczyzna ma zakaz popelniania samobojstwa - i tak w ten glupi sposob schodzi z tego swiata 3 x wiecej mezczyzn niz kobiet... Szczegolnie mezczyzna przebudzony ma obowiazek godnie zyc i budzic kolejnych a nie zmykac poprzez samoboja! To nie temat do zartow - samobojstwa mezczyzn to powazny problem ktory musimy rozwiazywac jak tylko mozemy!

 

Vincent: To jest temat o Zbigniewie Stonodze, a nie o harakiri!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.