Skocz do zawartości

Podsumowanie 2 lat rządów PiS


doler

Rekomendowane odpowiedzi

@Matiz Tego się nie da ogarnąć. Sam w swojej małej miejscowości widziałem jedną z takich.

Poza tym co do pisałeś wcześniej, to ile masz lat? Jakie to ma znaczenie czy PiS wpuści czy nie wpuści, jeśli oni już to robię z polskimi kobietami? Cluby w większych miastach, głównie w Warszawie zaj*bane są od czarnych, Turków i Erasmusów. Tej fali degeneracji nie sposób ogarnąć, bo zaraz jesteś przezywany przez nowomowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Cluby w większych miastach, głównie w Warszawie zaj*bane są od czarnych, Turków i Erasmusów.

Naprawdę aż tak źle jest ? Widziałeś sam czy ktoś ci powiedział?

Lat 24

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sam pracowałem jeden dzień próbny w lubelskim clubie. Zniechęciłem się widokami.

Od tamtego czasu stałem się dosyć mocno rasistą. Toteż odwiedziłem Londyn we wrześniu 2016 roku, bo brat mój tam z żoną i dzieckiem mieszka. Północny Londyn, Waltham Cross. Co druga osoba jest pochodzenia afrykańskiego. Syf na ulicy, dziwne krzyki, a z rodowitych Brytoli głównie osoby starsze. Będąc w polskim kościele (wtedy jeszcze chodziłem), to rzuciło mi się w oczy, że rzeczywiście - polskie rodziny miały po 2-3 dzieci, a także był widok samotnych matek z brązowymi dziećmi. W samolocie także 2 takie widziałem. Jest to smutne, bo należy pamiętać, że takie kobiety mogły być potencjalnie żonami Polaków. Przecież w Polsce od zaj*bania jest kawalerów w wieku 20-35 lat. W mojej rodzinie u kuzynostwa to jest większość nawet.

 

Nie pozostaje nic innego jak się organizować, kształcić, zarabiać hajs i mieć dzieci (nie, to nie jest red pill - wymarcie gatunku nie jest czerwoną pigułką).

Oczywiście np. mając złe geny nawet nakazane moralnie jest, aby się nie rozmnażać, tak ku jasności.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Matiz said:

Naprawdę aż tak źle jest ?

W Warszawie nie jest. Gruba przesada.

Oczywiście są takie knajpy, gdzie przychodzą praktycznie sami ciapaci i jak ktoś tam nieświadomie wdepnie, to może odnieść wrażenie, że pełno Turków w okolicy, ale w praktyce rzadko się ich spotyka w normalnych miejscach.

Nawet w miejscach, w których panuje totalne hipsterstwo i w dobrym tonie jest być ciapatym homoseksualistą można przez cały wieczór nie natknąć się na nikogo wyglądającego nie po naszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Oczywiście np. mając złe geny nawet nakazane moralnie jest, aby się nie rozmnażać, tak ku jasności.

HA HA HA, ale z Ciebie zgrywus!

 

 

Bo nawet jak ktoś zainwestuje w medycynę estetyczną oszukując partnera, to przy potomstwie to i tak później wyjdzie.

To zdjęcie to fejk, ale obrazuje co mam na myśli:

_ukktkpTURBXy9lMmVjNWRlNWZkZjFiMzUyYWY4M

Edytowane przez von.hayek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana w sądownictwie:

 

https://bezprawnik.pl/wyrok-ztm-kielce-sad-w-kielcach/

 

W Kielcach od 12 lat rządzi prezydent niby niezależny. Idzie jednak ręka w rękę z PIS (ten nigdy nie wystawił kontrkandydata, a prezydent Kielc to jedyny prezydent miasta wojewódzkiego, który poparł Dudę w wyborach).

 

Dla mnie PIS jest jak złodziej samochodu, który złapany na gorącym uczynku mówi: "ale ja chciałem się tylko przejechać", tak samo PIS nie łamie konstytucji ani prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.