Skocz do zawartości

Chamskie kobiety wygrywają


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam taką zależność. Mężczyźni podziwiają sk.urw.iel.stwo u kobiet, które je przejawiają względem innych kobiet. (!)

Nie jest to spowodowane niskim poziomem ogólnym tych mężczyzn, znam raczej tych lepiej sytuowanych społecznie. Jak jakaś kobieta przejawia zachowania dominujące i rywalizuje z inną kobietą, to mężczyzna prędzej czy później staje po stronie silniejszej. Może mężczyźni, jako naturalni team-playars, podświadomie kierują swoją uwagę i poważanie w stronę najsilniejszego osobnika? Taki atawizm? Może to konformizm? A może ona faktycznie wydaje im się lepsza? Tak to wygląda. Może chcą mieć silną samicę, która zaprowadzi porządek w domu wśród dzieci, a nie wrażliwą istotę, którą będą musieli się opiekować?

Panowie temu na poziomie świadomym bardzo zaprzeczają. Jesteście przemili, Panowie, i chciałabym wierzyć, że jest tak, jak mówicie. Jednak teoria-teorią a życie-życiem. Mimo zapewnień z Waszej strony mam gorzkie poczucie, ze prawda jest inna. W obecności silnej kobiety, która za wszelką cenę dąży do przywództwa i robi to "po trupach" innych kobiet, mężczyźni stają się jak zahipnotyzowani i niczym lunatycy za księżycem (albo ćmy za płomieniem) podążają jej śladem. A obserwowałam to na przykładach co najmniej 5 mężczyzn, z którymi przyszło mi współpracować. 

Chodzi o takie kobiece zachowania, jak: wyśmiewanie, lekceważenie, agresja słowna, odbijanie faceta dla samej przyjemności i dla sportu. Kobiety, które są świadome tego mechanizmu i nie mają skrupułów, zachowują się w ten sposób wobec innej kobiety właśnie w obecności mężczyzny. Pod jego nieobecność są zupełnie inne, całkiem miłe. Co o tym myślicie? 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ajajaj napisał:

Zauważyłam taką zależność.

Ja zauważyłem inną zależność, że część "wyjątkowych" samiec jest na tyle bezczelna, że zakłada konto jako "użytkownik" a jednocześnie na tyle głupia, że pisze z końcówkami -am. Dodatkowo nazwa tematu z małej litery i Marylin Monroe w avatarze. Ekstrakt wyjątkowej kobiecości ;) 

 

 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trolla

23 minutes ago, Ajajaj said:

Panowie temu na poziomie świadomym bardzo zaprzeczają. Jesteście przemili, Panowie, i chciałabym wierzyć, że jest tak, jak mówicie. Jednak teoria-teorią a życie-życiem. Mimo zapewnień z Waszej strony mam gorzkie poczucie, ze prawda jest inna.

 

23 minutes ago, Ajajaj said:

Co o tym myślicie? 

ta osobniczka już zna odpowiedź tak więc szuka tylko uwagi niestety i lub czuje się oszukana zawiedziona i chce udowodnić Światu jaki jest zły

takie moje zdanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Chamskie kobiety wygrywają

 Ja osobiscie również coś takiego zauważyłem i powiem że bardzo trafne spostrzeżenie 

ze kobiety które są bardziej dominujace mezczyzn pociagąją bardziej lub uzyje słowa " przyciągają "

oczywiscie wielcy samce burżuje oburzeni!! Nie ma to jak chwycic sie rodzaju znaczka kobieta/mezczyzna

przy glupiej rejestracji i odbiegac od sedna tematu wg. mnie to jest tchórzostwo i strasznie

niesmaczne zachowanie nawet w stosunku do obcej osoby nowej na forum, prosze was...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra walnęłą się, albo i nie. Ogarnie sobie to później i tyle.
Ciekawszy jest temat.

Dlaczego faceci (według Ciebie Ajajaja ) zwracają uwagę na agresywne laski? Odpowiedź jest prosta - bo dominacja nad innymi zwraca zawsze uwagę. Prosta zasada podniesienia wartości. Przy czym im ładniejsza kobieta, tym większe wzbudza zainteresowanie.


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1.

O cię ch*j...

Temat został przeniesiony.

Tak oto znalazłem się w rezerwacie.

Bez opancerzonego wozu, bez miotacza ognia.

Musze pamiętać: nie nawiązywać kontaktu wzrokowego, żadnych gwałtownych ruchów.

Jak zaczną mnie gonić to mam czekoladki którymi będę w nie rzucał.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ajajaj napisał:

Założyłam jako kobieta konto. 

No nie do końca, bo w płci zamiast kobieta wstawiłaś mężczyzna co nas informuje pod Twoim avatarem informacja" użytkownik"

 

A odnosząc się do tematu... zgadzam się z wypowiedzią @mutu w 100%. Tak jak też Marek fajnie pisał w Kobietopedii, że kobiety też od dawien dawna rywalizowały między sobą upiększając się bo wiadomo, że to na tę ładniejszą będą zwracać w pierwszej kolejności samcy i przede wszystkim odbiorcami mają być też samcy alfa, z którymi chciały mieć potomstwo. Teraz z wiekiem czasów wymagania są większe i prócz wyglądu liczy się teraz przebiegłość, dominacja słowna etc. A kobiety w tym są dobrymi manipulantkami i wiedzą jak zniszczyć swoje potencjalne rywalki. ;) 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobiła jedno rozróżnienie, bo pomiędzy dominacją a chamstwem jest cienka granica i faktycznie jak któraś jest umiejętnie dominująca po przez nie pozwalanie na pogrywanie sobie z niej przez inne panie i umiejętnie pokazuje granicę to może to nawet wzbudzać zainteresowanie, może to być ciekawa i pożądana cecha. Należy zwrócić uwagę, że kobiety często rywalizują przez manipulacyjne zaczepki (to słynne dziurki nie zrobić a krew wypić) i może być tak że kiedy kobieta radzi sobie dobrze w dżungli, to rzeczywiście facet rozumny nie musi się przejmować, że będzie miał do czynienia z kimś kogo trzeba prowadzić przez życie za rączkę, jeśli jednak odnosimy się do zwykłej ordynarności i arogancji na żenującym poziomie to raczej ktoś z niskim poczuciem wartości wejdzie w relację z taką osobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ajajaj napisał:

Mężczyźni podziwiają sk.urw.iel.stwo u kobiet, które je przejawiają względem innych kobiet. (!)

