Skocz do zawartości

Grillz - Głupota czy fajny trend?


Rekomendowane odpowiedzi

Grillz – złote, srebrne lub platynowe nakładki na zęby, często z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Obecnie fragment mody związanej z kulturą hip-hop. Zostały rozpowszechnione przez amerykańskich raperów już w latach 80. Zazwyczaj zdejmowalne, lecz czasami są na stałe przytwierdzone do zębów.

 

Źródło - Wikipedia

 

Co o tym sądzicie? Czy zakupilibyście sobie takie coś na zęby? Niektóre grillz są fajne, ciekawe, niektóre wręcz nie pasują. Dodam, że koszty nie są małe. :D

 

kylie-jenner-grills-instagram-1455612625customer2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie? Psycholog i psychiatra będą sądzić co innego, zwykły raper i dresiarz co innego, a szanowany szef jakieś firmy jeszcze coś innego.

Z punktu widzenia procesów umysłowych, jest to kolejna słaba próba załatania bólu emocjonalnego, próbując na siłę brylować, i przez to czerpać iluzję własnej wartości i wyjątkowości.

@Matiz To nie tak. Ja byłem jednym z najlepszych uczniów w szkole, a rozpaczliwie chciałem zrobić sobie tunele - taką miałem samoocenę, i tak bardzo chciałem być zauważanym. Gdybym to zrobił, być może do dziś miałbym poranione uszy.

Dodatkowo, takie osoby mają tendencje do manipulowania innymi, ze względu na zerową samoocenę a przez to muszą z całych sił kontrolować innych - w taki sposób wychodzi ten lęk o to, że zostanie się samemu bo jest się niewystarczającym do czegokolwiek. Taki mały dodatek jest subtelnym znakiem, gdzie osoba która potrafi go przeczytać, widzi że jest na nim wyraźnie napisane: potrzebuję pomocy. Głęboko w sobie czuję się niekochana/y, niewystarczający, słaby. Nienawidzę siebie za to, za to że to czuję i muszę odpierdalać taki syf dla zwykłego mirażu.

Potępianie tego jest nad wyraz słabe. Już dawno przestałem się cieszyć czyjąś krzywdą, czy chorobą. Ten przypadek nie jest inny.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę że gros użytkowników tych grillz'ów powinno pójść na dobrą terapię, a nie zakładać czegoś takiego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wchodzi nowa moda w ciuchach i wyglądzie to oczami wyobraźni widzę jakiegoś dzianego gościa w Paryżu (najczęściej geja) turlającego się ze śmiechu po podłodze że czego by nie wymyślił to ta ciemnota i tak w to pójdzie.

Edytowane przez jaro670
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam to za miejską wiochę:) chodzi o to, że jest to bardzo nachalne epatowanie sobą. Moda w stylu Popka, która przeminie.

ps. @Niepowtarzalny rozumiem że Ci się to podoba i koniec końców zrobisz jak chcesz. Ale czy nie lepiej byłoby zainwestować te pieniądze w wiedzę lub dobre ciuchy?

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.