Nie mogę się z tym zgodzić. Wiadomo, że mężczyźni mają różnordne preferencje, ale agresja u kobiet jest raczej ogólnie na minus. Dominacja to taka męska cecha, a kobieca łagodność. Warto mieć swoje zdanie, być pewnym siebie, ale wyśmiewanie, agresja słowna czy bezwzględność są odrzucające i nie świadczą dobrze o kulturze i o człowieku. I z pewnością te cechy nie powinny być podziwiane.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolno mi wtrącić(zatem szybko zapodam) iż lubię obserwować wasz "gatunek" tak w okolicach +- 40 stego okrążenia naszej planety w koło reaktora termonuklearnego.

Zajefajne macie wtedyk przymiotniki w wewnętrznym gronie, zadziwiające jest jak potraficie sobie same do gardeł skakać o "POTENCJALNEGO" samca nawet nie będąc do końca zainteresowane.

Choć przyznam iż wasz kod ciężko było zdekodować.

 

Ostatnio rozbijam "jesteś wredny" gdyż często to słyszałem. B)

Ups .... "rozkwantowane" ...

 

Powodzenia "Jędze"....

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Eloquence. Na swoim przykładzie powiem, że jak słyszę kobietę klnącą jak szewc, to z miejsca mną trzęsie i to dosłownie, a jak widzę agresywne zachowanie, to aż mną rzuca. Takie panie przekonane są jeszcze bardziej niż reszta, że im wszystko wolno i nie mają żadnych hamulców w postępowaniu. Bywa to straszne. Niestety współczesny system wmawia kobietom, iż są równe mężczyznom, więc są coraz bardziej wulgarne i agresywne. 

Temat faktycznie ciekawy. Może uda się coś zrobić z tym kontem, aby samica stała się na forum samicą i zakładała dalej równie ciekawe wątki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ajajaj napisał:

Założyłam jako kobieta konto. 

Już wiem o co biega, dzięki Nadzorczyni :> 

2 godziny temu, Ajajaj napisał:

Mężczyźni podziwiają sk.urw.iel.stwo u kobiet, które je przejawiają względem innych kobiet. (!)

Szczerze mówiąc to nie wiem czy ja bym w tym momencie nie zaczął przejawiać tego "skurwielstwa" wobec takiej Pani :) Nie idź tą drogą, samico. Nie podziwiam takiego zachowania, bez względu na płeć, to raczej jest odpychające dla mnie i tyle właściwie w tym temacie. 

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gr4nt napisał:

Ja uważam że dominujące kobiety przyciągają słabych samców z różnymi problemami wyniesionymi z domu rodzinnego.

O to to. U mnie mama w domu wszystkim zarządza, więc można powiedzieć, że przejęłam troszkę jej zachowanie. Teraz oczywiście wiem, że tak to działać nie powinno, więc staram się naprawić :P Ale do tego czasu przyciągałam samców tzw. białych rycerzy, którzy wychwalali, byli słodcy i uroczy. Ci wzbudzający emocje (wtedy myślałam- ci w których się zakochiwałam), silniejsi prędzej czy później uciekali, ja zostawałam ze "złamanym serduszkiem" i wpoiłam sobie do główki samiec- skurw**l. 

Zadowalałam się tymi słabszymi, "bo przecież tak powinno być" (wg. wszystkich dookoła), że samiec biega za kobietą i stawia na piedestale. Problem w tym, że ja się głowiłam czemu jakoś po miesiącu zaczynali mi się nudzić i zastanawiałam się co ze mną nie tak. 

I tak jak @Gr4nt powiedział- są to faceci z problemami. Otóż jeden miał chorobę dwubiegunową, drugi nerwicę a trzeci... Trzeci był niezdiagnozowany, ale na 99% jestem pewna że zdrowy to on nie był :P 

Zaletą wchodzenia w związki z takimi samcami jest to, że rozstanie boli... Właściwie wcale. Ma się kontrolę, chociaż ta kontrola po chwili zaczyna uwierać, bo jednak wszystko na głowie kobiety. Samiec nie umie nawet podjąć decyzji jakie ciastka kupić.... Jest taki biedny i zagubiony. Z drugiej strony jak samiec jest tym silnym, wzbudza emocje to też jest to męczące jak się ciągle nie wie na czym się stoi.

I tak źle i tak nie dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka

 

A to już chyba troszkę grubszy temat z tego co mi się wydaje. Dużo słuchałaś audycji Marka? Czytałaś  Kobietopedię?

Jeśli nie, to powinnaś odrobić zadanie domowe. Audycje są skierowane do meżczyzn i chcących zrozumieć kobiet. Niestety tych drugich jest dużo mniej w rzeczywistości.

 

Czy twoje pytanie nie jest przypadkiem "jak odnaleźć szczęście w związku lub z partnerem"? Jeśli tak to podeślę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.